Craig Alanson

Noty

Dzień Kolumba

25-06-2020 10:20 | Komentarze: 0
Walczyliśmy po złej stronie wojny, której nie mogliśmy wygrać. I to były te dobre wieści.

Ruharowie uderzyli w Dzień Kolumba. Niewinnie dryfowaliśmy sobie na naszej błękitnej kropce, jak rdzenni mieszkańcy Ameryki w 1492 roku. Za horyzontem pojawiły się okręty technologicznie zaawa...

SpecOps

07-09-2020 11:12 | Komentarze: 0
Pułkownik Joe Bishop złożył obietnicę i zamierza dotrzymać słowa, dlatego znów wyrusza w kosmos na pokładzie „Latającego Holendra”. ONZ postanawia wysłać wraz z nim siedemdziesiąt osób – elitarnych żołnierzy, utalentowanych pilotów i błyskotliwych naukowców. Bishop jest przeciwny, bo uważa, że to misja skazana na porażkę, i nie spodziewa się z niej wrócić. Ale przynajmniej tym razem Ziemi nic nie grozi, prawda?
No, nie do końca.

Paradise

22-04-2021 16:52 | Komentarze: 0
Gdy załoga „Latającego Holendra” odcięła nieprzyjaznym obcym dostęp do Ziemi, żołnierze Sił Ekspedycyjnych utknęli na planecie, którą nazwali Paradise. „Latający Holender” wyrusza na następną misję, a ONZ życzy sobie, aby załoga sprawdziła sytuację ludzi na Paradise. Jednak pułkownik Joe Bishop ostrzega, że może nie spodobać im się to, co zobaczą. Co gorsza, nie mogą nic zrobić, nie narażając przy tym Ziemi.

Godzina Zero

20-07-2021 23:20 | Komentarze: 0
Dowództwo SEONZ wysłało na prostą misję zwiadowczą elitarnych żołnierzy i pilotów, a ci wywołali wojnę domową między kosmitami. Teraz Niezbyt Wesoła Banda Piratów znów ma kłopoty. Ich wykradziony obcym okręt zaczyna się sypać tysiące lat świetlnych od domu, Skippy nie daje oznak życia, a nawet jeśli uda się go wskrzesić, starożytna SI może już nigdy nie być taka sama.

Kłopoty na Paradise

01-08-2021 21:42 | Komentarze: 0
Po rozprawieniu się z kristańską grupą bojową załoga pirackiego okrętu Sił Ekspedycyjnych ONZ, znanego jako „Latający Holender”, odlatuje, licząc na luksusowy wakacyjny rejs (nic z tego!). Tymczasem żołnierze SEONZ pozostają na planecie wciąż targanej konfliktami – nie tylko między obcymi, ale i między wojującymi frakcjami Ziemian. Major Emily Perkins i jej ludzie robią, co mogą, by opanować napiętą sytuację. To jeszcze nie koniec kłopotów na Paradise...

Wieści

Nowa space opera od Drageusa

Nowa space opera od Drageusa

25-06-2020 22:03 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Za sprawą wydawnictwa Drageus na księgarskie półki trafiła powieść Dzień Kolumba Craiga Alansona. Książka jest pierwszym tomem cyklu Expeditionary Force.

» więcej
Kontynuacja cyklu Expeditionary Force zapowiedziana

Kontynuacja cyklu Expeditionary Force zapowiedziana

07-09-2020 16:59 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Wydawnictwo Drageus zapowiedziało wydanie powieści SpecOps Craiga Alansona – kontynuacji cyklu Expeditionary Force. Książka ukaże się 26 listopada. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią.

» więcej
Expeditionary Force po raz trzeci

Expeditionary Force po raz trzeci

22-04-2021 17:13 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Za sprawą wydawnictwa Drageus na księgarskie półki trafiła powieść Paradise Craiga Alansona, trzeci tom cyklu Expeditionary Force. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem książki.

» więcej
Kłopoty na Paradise zapowiedziane

Kłopoty na Paradise zapowiedziane

02-08-2021 13:20 | Radosław 'radomir' Czaja | Komentarze: 0

Wydawnictwo Drageus zapowiedziało wydanie powieści Kłopoty na Paradise autorstwa Craiga Alansona. Książka należąca do serii Expeditionary Force ukaże się we wrześniu – zapraszamy do zapoznania się z jej zapowiedzią.

» więcej