string(15) ""
» Blog » Chytry dwa razy traci
19-06-2021 12:03

Chytry dwa razy traci

W działach: pilkanozna | Odsłony: 327

Chytry dwa razy traci

Bądź kapitanem i żywą legendą jednego z najlepszych klubów w historii futbolu.

2019: W wieku 33 lat podpisz 2-letni kontrakt dający ok. 20 mln euro za sezon

2020: Pandemia. Cięcia. Teraz zarabiasz jakieś 12-15 mln euro za sezon. wnerw.jpg

2021: Twój kontrakt wygasa. Często łapiesz kontuzje grasz znaczniej mniej niż dotychczas, dlatego m. in. nie jedziesz na EURO.

Luty 2021 : Przychodzi prezes i daje do podpisania nową umowę, na rok, z wynagrodzeniem obciętym o 10%.

- Nie, goń się stary kartoflu. Chcę umowy na 2 lata i bez żadnych cięć bo jestem legendo. A jak nie to planuj przyszłość beze mnie!

Luty-maj 2021: Leczysz w kółko kontuzje. Koronawirus gratis.

Marzec 2021: Kończysz 35 lat.

Kwiecień 2021: Klub za friko pozyskuje klasowego, o 5 lat młodszego gracza, o mniejszych wymaganiach finansowych.

Maj 2021: Podejmij próbę zorganizowania buntu w zespole, bo "Hurr-durr piniędze z cięć wynagrodzeń majo pójść na nowych piłkarzyków". Koledzy mają Cię gdzieś: 2 weteranów podpisuje nowe kontrakty.

Selekcjoner reprezentacji nie widzi Cię w kadrze na EURO, bo pół sezonu leczysz kontuzje. Zdziwiony_pikaczu.jpg

Czerwiec 2021: Kontrakt wygasa 30 czerwca. Idę do tego starego dziada podpisać umowę.

- Oferta nieaktualna.

- Ale jak to... przecież negocjowaliśmy… Zdziwony_pikaczu.jpg

- Tak, w lutym, do czasu gdy kazałeś mi wsadzić sobie nową umowę w zadek i planować przyszłość bez Ciebie.

- Ale to były negocjacje... Zdziwony_pikaczu.jpg

- A co mam zrobić z nowym?

- Eeee... odeślij go do domu.

- Are you f*cking kidding me.jpg. Jutro Twoja pożegnalna konferencja prasowa. Sam wytłumacz fanom jaki z Ciebie dzban.jpg.

Na konferencji: Nie wiedziałem, że oferta ma datę ważności chlip, chlip.

I tak w przeciągu kilku miesięcy budowana przez 16 długich lat Twoja legenda klubu, twardego człowieka z zasadami, upada. Co prawda nikt nie zabierze Twojego wkładu w klubowe/reprezentacyjne sukcesy, ale od teraz będziesz miał dodatkowo łatkę pazernego gnojka. I musisz szukać nowego klubu, który w najlepszym razie zaoferuje połowę do dawał dotychczasowy.

Morał(y):

  • Starość nie radość, młodość nie wieczność.
  • Sport to nie jest dla "starych" ludzi.
  • Nie ma ludzi niezastąpionych.
  • Na każdego cwaniaka/kozaka znajdzie się większy cwaniak/kozak.
  • Gdy znajdziesz się na szczycie zaczynasz bujać w obłokach i tracisz kontakt z rzeczywistością. Wówczas łatwo o bolesny upadek.
  • Chytry dwa razy traci.

<KURTYNA>

2
Notka polecana przez: earl, Exar
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Kaworu92
   
Ocena:
0

....

Znacie jakiegokolwiek mężczyznę, który podałby się za kobietę, przeszedł operację (!) tylko po to, by w sporcie wygrywać? Bo ja nie. A Twoje Aesthevizzt uparte nazywanie takich kobiet "gościami, którzy podają się za kobiety" jest nie tylko niezgodne z prawdą obiektywną, ale również jest misgenderowaniem tych osób - czyli jesteś transfobem. Poczytaj sobie o transpłciowości, dokształć się, a dopiero potem się wypowiadaj.

Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. To na Tobie, jako osobie wypowiadającej się, leży obowiązek dowiedzenia się, o czym zabierasz głos, a dopiero potem się wypowiadania. Mógłbym włożyć trochę wysiłku i Cię wyedukować, ale szczerze? Z mojego doświadczenia wynika, że ani homofoby, ani transfoby nie są zainteresowane zdobyciem naukowej wiedzy. Oni po prostu chcą sobie poużywać po mniejszościach, a prawda obiektywna i fakty? Jak są sprzeczne z poglądami owych ludzi, to tym gorzej dla faktów. Bo przecież poglądy mają prymat nad prawdą, c'nie?

22-06-2021 15:18
Aesthevizzt
   
Ocena:
+1

1. "aktywista" zbierajacy na adwokata nie przechodził żadnej operacji lub terapii hormonalnej.

2. pisząc o gościach podających się za kobiety pisze dokładnie o tym o czym możesz przeczytać. Ty dopisujesz do tego swoją historię, zarzucając ignoranctwo, doklejając łatkę "transfoba" i tym samym obrażajac mnie w ten sposób. Zachowujesz się jak toksyczny "aktywista", o których pisałem wcześniej, który bardziej szkodzi niż pomaga społeczności LGBT. Znam osoby, które właśnie przez takie zachowania samozwańczych liderów LGBT nie chcą mieć nic z "aktywistami", marszami i tęczą.

W zawodowym sporcie kobieta, która urodziła się mężczyzną otrzymuje ogromne ułatwienie w postaci wyniakające z różnic anatomicznych pomiędzy budową ciała kobiety i mężczyzny i hormonów (z tego powodu w NRD i ZSRR szprycowano kobiety testosteronem). Dlatego nie dziw się, że "naturalne" kobiety są sfrustrowane dopuszczaniem transseksulanych osób do kobiecych konkurencji.
 

22-06-2021 17:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.