Call of Duty 4: Modern Warfare

Artykuły

Call of Duty 4 - Operation Cinema [download]

Call of Duty 4 - Operation Cinema [download]

14-08-2009 22:20 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Call of Duty 4 - Operation Cinema Rozbudowana modyfikacja do Call of Duty 4: Modern Warfare, obecna wersja to grywalne demo.
Call of Duty 4: Galactic Warfare

Call of Duty 4: Galactic Warfare

01-01-1970 01:00 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Call of Duty 4: Galactic Warfare Star Wars: Galactic Warfare to modyfikacja do gry Call of Duty 4: Modern Warfare przenosząca nas w realia Gwiezdnych Wojen.

Noty

Call of Duty 4: Modern Warfare

07-04-2008 11:02 | Komentarze: 1
Call of Duty 4: Modern Warfare to czwarta gra z cyklu Call of Duty. Poprzednie, również z gatunku FPS, rozgrywały się podczas drugiej Wojny Światowej, ta natomiast opowiada o konflikcie zbrojnym przełomu XX i XXI wieku.

Powstały konflikt, będący dziełem rosyjskiego nacjona...

Call of Duty 4: Modern Warfare

20-05-2010 20:44 | Komentarze: 0
W grze gracz wciela się w żołnierza SAS - sierżanta "Soapa" McTavisha, prezydenta Yasira Al-Fulaniego, przedstawiciela U.S. Marine Corps - sierżanta Paula Jacksona, anonimowego strzelca z samolotu AC-130 i (w retrospekcji) - porucznika Price'a.

Gra zaczyna się od informacji wywiadu brytyjsk...

Wieści

Call of Duty 4 - Operation Cinema

Call of Duty 4 - Operation Cinema

14-08-2009 22:30 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 1
Operation Cinema: Rousse, Bulgaria to rozbudowana modyfikacja do Call of Duty 4: Modern Warfare. Obecnie dostępne jest tylko grywalne demo, nadal obciążone błędami, mimo to rozmach pełnej wersji dodatku będzie imponujący.

Akcja modyfikacji rozgrywa się 3 lata po wydarzeniach z podstawowej wersji. Linię fabularną podzielono na sześć rozdziałów, a naszym głównym celem jest wyeliminowanie Al Asada, którego armia stoi pod rosyjską granicą.

Demo to tylko przedsmak tego co ma nas czekać w pełnej wersji gry. Dodatek ściągnięcie stąd.
Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

Drugi trailer multiplayer dla Modern Warfare 2

02-09-2009 21:34 | Cubuk | Komentarze: 0
Jeszcze nie zdążył całkowicie opaść kurz po premierze Modern Warfare, a Activision już pracuje nad kolejną częścią tej gry. Postęp prac jest widoczny w specjalnym gameplayu, w którym po raz kolejny przedstawiona została rozgrywka multiplayer. Do obejrzenia tutaj.
Killstreaki w Modern Warfare 2

Killstreaki w Modern Warfare 2

08-09-2009 22:01 | Cubuk | Komentarze: 0
Twórcy serii Call of Duty udzielili informacji dotyczących najnowszej odsłony pt. Modern Warfare 2. Wiadomości dotyczą rozgrywki multiplayer. Jedną z nowości będą Killstreak Rewards, czyli nagrody przyznawane graczowi za zaliczenie kilku fragów pod rząd, w krótkim czasie. W poprzedniej części Call of Duty killstreakami nazywano specjalne siły wsparcia, pozwalające graczowi zabić dużą ilość przeciwników w krótkim czasie. W Modern Warfare 2 będzie ich więcej i będziemy mieli nad nimi większą kontrolę. Otrzymamy możliwość dopasowywania wsparcia samodzielnie do własnych umiejętności oraz taktyki. Dodatkowo, w niektórych przypadkach będziemy mieli możliwość przejęcia kontroli nad killstreakiem, np. sterować działkami samolotu bojowego.
Map Pack 3 do World at War - nareszcie dostępny!

Map Pack 3 do World at War - nareszcie dostępny!

19-09-2009 20:44 | Cubuk | Komentarze: 0
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Call of Duty. Activision wreszcie opublikowało patch 1.6 do gry Call of Duty: World at War, a oprócz tego obfity w nowośći Map Pack 3. Warto zauważyć, że posiadacze konsol musieli za niego płacić. My zaś mamy go za darmo.

Pliki pobierzecie odpowiednio stąd, oraz stąd.
Film oparty na Call of Duty?

Film oparty na Call of Duty?

05-10-2009 22:48 | Cubuk | Komentarze: 4
Coraz więcej gier komputerowych doczekuje się swoich wersji na wielkich, kinowych ekranach. Call of Duty nie będzie tu wyjątkiem. Rob Bowling z Infinity Ward prowadził rozmowę z Xavierem Gensem, reżyserem filmu o Hitmanie. Pomimo tego, iż było to zaledwie krótki lunch, to sama rozmowa doczekała się skutku.

21 września wykupiono licencję gry Call of Duty.

Kiedy wyjdzie film? Nie wiadomo.
Modern Warfare 2 jednak pojawi się na czas!

Modern Warfare 2 jednak pojawi się na czas!

17-10-2009 22:29 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak twierdzi studio Activision, najnowsza gra, nosząca tytuł Call of Duty: Modern Warfare 2 nie będzie miała opóźnionej premiery! Oznacza to, że zamiast czekać do 24 listopada (jak wcześniej), gra trafi na półki sklepowe już 10 listopada.
Modern Warfare 2 - kolosalna sprzedaż

Modern Warfare 2 - kolosalna sprzedaż

12-11-2009 12:30 | Marta 'Denae' Matyjewicz | Komentarze: 1
Modern Warfare 2 bije rekordy sprzedaży. Gra w ciągu 24h, w samym UK rozeszła się w liczbie 1,3 miliona egzemplarzy. Analitycy twierdzą, że na świecie zakupiło ją aż 7 milionów graczy! (Dla porównania - Grand Theft Auto IV osiągnęło w tym samym czasie wynik 3,7 milionów sprzedanych kopii).
Kolejni opuszczają Infinity Ward

Kolejni opuszczają Infinity Ward

14-04-2010 18:49 | Bartek 'Dante' Dudek | Komentarze: 0
Źle się dzieje w Activision, a dokładnie w ich kurze znoszącej złote jaja - Infinity Ward. Po zwolnieniu dwóch szefów studia i migracji na skutek tego posunięcia, od producentów takich hitów jak Modern Warfare czy Modern Warfare 2 wciąż odchodzą ludzie dzierżący dotychczas kluczowe role. Tym razem wypowiedzenie złożyły cztery osoby: Steve Fukuda (główny projektant), Zied Reike (drugi główny projektant), Rayme Vinson (programista) oraz Chris Cherubini (główny artysta). Czyżby cała grupa miała przyłączyć się do niedawnych zwierzchników i czuwać nad produkcją nowego Medal of Honor?
Modern Warfare 2 zdobywaw rekord Guinness w 24h

Modern Warfare 2 zdobywaw rekord Guinness w 24h

21-04-2010 19:42 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski | Komentarze: 0
Produkcja Infinity Ward, Modern Warfare 2, pobiła rekord Guinnessa, zarabiając w ciągu 24 godzin od wydania 401 milionów dolarów na całym świecie.

Więcej informacji w rozszerzeniu wieści. » więcej
Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

Twórcy Halo nawiązują współpracę z Activision

29-04-2010 18:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Jak już informowaliśmy, Activision szczupleje po utracie kolejnych pracowników. Na ratunek przyszło studio Bungie (odpowiedzialne za kultowe Halo), które zawiązało współpracę z Activision.
Umowa będzie trwała dziesięć lat, Activision będzie miało wyłączne prawo do dystrybucji nowych gier firmy Bungie, ale to wciąż pozostanie niezależnym studiem, jak to było dotychczas.

Jako, że Infinity Ward się wykrusza, seria Call of Duty stanęła pod znakiem zapytania. Jednakże umowa być może będzie w stanie zapobiec takiemu rozwojowi wypadków, gdyby nad Modern Warfare 3 pracowali twórcy Halo. W końcu się na tym znają.
DLC do CoD: Black Ops ma pierwszeństwo do Xboxa

DLC do CoD: Black Ops ma pierwszeństwo do Xboxa

14-06-2010 21:14 | Cubuk | Komentarze: 0
Czy PCtowcy mogą czuć się niesprawiedliwie traktowani? Niektórzy pewnie tak, ze względu na układ pomiędzy Activision a Microsoftem, na mocy którego rozszerzenia DLC do Call of Duty: Black Ops będą wychodzić z pierwszeństwem dla platformy Xbox 360.
Umowa ta będzie trwała przez trzy lata i możliwe, że będzie dotyczyć także poprzedniej części serii, Modern Warfare 2.

Zatem fani wojskowych FPSów będą zmuszeni patrzeć z zazdrością na swoich kolegów z konsolami.
Mapy do Call of Duty idą w milionach

Mapy do Call of Duty idą w milionach

03-08-2010 10:31 | Paweł 'Alamo' Ścibiorski | Komentarze: 0
Activision informuje, że zestawy map do Call of Duty sprzedały się już w ponad 20 milionach egzemplarzy. Łącznie firma wydała sześć takich zestawów do Call of Duty: jeden dla Call of Duty 4, trzy dla World at War i dwa Modern Warfare 2.
Call of Duty 4: Galactic Warfare

Call of Duty 4: Galactic Warfare

19-07-2011 15:14 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 2
Star Wars: Galactic Warfare to całkowita konwersja gry Call of Duty 4: Modern Warfare przenosząca nas w realia Gwiezdnych Wojen. Warstwa graficzna dodatku stoi na wysokim poziomie, przeniesiono wiele postaci i broni, a na każdym kroku czuć klimat znany ze Star Wars.

Zapraszam do obejrzenia trailera Star Wars: Galactic Warfare. Modyfikację ściągniecie stąd. » więcej