» Blog » Crystalicum i Genesys: Talenty
18-02-2024 19:24

Crystalicum i Genesys: Talenty

Odsłony: 67

Crystalicum i Genesys: Talenty

Nasz krótki cykl artykułów chciałbym zakończyć opisem nowych talentów dla graczy.

- Kryształ z zaklęciem (poziom 1/ poziomowany) – zaczynasz przygodę dwoma dodatkowymi kryształami z zaklęciami do rękawicy.

- Kryształ (poziom 2/ poziomowany) – dostajesz kryształ o poziomie 1, który możesz wprawić w nadmetal lub podwyższasz rangę jednego z posiadanych kryształu o 1.

- Nadmetalowe dziedzictwo (poziom 3/ poziomowany) – otrzymujesz dodatkowe nadmetalowe dziedzictwo, nadajesz nową cechę już posiadanemu lub zwiększasz poziom już posiadanej cechy.

- Klątwa krwawego księżyca (poziom 2) – zostałeś dotknięty mocą krwawego księżyca, która sprawia, że czasem tracisz nad sobą panowanie. Mechanika działania jest taka sama jak talentu Berserk, z tą różnicą, że podczas jej używania kolor oczu bohatera zmienia się na czerwony.

- Bestia krwawego księżyca (poziom 3) – klątwa postępuje. Podczas aktywacji talentu klątwy krwawego księżyca możesz wydać Punkt Opowieści, aby przeistoczyć się w potwora. Otrzymujesz +1 do wyparowania, usuwasz połowę otrzymanych ran i zmęczenia, a także wywołujesz strach u wszystkich postaci, które cię widzą o ST 2.

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.