string(15) ""
» Blog » Dom Yauntyrr teraz dla wszystkich
12-06-2011 17:55

Dom Yauntyrr teraz dla wszystkich

W działach: Na szybko | Odsłony: 3

Właśnie zakończyłem króciutką wizytę w Panelu Administracyjnym mojego forum o drowach. Wstyd się przyznać, ale dawno tam nie zaglądałem. Wszystko z winy rozpoczętych prac nad drowią podstroną. Reakcja WotC, o której pisałem w poprzednim, dość leciwym już, wpisie, nie zniechęciła mnie do dalszej pracy. Nie będę łamał praw autorskich i każdy tekst będzie moim własnym dziełem, opartym na materiałach, do jakich uda mi się dotrzeć. Póki co jednak Couruna nadal potrzebuje warstwy graficznej i to ona opóźnia prace - szkoda, bo ponad 20 tekstów już powstało i czeka na należne im miejsce.

 

 

Dom Yauntyrr

 

 

 

Jednak wpis dedykuję ponownemu odświeżeniu mojego forum, Domu Yauntyrr , które otworzyłem także dla niezarejestrowanych. Mimo to liczę na jakiś odzew ze strony odwiedzających. Gwoli ścisłości - nie poszerzam dalej jego zasobów, gdyż wspomniane wyżej teksty należą do GE i będą opublikowane na jego podstronie, czyli Courunie. Póki co jednak możecie na DY poczytać o kilku miastach Podmroku, przejrzeć najważniejsze postacie, zagłębić się w drowie style walki, charakterystykę trucizn czy też zasięgnąć ogólnej wiedzy o dowodzonym przez Lolth panteonie. To rzecz jasna nie całość zgromadzonej wiedzy.

 

 

Mam nadzieję, że wkrótce ruszy wreszcie moja podstrona i z niej dowiecie się o najważniejszych (i najbardziej niesławnych) drowach, poczytacie o strojach, architekturze, religii, ustrojach, miastach i wielu innych ciekawostkach. Trzymajcie kciuki, by następny wpis na blogu zwiastował rychłe uruchomienie Couruny. 

 

 

Lolth domaga się, by powstało w końcu w naszym kraju godne niej miejsce i jako samiec nie jestem na tyle głupi, by Pajęczej Matce czegokolwiek odmawiać...

Komentarze


Zireael
   
Ocena:
0
Przeczytałam "Czarne czy białe?" - czy ten tekst też by się znalazł na Courunie?
12-06-2011 18:30
Courun Yauntyrr
   
Ocena:
0
W poprawionej wersji, bo ta tematyka nadal mnie interesuje, ale prawdopodobnie skontaktuje się jeszcze w tej sprawie z jakimś fachowcem, by pewnych pojęć używać odpowiednio.
12-06-2011 18:52
Albiorix
   
Ocena:
0
Oj chcialbym miec tyle materialow o zwyklych krolestwach Greyhawka co jest o Drowach.
12-06-2011 21:11
Courun Yauntyrr
   
Ocena:
0
To pewnie kwestia zainteresowania daną tematyką u graczy - im większe, tym więcej tworzą materiałów na dany temat.
13-06-2011 07:33
Albiorix
   
Ocena:
+2
No właśnie. A szkoda, że zainteresowanie baronią Ratik nie jest większe, tylko jakimiś elfimi czarnuchami z Faerunu ;)
13-06-2011 10:21
Ramirez Kel Ruth
   
Ocena:
0
Drowy? LOL (th).

Polecam tylko ze względu na twórczą inicjatywę (każda się chwali).

@Albiorix
Zgadzam się w stu jeden procentach.
13-06-2011 19:02

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.