Disney Interactive Studios

Noty

Bolt

22-05-2010 21:44 | Komentarze: 0
Bolt to gra powstała na podstawie filmu animowanego z wytwórni Disney pod tym samym tytułem.
Piorun jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Gra w kultowym serialu wraz z Penny. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać.

Toy Story 3: The Video Game

23-05-2010 11:47 | Komentarze: 0
Nasze ulubione zabawki powracają w nowej grze Toy Story 3: The Video Game. Gra jest przeznaczona dla najmłodszych graczy, powstała na podstawie filmu animowanego z wytwórni Disney pod tytułem Toy Story 3.
Właściciel zabawek, Andy, przygotowuje się do wyjazdu na studia. Zabiera ze sobą jedynie Kowboja Chudego, podczas gdy reszta jego podopiecznych trafia na strych. Chudy musi uratować swoich przyjaciół przed zapomnieniem.

G-Force

23-05-2010 18:17 | Komentarze: 0
G-Force to zręcznościowa gra, powstała na podstawie filmu z wytwórni Disney pod tym samym tytułem. Wcielamy się w świnkę morską o imieniu Darwin. Naszym zadaniem jest ocalić świat przed zagładom. Mamy do swojej dyspozycji mnóstwo przeróżnych gadżetów m.in. termowizję, elektryczny bicz, plecak odrzutowy oraz osiem różnych narzędzi destrukcji – miniaturowe strzelby, zamrażacze a nawet urządzenie do hakowania przeciwników, by walczyli po jej stronie.

Meet the Robinsons

01-06-2010 23:48 | Komentarze: 0
Rodzinka Robinsonów to przenosząca bohatera w czasie gra akcji, oparta na nowej produkcji kinowej Walt Disney Pictures o tym samym tytule. Pozwala na wyprawę do "lepszego jutra" z latającymi pojazdami i unoszącymi w powietrzu miastami, gdzie mieści się "Robinsonada", największe na św...

Disney’s Chicken Little

23-07-2010 14:15 | Komentarze: 0
Disney’s Chicken Little to gra z wytwórni Disney'a, oparta na podstawie filmu Kurczak Mały. Fabuła opowiada o Kurczaku który jak same nazwisko wskazuje nie był duży. Wydało mu się że niebo spadło mu na głowę. Ludzie zdenerwowali się i z zamętu jaki wtedy panował w mieście, niemal je zdemolowali. Ojciec wstydził się za swego syna długie miesiące. Kurczak postanowił się czymś wyróżnić aby zapomniano o tamtym wypadku.

Disney's Meet the Robinsons

23-07-2010 14:38 | Komentarze: 0
Disney's Meet the Robinsons jest grą akcji z elementami przygodowymi. Gra powstała na podstawie bajki ze studia Disney pod tym samym tytułem. Historia opowiada o 12-letnim chłopczyku – wynalazcy z sierocińca o imieniu Leon (ang. Lewis), który pragnie znaleźć swoją rodzinę. We ...

Disney's Guilty Party

23-07-2010 14:43 | Komentarze: 0
Disney's Guilty Party to gra detektywistyczna dla całej rodziny. Gra opowiada o rodzinie detektywów, której członkowie przypominają najsławniejszych filmowych detektywów. W grze głównie chodzi o znajdywanie wskazówek i złapanie przestępców.

Tron Evolution

30-10-2010 17:44 | Komentarze: 0
Tron Evolution to łakomy kąsek dla wielbicieli gier akcji z kamerą umieszczoną za plecami bohatera i sporą nutką przygodówki. Historia dotyczyć będzie wydarzeń mających miejsce, przed tymi przedstawionymi w filmowej adaptacji TRON Legacy w reżyserii Josepha Kosinskiego.

...

Tron: Evolution

21-11-2010 04:33 | Komentarze: 0
Przygodowa gra akcji wprowadzająca gracza do historii z kontynuacji kultowego w latach '80 filmu science-fiction.

Tron: Evolution to przygodowa gra akcji TPP powiązana z kinowym obrazem Tron Legacy w reżyserii Josepha Kosinskiego. Akcja ma miejsce przed wydarzeniami opowiedzianym...

LEGO: Piraci z Karaibów,

26-05-2011 13:37 | Komentarze: 0
Obierz kurs na 3 wymiar z grą LEGO: Piraci z Karaibów. Dołącz do kapitana Jacka Sparrowa i przeżyj niesamowitą przygodę w fascynującym świecie rodem z kultowej serii filmów o piratach. Pełna humoru i zabawnych sytuacji rozgrywka utrzymana jest w szalonym klimacie LEGO. Wciel się w Jacka ...

Phineas and Ferb Across 2nd Dimension

07-09-2011 11:38 | Komentarze: 0
W zainspirowanej najnowszą produkcją Disney Channel grze platformowej Phineas i Ferb: Across the Second Dimension gracz staje w obliczu napakowanej akcją przygody, podczas której ma szansę badać i podbijać nowe światy. Wersja gry na PS3 po raz pierwszy w historii tego tytułu umożliw...

Disney Universe

07-09-2011 12:14 | Komentarze: 0
Disney Universe to zwariowana przygoda, gdzie światy i postacie Disneya po raz pierwszy występują razem, a akcja trwa non-stop. Wskocz w kostium Twojego ulubionego bohatera i zmierz się z wyzwaniami w legendarnych światach Disneya! Pokonuj przeciwników, zbieraj monety i wzmocnienia, odblokowuj nowe kostiumy i odkrywaj nieznane miejsca. Zabierz przyjaciół w podróż po niesamowitej mozaice światów, inspirowanej licznymi filmami Disney i Pixar.

Wieści

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned poszło w zapomnienie

Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned poszło w zapomnienie

15-10-2010 11:23 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Studio Disney Interactive anulowało dalsze prace nad Pirates of the Caribbean: Armada of the Damned.

W dodatku, przez anulowanie Piratów z Karaibów, posadę straciło około stu osób, a reszta zespołu dołączyła do pracy nad grą Tron: Evolution.
LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game na wiosnę

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game na wiosnę

22-11-2010 18:50 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Jakiś czas temu Disney Interactive Studios poinformowało o wydaniu przygód Kapitana Sparrowa w wersji LEGO. Gra prawdopodobnie trafi do sprzedaży na wiosnę. Oprócz wspomnianych w poprzednim newsie dwudziestu poziomów i trybu co-op, tytuł ma oferować możliwość sterowania aż siedemdziesięcioma (!) postaciami.