string(15) ""
» Blog » Chronicles of Skin: koniec kampanii na IndieGoGo!
02-10-2011 21:42

Chronicles of Skin: koniec kampanii na IndieGoGo!

W działach: Chronicles of Skin, RPG, IndieGoGo | Odsłony: 4

Chronicles of Skin: koniec kampanii na IndieGoGo!

Za niecałe 11 godzin dobiegnie końca kampania promocyjna gry na IndieGoGo. Do tego czasu można jeszcze przyłączyć się do projektu i przy okazji dostać papierową wersję gry i inne nagrody: sesję z autorem, karty z własnym imieniem, dostęp do wersji beta settingów albo dołączyć do nas na CobwebGames.

Nowe informacje i elementy gry można będzie znaleźć na stronie ChroniclesOfSkin.com. Autorem gry jest Sebastian Hickey (Hell For Leather, nadchodzące w lutym Way Of The Agent).

  

Chronicles of Skin to gra z dużą ilością kart i rysowania. Interpretacja symboli i zapisywanie historii w postaci znaków jest zadaniem dla wszystkich graczy, choć można wybrać do zapisywania tylko jednego z nich – wówczas właśnie on zostaje Skrybą. Mechanika storytellingowa, nie skupia się na konfliktach postaci, ale całych grup. Historia gry, niezależnie od wybranego settingu opowiada o wojnie między dwoma grupami: Iho i Croen.

 

Jak może wyglądać historia w Chronicles?

(ta i kolejne znajdą się na ChroniclesOfSkin.com)

 

Croen byli przesądni i skłonni do dyskusji, pełni szacunku dla starych przepowiedni, a zmiana sprzymierzeńców przychodziła im z łatwością. Iho wyposażeni w skrzydlatą armię, pokryci smoczą łuską , wierzyli, że tylko najszlachetniejszym wolno jest stąpać do ziemi.

 

Bronagh Szalona Konkubina (Iho)

Po latach, Bronagh z maleńką wagą w kieszeni i zniszczonym wizerunkiem, wolałaby zajmować się dzieckiem aniżeli mężczyzną. Jednak po utracie rodziny w maskrze w Chikugo, życie wymknęło jej się z rąk. Wkrótce po Wielkim Zamachu, w Księżycowej Mogile Hana, na skraju szaleństwa, Bronagh szukała duchów pustyni Shima by odpowiedziały na jej żale. Zawładnęły jej sercem, napełniły je gniewem. Oszalała wkradła się do Wieży Bizen i użyła swej magii aby zabić księcia Croen.

 

Croen odpowiedzieli zemstą. Iho przestali istnieć. 

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.