string(15) ""
» Blog » Crowdfunding - Wyścig po Dyplom
03-06-2014 13:04

Crowdfunding - Wyścig po Dyplom

W działach: Karcianki, Wyścig po Dyplom, Wydawnictwo | Odsłony: 322

Crowdfunding - Wyścig po Dyplom

Wielki news! Co prawda z żalem muszę przyznać, że Lukrecjusz już mnie ubiegł, więc może nie jest to już TAAAKI wielki news, ale zawsze.

Otóż w serwisie PolakPotrafi.pl ruszyła akcja crowdfundingowa mająca na celu sfinansowanie wydania dodatku do gry Wyścig po dyplom zatytułowanego Sesja poprawkowa. Wspierając projekt możecie się zaopatrzyć zarówno w podstawową wersję gry, jak i w dodatek (i będzie to odrobinę taniej niż kupowanie poza akcją), oraz w unikalne gadżety dostępne tylko w trakcie kampanii.

Gorąco zachęcam do wspierania, bo gra nadaje się dla każdego i nikogo nie dyskryminuje. Naprawdę warto, bo nagrody są w naprawdę atrakcyjnych cenach. Przede wszystkim jednak proszę o udostępnianie informacji dalej, gdzie tylko możecie, bo dla was to niewiele, a dla mnie bardzo dużo. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Link do akcji: http://polakpotrafi.pl/projekt/sesja-poprawkowa

Komentarze


74054

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

A tam, news dalej duży, bo poszedł z oficjalnego źródła. Polecam gieraskę, warto się dorzucić.

03-06-2014 13:06
Beamhit
   
Ocena:
0
Iron Space 1.5 będzie?
03-06-2014 14:24
vonBoltzmann
   
Ocena:
+1

@Beamhit

Tak, będzie, mam nadzieję, że pod koniec czerwca pojawi się pdf do kupienia, a w lipcu już wersja drukowana, natomiast obiecać nic niestety nie mogę, bo różne czynniki (np. praca magisterska) skutecznie utrudniają mi prace nad Żelazną przestrzenią.

03-06-2014 16:00

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.