» Blog » Darmowe dodatki do TSoY
06-03-2013 11:58

Darmowe dodatki do TSoY

W działach: TSoY, RPG, Gindie | Odsłony: 30

Darmowe dodatki do TSoY

Witajcie 

 

Nie wspierany system umiera, a ja nie zamierzam pozwolić, aby TSoY odszedł w zapomnienie. Nie jest ważne, ile czasu i pracu włożyliśmy w ten tytuł.

 

Ważne jest to, że TSoY to dobra gra, która ma sporo sprytnych mechanizmów. Chciałbym, abyście je poznali osobiście, dlatego TSoY wyszedł za darmo, dlatego TSoY wyszedł na papierze*, dlatego nastawiłem się na cotygodniowe wspierane systemu.

 

Jeżeli chcecie otrzymać podręcznik The Shadow of Yesterday za darmo a potem co tydzień otrzymywać powiadomienia o kolejnych materiałach, użyjcie tego formularza http://eepurl.com/vDk6P który jest także dostępny na TSoY PL albo Wydawnictwie Gindie.

 

W tamtym tygodniu udostępniłem mapę Valengardu (By GunarDAN&Salantor) w tym tygodniu podrzucam Wam Przewodnik po Maldorze. Maldor to pierwsza kraina z którą zapoznajecie się, czytając podręcznik. To typowa kraina, średniowieczna kraina fantasy, z władykami szarpiącymi ten biedny kraj (myślcie o tym jak o Polsce dzielnicowej albo podzielonymi Niemcami, tylko podkręconymi). Dodatek mieści się na jednej stronie a4 (możecie nawet wyłączyć tło, dla ekonomicznego druku) i służy jako krótkie wprowadzenie Graczy do Maldoru zaś dla MG jako ściąga przed i na sesji. 

 

Ps. Jeżeli chcecie dostawać info o TSoY, to najszybciej trafia ono na stronę gry, potem na newslettera i nieco później trafia na facebooka. Wieść potem trafia na gry-fabularne.pl a dzień później na tego bloga. Na oficialny news polterowy poczekacie trudną do określenia jednostkę czasu. 

 

*Ludzie mniej cenią coś, co jest za darmo. 

Komentarze


etcposzukiwacz
   
Ocena:
+2
"Ludzie mniej cenią coś, co jest za darmo. "

Święta prawda niestety, ale tutaj jest chyba wielu którzy TSoY doceniają. Wiesz o tym, prawda?
06-03-2013 12:54
Darken
   
Ocena:
0
Wiem, widzę. :)

Czekam na pierwsze recenzje, a ptaszki świerkają, że taka nawet pojawi się na polterze. Z chęcią zobaczył bym jakieś wpisy blogowe o wrażeniach z podręcznika (papierowe bądź darmowego).
06-03-2013 14:19
AdamWaskiewicz
   
Ocena:
0
Dalibóg, pojawi się, sam ją zamieszczę, jakem Gargamel! Aktualnie jest na etapie redagowania tekstu, więc już bliżej niż dalej.
06-03-2013 15:29
chardros
   
Ocena:
0
Widząc słowo "dodatki" liczyłem na coś bardziej "crunchy".
07-03-2013 07:58
Darken
   
Ocena:
0
chadros - Opowiedz, co najchętniej widział byś w dodatkach.

Crunchy pod kątem ilości tekstu czy mechaniki? Będą takie i takie.
07-03-2013 11:07
Agrafka
   
Ocena:
0
TSOY wydaje się naprawdę fajną gierką. Co zostało postanowione w kwestii grafik?
09-03-2013 12:36

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.