Dango

Noty

To nie tak, że cię kocham!

11-06-2017 15:29 | Komentarze: 0
Fujima Taisei jest w swoim mieście prawdziwą gwiazdą – podziwiany i rozpieszczany niemal przez wszystkich, staje się typowym samolubnym dzieciakiem. Jedyną zmorą w jego idealnym życiu pozostaje niejaki Okachimachi Keita, kolega z czasów gimnazjalnych.

Kiedy spotykają się po trzech...

Chcę zjeść twoją trzustkę #1

06-03-2018 23:30 | Komentarze: 0
Pewnego dnia, ja – uczeń liceum – znalazłem w szpitalu pamiętnik. „Wraz z chorobą” – to jego tytuł. Należał do Sakury Yamauchi. W środku była notatka o chorobie trzustki... dni Sakury były policzone.

W jednej chwili, całkiem przez przypadek, stałem się p...

Młodość dla opornych #01

16-10-2018 20:42 | Komentarze: 0
Podczas drugiego roku nauki w męskim liceum Koyama serce Isezakiego skradła nieznajoma, którą zobaczył w oknie sąsiedniej żeńskiej szkoły. Nawet w drodze do szkoły wygląda jak madonna. Jest luty, ona niedługo kończy szkołę… i co dalej?! Zabawna, porywająca i wzruszająca historia ostatnich szkolnych miesięcy nastolatków na progu dorosłości.

Raz na dole, raz na górze

23-10-2018 11:14 | Komentarze: 0
Hojo i Minami przez 20 lat byli najlepszymi przyjaciółmi. Od niedawna są parą. Jednak ich szczęście przyćmiewa jedna kwestia: kto będzie dominował w tym związku?! Czas na miłosne zawody czterdziestoletnich pracowników korporacji!

Marcowy lew #01

14-04-2019 20:03 | Komentarze: 0
Rei Kiriyama stracił rodzinę, kiedy był dzieckiem. Od tego czasu żyje samotnie pozbawiony przyjaciół. Aby wypełnić pustkę w sercu, dni spędza grając zawodowo w shogi. Całkiem przypadkiem poznaje trzy siostry Kawamoto, z którymi odnajduje nić porozumienia. Jego samotność stopniowo zanika, a dni pełne rutyny nabierają nowych kolorów...

Usłyszeć ciepło słońca #02: Limit

14-04-2019 20:12 | Komentarze: 0
Kohei ma problemy ze słuchem i przez to trzyma się z dala od otoczenia. Kiedy jednak spotyka bezgranicznie wesołego kolegę z roku, Taichiego, powoli zaczyna się zmieniać. W końcu obaj zakochują się w sobie z wzajemnością...

W serii Limit Taichi odnajduje swoją pasję i dorasta do podjęcia pracy. Kohei natomiast wiedzie życie studenckie. To nowy etap w życiu tej pary. Jednak im bardziej są w sobie zakochani, tym bardziej rozbieżne stają się ich uczucia.

Beztroski kemping #02

14-04-2019 20:07 | Komentarze: 0
Rin - dziewczyna, która biwakuje nad brzegiem jeziora pod Górą Fuji. Nadeshiko - dziewczyna, która przyjechała na rowerze, by móc podziwiać najpiękniejszy szczyt Japonii. Jedząc ramen w kubku, cieszą się niesamowitą scenerią... Jaki krajobraz odbija się w ich oczach?
Lektura tej mangi sprawi, że sami zechcecie pojechać na kemping! Jeżeli nawet nigdzie się nie ruszycie, to ten tytuł pozwoli Wam poczuć się jakbyście byli na biwaku! Przed wami świeże spojrzenie na hobby na łonie natury!

Młodość dla opornych #02

16-10-2018 20:46 | Komentarze: 0
Nadchodzi jesień. Czwórkę przyjaciół z liceum Kamiyama czeka trzecia klasa. Zbliża się okres egzaminów, a także nadchodzi moment kolejnego pożegnania… Jednak, aby czas rozstania z przyjaciółmi nie był zakończeniem, będziemy biegli dalej! Sorata Akiduki przedstawia nam wspaniałe dni młodości. Wzruszające zakończenie historii.

Chcę zjeść twoją trzustkę #2

06-03-2018 23:34 | Komentarze: 0
Pewnego dnia, ja – uczeń liceum – znalazłem w szpitalu pamiętnik. „Dziennik współistniejących chorób” – to jego tytuł. Należał do Sakury Yamauchi, która pisała go w ukryciu. W środku znajdowała się informacja o jej chorej trzustce… Jej dni były po...

Canis #2: Dear Hatter

06-03-2018 23:12 | Komentarze: 0
Satoru Kutsuna, który prowadzi sklep z kapeluszami, przypadkowo spotyka porzuconego przy drodze dziwnego mężczyznę – Kashibę Ryo. Kiedy pyta go, po co przybył aż z Nowego Jorku do Japonii, ten odpowiada w niespodziewany sposób: „Żeby umrzeć”.

Canis #1: Dear Hatter

06-03-2018 23:18 | Komentarze: 0
Satoru Kutsuna, który prowadzi sklep z kapeluszami, przypadkowo spotyka porzuconego przy drodze dziwnego mężczyznę – Kashibę Ryo. Kiedy pyta go, po co przybył aż z Nowego Jorku do Japonii, ten odpowiada w niespodziewany sposób: „Żeby umrzeć”.

Kiedy yakuza zostaje niańką #1

28-05-2021 11:42 | Komentarze: 0
Toru Kirishima, 28 lat.
Niech was nie zwiedzie jego luzacki uśmiech - tak naprawdę to yakuza z krwi i kości. Jest prawą ręką szefa gangu Sakuragi i biada tym, którzy zajdą mu za skórę, gdyż w słowniku naszego bohatera nie ma takiego słowa jak „litość”…
Jego beztro...

Kwiat i królik

07-03-2022 13:27 | Komentarze: 0
Aizawa z mieszkania 411 jest stałym klientem naszej firmy kurierskiej i zawsze nosi głowę królika! Dlaczego robi coś takiego? Jakiś świr? Codziennie przychodzę do niego z dostawą, jednak nigdy nie widziałem jego twarzy. Nic nie mówi... i jest przerażający. Pewnego dnia, wciąż nosząc na sobie głowę królika, mocno chwycił mnie za ramię.

„D-do zobaczenia j-jutro...”. Moje serce bije tak szybko!

Powiedzmy, że cię kocham

07-03-2022 13:38 | Komentarze: 0
Sako Miyamura to najzwyczajniejsza pracownica biurowa, jednak ma pewien fetysz… Nie potrafi żyć bez garniturów! Jej rówieśnik, Eiji Miya, to prawdziwa uczta dla oczu - przystojny, mądry, stylowy, niedościgniony w pracy, a do tego wygląda olśniewająco w garniturze. Pewnego dnia Eiji zauważa podglądającą go Sako. Jako gwiazda firmy ma już dość adoratorek, co postanawia jej obwieścić w wyniosłej tyradzie... Jak zareaguje Sako?
Czy tak okropny początek znajmości może przerodzić się w gorący romans?

 

Kronika wojny o Świętą Pieczęć #3

07-03-2022 14:51 | Komentarze: 0
Kontynent opanowany przez Chaos. Lordowie odbierają sobie pieczęcie i ziemie, a era wojen trwa.

Szlachetny lord-włóczęga Teo i jego mag Siluca pokonują ambitnego lorda Lassica i podporządkowują go sobie. Władcy Sevisse nie podoba się ich rosnąca sława i zwołuje wszystkich swoich wasali, by rozpocząć wymarsz. Jaki będzie plan Siluci na pokonanie wroga o tak miażdżącej przewadze

Zjedzona przez demona?

07-03-2022 13:33 | Komentarze: 0
A więc książę, do którego wzdychałam w moich dziewczęcych marzeniach, jest nie dość, że demonem, to jeszcze świnką?! Zjeść lub być zjedzonym - oto jest pytanie!

Kiedy Mako była mała, książę z jej snów składa jej obietnicę ponownego spotkania. Kiedy w końcu po 10 latach do niego dochodzi, okazuje się, że jej ukochany jest... DEMONEM W ŚWIŃSKIEJ SKÓRZE, KTÓRY OSTRZY SOBIE NA NIĄ ZĄBKI?!
Jaki straszny los czeka na naszą bohaterkę?

Kronika wojny o Świętą Pieczęć #1

07-03-2022 13:59 | Komentarze: 0
Kontynent został opanowany przez Chaos. Ludzie byli chronieni przez lordów, którzy opanowali moc tłumienia Chaosu za pomocą pieczęci. Jednakże władcy, zamiast strzec ludu, zaczęli walczyć między sobą o ziemie, a ląd pochłonęły wojny...
Siluca jest magiem gardzącym zepsutymi lordami. Na swojej drodze poznaje jednak Teo - lorda-włóczęgę o szlachetnych ideałach. Spotkanie tej dwójki wywoła poruszenie na kontynencie! Kronika o Świętej Pieczęci, która ma zaprowadzić ład na świecie.

Coś między nami

07-03-2022 13:46 | Komentarze: 0
Po raz pierwszy odkryłem, że twarz płaczącej osoby może być piękna.
 
Kot Tajimy spowodował śmierć złotej rybki, która należała do Kogi. Tajima stara się przeprosić załamanego chłopaka i tym samym, całkiem nieumyślnie, odkrywa jego tajemnicę...

Sekret Madoki

07-03-2022 13:43 | Komentarze: 0
Przed wami pełna dziecięcej niewinności opowieść, która chwyci każdego za serce!
 
Madoka, chłopiec kochający wszystko, co słodkie i urocze, postanawia, że w nowej szkole będzie zachowywać się jak na "prawdziwego chłopaka" przystało. Nowi koledzy i koleżanki nie wie...

Rouge

07-03-2022 13:47 | Komentarze: 0
Nagato, uczeń przeniesiony z innej szkoły, jest silny i nienawidzi niesprawiedliwości. Spotyka pięknego Ai, który pobił go za to, że pomylił go z dziewczyną. Od tamtej pory Nagato interesuje się chłopakiem, jednak ten ciągle go odsuwa słowami: "Nie jestem tobą zainteresowany". Po szkole krąży plotka, że Ai jest wpatrzony tylko w szefa frakcji, która dzieli szkołę...? Krew plamiąca usta, wygląda niemal jak szminka.

Alkohol & papierosy

07-03-2022 13:49 | Komentarze: 0
Teo i Camillo są przyjaciółmi z dzieciństwa. Teo prowadzi sklep z alkoholem, natomiast Camillo jest właścicielem znajdującego się naprzeciwko sklepu z papierosami. Teo wie, że Camillo uważa go za kogoś więcej niż przyjaciela, sam też żywi do niego "dziwne" uczucie. Ale czy jest to miłość? Pewnego dnia Camillo składa mu propozycję: "Bądźmy ze sobą, tak na próbę". Teo, pomimo wątpliwości, zgadza się. Od tego momentu dotrzega inne - męskie oblicze Camillo... Co z tego wyniknie?

Głodni bez ustanku

07-03-2022 13:41 | Komentarze: 0
Akcja kręci się wokół Riku Adachi, członka szkolnego klubu piłkarskiego, jego zdolnego kolegi z klasy Shu Mishimy, a także młodszego od nich i uwielbiającego bawić się w cukiernika Nao Sonady. Żaden z nich nie jest wybitnym kucharzem, ale mimo wszystko próbują stawić czoła łatwiejsz...

Kronika wojny o Świętą Pieczęć #5

07-03-2022 14:55 | Komentarze: 0
Kontynent opanowany przez Chaos. Lordowie odbierają sobie pieczęcie i ziemie, a era wojen trwa.

Drużyna Teo, oblężona przez Vardlind, była bliska klęski. Niespodziewanie na polu bitwy pojawił się hrabia Altirk, Villar Constance, który wcześniej odmówił wsparcia... Vardlind zostaje zmuszone do odwrotu. Natomiast Villar pragnie mianować Teo władcą Sevisse, a Silucę swoim magiem, mimo że odrzuciła poprzedni pakt. Jednak..

Kronika wojny o Świętą Pieczęć #7

07-03-2022 15:10 | Komentarze: 0
Plan Siluci i Theo zostaje poddany pierwszej próbie - bitwie przeciwko nieustraszonemu Lodrowi Lassicowi, władcy pobliskiej wioski, który dba tylko o podboje. Wspomagani przez Balgary'ego, przyszłego króla Cait Sith, Aishel, Irvina, stawiają czoła zagrożeniu i modlą się, aby przeżyć nadchodzącą walkę.

Kronika wojny o Świętą Pieczęć #6

07-03-2022 15:08 | Komentarze: 0
Plan Siluci i Theo zostaje poddany pierwszej próbie - bitwie przeciwko nieustraszonemu Lodrowi Lassicowi, władcy pobliskiej wioski, który dba tylko o podboje. Wspomagani przez Balgary'ego, przyszłego króla Cait Sith, Aishel, Irvina, stawiają czoła zagrożeniu i modlą się, aby przeżyć nadchodzącą walkę.

 

Pokojówka z piekła rodem #1

07-03-2022 13:53 | Komentarze: 0
Pewnego dnia do domu Yokoyi puka pokojówka i prosi go o zatrudnienie. Jak się okazuje, wcześniej była zabójczynią – specjalizuje się w sprawnym sprzątaniu ludzi, ale w sprzątaniu domów w ogóle nie ma doświadczenia. Yokoya jest zaskoczony tą absurdalną prośbą i już miał odmówić, ale… nagle wydarzyło się coś, przez co postanowił zaryzykować i zatrudnić dziewczynę. Przed Wami opowieść o tym, jak samotna pokojówka zyskuje uczucia i rodzinę.

Wieści

Nowa zapowiedź od Dango!

Nowa zapowiedź od Dango!

08-06-2017 13:09 | Daga 'Tiszka' Brzozowska | Komentarze: 0

Wydawnictwo Dango ujawniło tytuł swojej nowej mangi - i po raz pierwszy nie jest to yaoi/boys' love!

» więcej
Nowość od Dango - Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai

Nowość od Dango - Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai

10-06-2017 16:46 | Daga 'Tiszka' Brzozowska | Komentarze: 0

Wydawnictwo Dango poinformowało dzisiaj o swojej następnej nowości. Jest to manga boys' love Kono Ore ga Omae Nanka Suki na Wakenai.

» więcej
Komiksowe premiery na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019

Komiksowe premiery na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2019

26-04-2019 07:04 | Shadov | Komentarze: 0

Już dzisiaj startuje Festiwal Fantastyki Pyrkon 2019, jedna z największych imprez o tematyce fantastycznej w Polsce. Wśród gości, wystawców, cosplayerów, prelekcji i mnóstwa premier znalazło się też miejsce dla komiksów. Przedstawiamy listę zapowiedzianych tytułów, które premierę zaliczą podczas imprezy trwającej od 26 do 28 kwietnia.

» więcej