Outpost 2

Chłopcy 2. Bangarang

Artykuły

Chłopcy 2. Bangarang

Chłopcy 2. Bangarang

Bombka, trąbka, piernik i pompka!

08-11-2013 21:02 | Jakub 'Qbuś' Nowak | Komentarze: 0
Pierwsza część Chłopców stanowiła udany hołd dla twórczości J.M. Barriego, dokonany w stylu Jakuba Ćwieka: pełen rubaszności i przeładowany testosteronem. Przeważały w nim elementy humorystyczne, a poważniejsze wątki stanowiły jedynie tło dla opowieści. Tym razem proporcje zostały niemalże odwrócone...

Noty

Chłopcy 2. Bangarang

11-08-2013 15:08 | Komentarze: 0
Wrócili!

Dzwoneczek i jej banda wyrośniętych, wiecznie niedojrzałych Chłopców po raz kolejny pokazują, że nie da się oddzielić dobrej zabawy od solidnych kłopotów. I nieważne, czy to klubowy Zjazd, motocyklowa wycieczka do pobliskiego miasta czy pozornie leniwe popołudnie w opuszczonym Lunaparku – każdy dzień to nowa przygoda, a na końcu czai się ta największa. I najbardziej przerażająca. Śmierć…

Droga znowu wzywa, nie ma odwrotu ani chwili na oddech. Tylko co jeśli tym razem wiedzie wprost do znienawidzonej dorosłości?

Wieści

Premiera książki Jakuba Ćwieka Chłopcy 2. Bangarang  28 sierpnia

Premiera książki Jakuba Ćwieka Chłopcy 2. Bangarang 28 sierpnia

11-08-2013 09:24 | Krzysztof 'Aszhe' Falenta | Komentarze: 2

Na stronie Wydawnictwa Sine Qua Non pojawiła się zapowiedź nowej książki Jakuba Ćwieka: Chłopcy 2. Bangarang. Premiera przewidziana jest na 28 sierpnia bieżącego roku.

Chłopcy + Rock&Read Festival

Chłopcy + Rock&Read Festival

20-08-2013 10:19 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

28 sierpnia nakładem wydawnictwa Sine Qua Non ukażą się Chłopcy 2. Bangarang Jakuba Ćwieka, a oficjalna premiera książki odbędzie się podczas Polconu (29 sierpnia - 1 września, Warszawa). Będzie to również data rozpoczęcia drugiej edycji największej w Europie trasy literackiej Rock&Read Festival.

» więcej