Outpost 2

Call of Duty 5: World at War

Wieści

Paczka map do CoD 5 - wkrótce

Paczka map do CoD 5 - wkrótce

12-03-2009 22:52 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
Studio Treyarch potwierdziło, jakoby miało wypuścić nowych map dla sieciowych graczy Call of Duty: World At War. W przyszłym tygodniu paczka zawita już na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. » więcej
Map pack do CoD 5 już wkrótce

Map pack do CoD 5 już wkrótce

04-04-2009 07:11 | Adam 'Khubas' Kubaszewski | Komentarze: 0
Jak poinformował Josh Olin, pracownik studia Treyarch, gra Call of Duty 5: World at War wzbogaci się wkrótce o nowe mapy dla trybu multiplayer. Rozszerzenie w wersji na PC będzie darmowe, natomiast paczka na edycje konsolowe ma kosztować około 10 dolarów (800 Microsoft Points dla Xboxa 360). Data premiery dodatku nie jest jeszcze znana.
Call of Duty: World at War - Map Pack numer dwa

Call of Duty: World at War - Map Pack numer dwa

01-05-2009 12:50 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
Treyarch zapowiedziało pojawienie się drugiego oficjalnego Map Packa do gry Call of Duty: World at War. Twórcy zapowiadają, że pojawić się ma w czerwcu i wzorem poprzedniego DLC, zawierać ma trzy mapy do trybu multiplayer i jedną mapę do trybu kooperacji na której gracze zmierzą się z zombie. Co ciekawe, ostatnia z map zaoferuje nam walkę z Japończykami w rolach zombie oraz pozwoli nam postrzelać z nowej broni, znanej jako Wunderwaffe ('cudowna broń') DG-2.

Prawdopodobnie konsolowcy będą musieli przeznaczyć ok. 10 dolarów, by zagrać na nowych mapach, natomiast gracze PC otrzymają paczkę za darmo.
Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

02-09-2009 21:34 | Cubuk | Komentarze: 0
Jeszcze nie zdążył całkowicie opaść kurz po premierze Modern Warfare, a Activision już pracuje nad kolejną częścią tej gry. Postęp prac jest widoczny w specjalnym gameplayu, w którym po raz kolejny przedstawiona została rozgrywka multiplayer. Do obejrzenia tutaj.
Killstreaki w Modern Warfare 2

Killstreaki w Modern Warfare 2

08-09-2009 22:01 | Cubuk | Komentarze: 0
Twórcy serii Call of Duty udzielili informacji dotyczących najnowszej odsłony pt. Modern Warfare 2. Wiadomości dotyczą rozgrywki multiplayer. Jedną z nowości będą Killstreak Rewards, czyli nagrody przyznawane graczowi za zaliczenie kilku fragów pod rząd, w krótkim czasie. W poprzedniej części Call of Duty killstreakami nazywano specjalne siły wsparcia, pozwalające graczowi zabić dużą ilość przeciwników w krótkim czasie. W Modern Warfare 2 będzie ich więcej i będziemy mieli nad nimi większą kontrolę. Otrzymamy możliwość dopasowywania wsparcia samodzielnie do własnych umiejętności oraz taktyki. Dodatkowo, w niektórych przypadkach będziemy mieli możliwość przejęcia kontroli nad killstreakiem, np. sterować działkami samolotu bojowego.
Map Pack 3 do World at War - nareszcie dostępny!

Map Pack 3 do World at War - nareszcie dostępny!

19-09-2009 20:44 | Cubuk | Komentarze: 0
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Call of Duty. Activision wreszcie opublikowało patch 1.6 do gry Call of Duty: World at War, a oprócz tego obfity w nowośći Map Pack 3. Warto zauważyć, że posiadacze konsol musieli za niego płacić. My zaś mamy go za darmo.

Pliki pobierzecie odpowiednio stąd, oraz stąd.
Film oparty na Call of Duty?

Film oparty na Call of Duty?

05-10-2009 22:48 | Cubuk | Komentarze: 4
Coraz więcej gier komputerowych doczekuje się swoich wersji na wielkich, kinowych ekranach. Call of Duty nie będzie tu wyjątkiem. Rob Bowling z Infinity Ward prowadził rozmowę z Xavierem Gensem, reżyserem filmu o Hitmanie. Pomimo tego, iż było to zaledwie krótki lunch, to sama rozmowa doczekała się skutku.

21 września wykupiono licencję gry Call of Duty.

Kiedy wyjdzie film? Nie wiadomo.
Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

29-04-2010 18:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak już informowaliśmy, Activision szczupleje po utracie kolejnych pracowników. Na ratunek przyszło studio Bungie (odpowiedzialne za kultowe Halo), które zawiązało współpracę z Activision.
Umowa będzie trwała dziesięć lat, Activision będzie miało wyłączne prawo do dystrybucji nowych gier firmy Bungie, ale to wciąż pozostanie niezależnym studiem, jak to było dotychczas.

Jako, że Infinity Ward się wykrusza, seria Call of Duty stanęła pod znakiem zapytania. Jednakże umowa być może będzie w stanie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, gdyby nad Modern Warfare 3 pracowali twórcy Halo. W końcu się na tym znają.
Mapy do Call of Duty idą w milionach

Mapy do Call of Duty idą w milionach

03-08-2010 10:31 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski | Komentarze: 0
Activision informuje, że zestawy map do Call of Duty sprzedały się już w ponad 20 milionach egzemplarzy. Łącznie firma wydała sześć takich zestawów do Call of Duty: jeden dla Call of Duty 4, trzy dla World at War i dwa Modern Warfare 2.