string(15) ""
» Blog » Do miętusów świat należy!
15-07-2011 01:42

Do miętusów świat należy!

Odsłony: 9

To niejako koment i zaproszenie do gry w jednym, bo jak określił sam wielce obrażony niespełniony poeta, z gracją nam podziękował i się rozstał: Co prawda żadnych słów nie było, tylko rozłąka bolesna i już :P

Ok, skoro Kastor jak tchórz ostatni bez słowa sam się wywalił, jest z powrotem miejsce na jeszcze jednego gracza :)

W dodatku! Poszukujemy kogoś kto ma poczucie humoru nie określone grubo polityczną poprawnością i kto wszelkiego rodzaju niesmaczne żarty będzie postrzegał jako niesmaczne żarty albo chociaż miał jaja powiedzieć, że mu się nie podobają, zrozumielibyśmy.
Poszukujemy także ludzi, którzy gdy gracz 1 do gracza 2 powie: zabiję cię, bo coś... nie będzie dzwonił na policję z zawiadomieniem o próbie morderstwa.

Obawiamy się, sądząc po obrażonej tyradzie na blogu, że wszelkiego rodzaju zaczepkę słowną ongiś gracz wziąłby na zbyt poważnie i na domiar złego, zadzwoniłby do greenpeacu gdyby się tylko dowiedział, że jemy mięso zapewne wyciągając wniosek, o maltretowaniu zwierząt.
A każdy dowcip jaki między sobą opowiadaliśmy o swoich matkach, kolega Kastor mógłby wysnuć wniosek, że jesteśmy kazirodczymi synami kobiet o wątpliwej obyczajności XD

Mało tego! Kolega Kastor zapomniał dodać, że na tej sesji tydzień wcześniej, w trakcie gry, wraz z kolegą Melem wymienialiśmy się poglądami na temat swoich miast, w których ja, kulturowy cham, nazwałem Zieloną Górę Wioską z szamanem gdzie dopiero wynaleziono sikanie na stojąco, a on, drugi przebrzydły cham dyskryminujący wewnątrz-polskie kulturowe granice okraszające nasze unikalne miasta, nazwał mą rodzimą Łódź tankowcem... pełnym łajna... po czym setnieśmy się uśmiali prawiąc sobie słowne przepychanki.

Ba w czasie sesji naśmiewaliśmy się z transwestytów, a przed sesją z niepełnosprawnych, sądząc, że gdyby kubica dostał syndromu touretta te nudne wyścigi byłyby przynajmniej zabawne :P

Nie kumając najwyraźniej, że za każdym razem gdy opowiadamy dowcip: Jaki jest wzór na ucieczkę z Oświęcimia? Prędkość wiatru razy wysokość komina :P lub co to jest: Żyd z butlą gazową na plecach? Obóz wędrowny! :P - śmiejemy się z czegoś, bo jest to zakazane i przez to nas tak śmieszy.  Z tyrady można wyciągnąć także, że my niejako chodzimy po ulicach na czarno ubrani (ja tylko w zimę, bo mi kolor płaszcza pasuje do kapelusza i parasola ^^) a tak to wypraszam sobie! Na co dzień mam piękną beżową marynarkę! (Och nie! :O czyżby indykacja dominacji białego człowieka?!) A w dodatku na nazwisko mam Białas! (Poważnie! :O) Nie! Kastor! Nie bij! Nieeeeeeeeeee!

XD

A odnośnie sabotu Ryśka, to dowiedziałęm się o tym na godzinę przed sesją... z resztą powiedział, że raczej będzie, a może go nie być.

Trudno się mówi, nie było.

 

Ale na zakończenie, przypomniała mi się ciekawostka. Kiedys byłem nałogowym palaczem. Uwielbiałem palić, ale sam nigdy nikogo nie zmuszałem do wciągania dymu... jego sprawa by się nie zaciągać czymś co szkodzi... I miałem taką zasadę, że gdy siedziałem sobie w parku lub przy stoliku w pubie, restauracji, czy gdziekolwiek, i ktoś komu dym przeszkadzał do mnie się zwrócił: "Przepraszam, czy mógłby pan zgasić papierosa?" Pewnie, żaden problem. Po to się ma język i głowę by przemawiać.

 

Na zakończenie dopowiem, że do dowcipów rasistowskich i innych, ba! często zdarzają nam się i skatologiczne! I makabryczne! Jak najlepiej wyciągnąć niemowlę z miksera? :D Nachosami! I gorsze!

Jeśli brzydzą cię te drugie to po prostu mówisz i reszta przestaje...  ale gdy rzecz była o tych pierwszych, to zabrakło i tej blogaskowej dumy i zapalczywości by z takim zdaniem wystąpić? Nie mając odwagi, rozłączyć się i udając, że przerwało zacząć z butą i dumą rozpisywać się o kolejnej umyślonej krucjacie.

 

 

PS. Powiem szczerze, że byłem ostrzegany od innych ludzi co z KK(K)  <- lol, nie mogłem się powstrzymać XD ... mieli styczność też na skajpie, że dwulicowo postępuje. Nie chciałem wierzyć, bo zdawał się miłym gościem... cóż, okazał się tchórzem nie mającym dość odwagi by najzwyklej w świecie powiedzieć byśmy przestali żartować, bo coś takiego go gorszy...

 

Już pominę, że wzięcie poniższego na poważnie graniczy z absurdem! XD A teraz proszę, zamieszczę taki o to stenogram z rozmowy na sesji:

Ja i Mel

J - O staary, musisz obczaić ten film, Red Cliff, ci chińczycy są zajebiści! W jednej scenie, koleś podkrada się łodzią pod obronę wroga, bo jego armia nie ma strzał... wróg ostrzeliwuje te łodzie, strzały się wbijają w burty i słomę i rąbnęli im tak ze 100 tys strzał! Premier Chao Chao wydaje się dość wkur****y! A w ogóle to obczaj tego RPGa Jade Empire.

M - Ta, ale chińszczyzna mnie nie kręci. Oni się tam nazywają Ciu Ciu

J - Chao Chao... to jest premier...

M - Łaj tam, łaj tam, dla mnie to wszystko jakieś miałczenie!

J - A ty stękasz lepiej!

M - Przynajmniej ja mam jakąś kulturę! O!

J - Masz kulturę... bakterii chyba.

M- Ej! To i tak więcej niż w Afryce! XD Coś co nadal lepi chatki z gówna (polecam Cejrowskiego program o Masajach i  technice uszczelniania ścian i budowania domostw z zasuszonej trawy i łajna :P) nie może mnie pobić!

J - Coś w tym jest, skoro bobry i wikłacze konstruują bardziej zaawansowane twory architektoniczne XD Je***e bobry...

M - Wiesz, Kastor, my to generalnie nie lubimy Murzynów, Amerykanów też nie... niemców

J - No i Francuzów! Pamiętaj o Francuzach.

M - Tak, Francuzów, Szwedów, generalnie wszystkich :P

J - Oj wypraszam sobie! Azjatów lubię! Ciężko pracują, poza tym mam fetysz słodkich małych chinek :P ... Ale generalnie do murzynów nic nie mamy :P O ile nie przyjeżdżają żerować na zasiłkach, co nie?

M - No...

 

You got to be shitting me, you took this serious, kid... you got to be shitting me.

 

 

EDIT!

 

A poniżej, bardzo proszę, pierwsze z chamsko-rasistowskich komentów jakie Kastor usuwa, bo nie wsmak mu z nimi dyskusja:

1)Czyli co i jakie argumenty Kastor uznaje za chamską apoteozę nazizmu

2)Nardabianie i tłumaczenie - znaczy, skoro się ze mną nie zgadzasz - jesteś kreatura... zagdzasz się? A to przepraszam, jesteś na poziomie XD

 

Screeny przez Laverisa

Kastor NIE CHCE nawiązać dyskusji z nimim kto się z nim nie zgadza

Wybiórczość

Kolejne poważne posty, skasowane przez tchórza z dziecinnych powodów

 

 

Będzie więcej w ciągu zbierania :D

Komentarze


YuriPRIME
   
Ocena:
+1
@kitsune
Aaa... :P

Swoją drogą do notki zamieszczę linki do screenów z 'rozmów' w temacie Kastora, gdzie boi się odpowiedzieć ludziom na zarzuty. Możecie sobie obaczyć jak usuwa co popadnie. Trudno go posądzać o talent do dyskusji
15-07-2011 11:48
Malaggar
   
Ocena:
+2
Ile dacie za skórkę bobrową?
15-07-2011 11:48
dzemeuksis
   
Ocena:
+2
W sumie lubię żarty ze wszystkiego. Nie przychodzi mi do głowy nic, z czego nie potrafiłbym się pośmiać. Niemniej akceptuję fakt, że istnieją ludzie (ba, większość tak ma!), dla których istnieją tematy, przy których włącza im się spinka i nie potrafią się wyluzować. Nie rozumiem, dlaczego macie z tym taki problem. Dodam, że ja na miejscu Kastora pewnie bym podchwycił wątek i włączył się w dyskusję pół-żartem, pół-serio. Co nie zmienia faktu, że nie mam problemu ze zrozumieniem jego postawy. Apeluję o więcej empatii (czy tam inteligencji emocjonalnej - jak zwał, tak zwał).
15-07-2011 12:03
Headbanger
   
Ocena:
+1
12 srebrników! Mal... płać albo spadaj.
15-07-2011 12:03
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
skórka bobrowa mocno przeczochrana będzie. to zaniża wartośc rynkową
15-07-2011 12:09
Headbanger
   
Ocena:
+1
Eeeeh... nie wszystko z usuniętych dało się uratować...
Trzeba być bardziej czujnym... wróg nie śpi!
15-07-2011 12:11
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
teraz to pojedynek rewolwerowy :)
15-07-2011 12:14
von Mansfeld
   
Ocena:
+2
Parę okruchów ze wczoraj uratowałem:

1
2
3
15-07-2011 12:16
Headbanger
   
Ocena:
+1
Bez kitu... co tu się do diabła dzieje o.O!
15-07-2011 12:22
JoAnna
   
Ocena:
+5
@Headbanger: jak to co. Kastor znów zapomniał wziąć leki.
15-07-2011 12:31
MiszczPodziemi
   
Ocena:
+2
I to się nazywa zdrowe podejście do życia. Współczuje wam gry z KK.
15-07-2011 12:50
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
CZyżby Malaggarski Front Rozumu również zszedł do podziemia przez te kilkanascie minut kiedy mnie nie było? czy może został "poproszony"?
Laveris, dzięki za zachowanie notki :)
15-07-2011 13:09
YuriPRIME
   
Ocena:
+1
Owszem :D Moderacja moderuje. U jednego w komentach flejm, zostawią mu temat. U innego w komentach flejm, zamkną mu temat. Obrażalskie kolesiostwo niezależnie jak by się nie tłumaczyli i jakich salt i cudów na kiju nie robili z regulaminem.
15-07-2011 13:14
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
a widzieliscie to?:
http://www.youtube.com/watch?v=P17 pg55FbvA

:)
Chłopak chciał pomóc.
15-07-2011 13:37
dzemeuksis
   
Ocena:
+1
@YuriPRIME
U jednego w komentach flejm, zostawią mu temat. U innego w komentach flejm, zamkną mu temat.

Podasz jakiś konkretny przykład (nie starszy niż ostatnia zmiana regulaminu), biorąc poprawkę na bezwładność (w sensie opóźnienia) działań moderacji? Bo chyba nie masz na myśli notki Kastora, o której dobrze wiesz, że od dawna nie podsyca flejmu komentami, jako że zostały ukryte, prawda?
15-07-2011 14:11
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Tematu jednak nie zdjęto od razu, jak w przypadku Yurija czy Malaggara. Zapewne moderacja musiala rozważyc wedle własnego kanonu etycznego, czy należy schowac Kriega, nawet kiedy obrażał innych użytkowników.
A że gdyby zamknęli Kriega, czyli zamknęli jego "apel o równośc i wyrzucanie nazizmu z rpg", podniosloby sie zaraz larum, że "zły" polter dławi walczących z ideami totalitarnymi itd...
Natomiast czemu schowano teksty Yurija i Malaggara, zaś JoAnny nie, tego nie wiem.
Choc przecież wiem!
Obydwoje przez jakis czas byli poltertwórcami, więc mają chody.
Yuri, chcesz byc nietykalny? zapisz sie do redakcji :)
15-07-2011 14:26
dzemeuksis
   
Ocena:
0
@zigzak
W przypadku Yurija i Malaggara też nie stało się to od razu Dlaczego nie ukryto JoAnny? Nie wiem, może tam nie ma aż tak bezsensownego flejma, może notka w opinii moderatora jest wartościowsza. W każdym razie wciąż jeszcze może nastąpić ukrycie. Jeśli naprawdę zaszła/zajdzie tu jakaś niesprawiedliwość, to przynajmniej poczekaj z osądem do jutra. Przecież moderacja w tym serwisie nie pracuje na etat i nie działa 24/7. Pół dnia nie minęło od publikacji tego tekstu, a Ty już pytasz "dlaczego nie ukryto".
15-07-2011 14:33
de99ial
   
Ocena:
+2
Dowcipy dobre ale stare. I raczej łagodne.
15-07-2011 14:45
YuriPRIME
   
Ocena:
+3
@dzemeuksis
Malaggara zamknięto po kilku godzinach, a mój dosłownie od razu. Zdążył pobyć na poltku nie dłużej jak pięć minut.

której dobrze wiesz, że od dawna nie podsyca flejmu komentami
Moja notka znikła zanim pojawił się pierwszy koment. Trudno tu mówić o podsycaniu flejmu komentami. Na nawet o braku jakiejkolwiek informacjo od moderstwa o tym co źle, co usunąć co zablokować...

A jeśli sądzisz, że akcja Kastora nie podsyca flejma, to chybaś nie widział tego paska z prawej strony o tytule Blogują
Właśnie przez to, że sam albo zablokował możliwość wypowiedzenia się w swoim temacie, albo usuwa opinie wszystkich co się z nim nie zgadzają to dwa pytania: po co w ogóle blog i dyskusja, bo to oczywiste, że zawsze znajdzie się ktoś kto się z tobą nie zgodzi, mi przez myśl nie przeszło by twój, rdo, albo kogokolwiek o odmiennym zdaniu post usunąć. Choćby z tej notki Czuję źle - RPGowiec. Gdzie flejm był na całego, ale nikt nie został ocenzurowany, poza bencwałem, co już otwarcie zaczął sypać wulgaryzmami w stronę różnych użytkowników. Dwa: Nie flejm? Z tej właśnie racji zobacz, w przeciągu niecałego dnia powstało 6 tematów w których ludzie narzekają na to, co KK wyczynia... Czego się można spodziewać po bloku komentów? Że ludzie się napiją herbaty i zapomnął? :P To jasne jak słońce, że skoro mają coś do powiedzenia, to powiedzą zakładająć dziesięć swoich tematów każdy przeciw jednemu wymierzony. Jak to nie jest flejm to nie wiem co :P
A że moderacja tego nie zauważa, to dziwne. Wrzuć do pokoju torbę z łajnem i postaw zakaz narzekania :P Ciekawe jak długo zajmie osobom wyjście z pokoju i narzekanie na całe zajście we wszystkich innych pokojach, klatce schodowej, kuchni, łazience i gabinecie :P


PS. Kasować posty i blokować komcie to rozwiązanie uniwersalne :D Jeśli usuniesz każą opinię niezgodną z twoją, to jest jednomysł i brak jakiejkolwiek sprzeczki. W takim porządku flejma nie będzie nigdy :)
15-07-2011 14:49
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Wiedzieliście, że tej notki nie widać z głównej?
15-07-2011 15:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.