Divinity: Original Sin II

Noty

Divinity: Original Sin 2

10-03-2018 22:34 | Komentarze: 0
Od dawna oczekiwana kontynuacja wielokrotnie nagradzanej gry fabularnej od studia Larian. Opanuj tajniki głębokiej, taktycznej walki. Podróżuj w towarzystwie do 3 innych graczy – ale wiedzcie, ze tylko jeden z was będzie mógł stać się bogiem.

Wieści

Divinity: Original Sin II i Kickstarter

Divinity: Original Sin II i Kickstarter

20-09-2015 02:12 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Divinity: Original Sin II całkiem nieźle radzi sobie na Kickstarterze – do zakończenia akcji pozostało jeszcze 11 dni, ale twórcy z studia Larian uzbierali już 1,5 miliona dolarów. Znamy również kolejne bonusy, które zostaną odblokowane po przekroczeniu następnych progów: następne w kolejce do wprowadzenia do gry są zaawansowany edytor, system dynamicznych relacji pomiędzy postaciami, oraz tryb Mistrza Gry. Wstępna data premiery póki co została ustalona na początek 2017 roku.
 

Chris Avellone pomoże przy nowym Divinity

Chris Avellone pomoże przy nowym Divinity

27-09-2015 10:21 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Odpowiedzialne za Divinity: Original Sin II Studio Larian w oficjalnym komunikacie poinformowało, że Chris Avellone rozpoczął współpracę z zespołem i będzie odpowiedzialny za tworzenie postaci. Avellone niedawno opuścił studio Obsidian. Do zakończenia zbiórki na Kickstarterze pozostały jeszcze 4 dni, a gra zabrała do tej pory ponad 1,65 miliona dolarów.