string(15) ""
» Blog » Cthulhu Made in Lublin 1.0
06-03-2011 11:48

Cthulhu Made in Lublin 1.0

Odsłony: 21

Około roku 2004 planowano stworzyć polski dodatek do systemu Zew Cthulhu, który byłby settingiem przedstawiającym nasz kraj. Projekt otrzymał nazwę Cthulhu Made in Poland. Autor bloga odpowiedzialny był za stworzenie rozdziału przedstawiającego Lublin. Niestety wobec braków kadrowych i porzucenia pracy przez głównego animatora inicjatywna umarła.
Część materiałów powstała i była po jakimś czasie udostępniona w sieci w dwóch częściach pod nazwą Cthulhu Made in Lublin 1.0 na portalu Wrota Wyobraźni. Dodatkowo zamieszczono również kilka zdjęć opisywanych miejsc. Wrota Wyobraźni również przestały istnieć...
Niniejszym wrzucam tutaj pierwotny tekst, by to co raz już w sieci istniało nie przepadło. Może stanie się inspiracją nie tylko dla kultystów cthulhu, rpgowców ale i wszelkiej maści miłośników mrocznego Lublina. ;)
Ponieważ upłynęło trochę lat od jego powstania, niektóre informacje się nieco zdezaktualizowały. Jeśli byłoby takie zapotrzebowanie rozważam wydanie wersji uzupełnionej, poprawionej i wzbogaconej o zdjęcia.
Materiały można pobrać tutaj.

Ponieważ na tym blogu udzielam się sporadycznie większość TFUrczości zamieszczać będę w dawnym blogu o Pendragonie, obecnie Jaskini Merlina, zbiorze różności wszelakich

Komentarze


~Romułald

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
świetne, szkoda że nie wyszło jako pełnoprawny dodatek (z grafikami, etc)....
06-03-2011 14:19
dzemeuksis
   
Ocena:
0
Kawał pracy.
06-03-2011 20:05

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.