CITY Interactive

Artykuły

Sniper: Ghost Warrior

Sniper: Ghost Warrior

11-08-2010 11:40 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 10
Sniper: Ghost Warrior miał być Polskim Call of Duty. CITY Interactive liczyło na sukces i to nie tylko w naszym kraju. W moim odczuciu, już demo pokazało, że tak nie będzie. Jak jednak prezentuje się pełna wersja gry? Teoria Bohaterem gry jest Sierżant Tyler Wells – snajper z jednostek s...
Wywiad z City Interactive

Wywiad z City Interactive

Snajperski headshot?

15-09-2010 10:20 | Artur 'Morus' Sośniak | Komentarze: 2
Gry typu FPS są niezwykle popularne na rynku elektronicznej rozrywki. Ostatnio studio City Interactive wydało dość niezwykłą produkcję, odchodzącą od reguły typowej strzelanki. Chodzi tu o grę Sniper: Ghost Warrior, w której zamiast masowej eksterminacji przeciwników postawiono na dyskretną eliminac...
Legendy Dzikiego Zachodu: Złote Wzgórze

Legendy Dzikiego Zachodu: Złote Wzgórze

06-12-2010 10:40 | Cubuk | Komentarze: 0
Brain College to wydawana przez City Interactive seria tanich, familijnych gier, polegających na rozwiązywaniu łamigłówek oraz zagadek logicznych. Jednym z jej założeń jest wydawanie produktów pozbawionych przemocy, a pełnych walorów edukacyjnych lub rozwijających zdolności u najmłodszych. Jednak i...

Noty

Code of Honor 3: Stan Nadzwyczajny

23-07-2009 15:22 | Komentarze: 0
Code of Honor to jedna z lepiej znanych produkcji od CITY Interactive. Teraz nadchodzi część trzecia o podtytule Stan Nadzwyczajny.

Ponownie wcielamy się w jednego z żołnierzy Legii Cudzoziemskiej. Tym razem akcja gry toczyć się będzie w niedalekiej przyszłości, na tereni...

The Mystery of the Mary Celeste

16-08-2009 11:00 | Komentarze: 0
CITY Interactive ma smykałkę do przygodówek - najlepszym przykładem jest wysoko oceniane Art of Murder, ponadto firma przyzwoicie zaprezentowała się również z Chronicles of Mystery: Rytuał Skorpiona.
Teraz w planach wydawniczych CI są kolejne dwie gry przygodowe - kontynuac...

Chronicles of Mystery: Drzewo Życia

16-08-2009 11:22 | Komentarze: 0
Pierwsza część przygodówki The Chronicles of Mystery, czyli Rytułał Skorpiona została przyjęta dość ciepło. Teraz CI pracuje nad kontynuacją - The Tree of Life.

Bohaterką gry jest znana z poprzedniej części Sylvie Leroux. Zadaniem uroczej Pani archeolog, będzi...

Art of Murder: Karty Przeznaczenia

17-08-2009 16:48 | Komentarze: 0
Art of Murder to chyba najbardziej chwalony tytuł CITY Interactive. Zarówno Klątwa Lekarza jaki Sztuka Zbrodni zostały wysoko ocenione (średnia ocen obydwu wychodziła na ok. 70%). Teraz CI serwuje nam część trzecią, a podtytuł brzmi Cards of Destiny.

Bohater...

Black Mirror II

19-10-2010 21:15 | Komentarze: 0
Jest to kontynuacja gry przygodowej wydanej w 2003 roku przez studio Future Games. Tym razem gracz wcieli się w osobę Darrena, zwykłego Brytyjczyka, który przez przypadek wplątuje się w duże kłopoty.

Akcja gry dzieje się dwanaście lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Nasz bohater p...

Sniper: Ghost Warrior

18-07-2011 12:46 | Komentarze: 0
Sniper: Ghost Warrior jest przedstawiana jako pierwsza, wysokobudżetowa produkcja CITY Interactive. Czy gra okaże się sukcesem chociażby na miarę Call of Juarez: Więzy Krwi? O tym dopiero się przekonamy.

W grze wcielamy się w snajpera (czego nietrudno się domyślić...), cz...

Sniper: Ghost Warrior 2

20-07-2011 13:01 | Komentarze: 19
Sniper Ghost Warrior 2 to kontynuacja ciepło przyjętej gry w której wcielamy się w postać profesjonalnego snajpera, infiltrującego terytoria wroga, wykonując ekstremalnie niebezpieczne misje. Tym razem gra będzie działać na silniku CryEngine 3.

Alien Fear

04-04-2012 11:09 | Komentarze: 0
Alien Fear jest strzelanką w klimatach s-f stworzoną na silniku Unreal Engine 3 i przeznaczoną wyłącznie do dystrybucji cyfrowej. W grze wcielamy się w członka jednostki specjalnej, którego zadaniem będzie przeprowadzenie sabotażu. Rozgrywka przedstawiana jest jako 'run-and-gun', czyli można spodziewać się dużego nacisku na rozgrywkę i akcję, a mniejszego na fabułę. Twórcy zapowiadają również tryb kooperacji.

Combat Wings: The Great Battles of World War II

20-07-2011 12:49 | Komentarze: 0
Gra Combat Wings: The Great Battles of World War II daje graczom możliwość pilotowania najsłynniejszych samolotów bojowych II wojny światowej. Na Twoje barki spadnie zadanie przechylenia szali zwycięstwa na stronę aliantów. Doświadcz walki w przestworzach, widzianej oczami czterech pilotów walczących na czterech głównych frontach wojny. Weź udział w bitwie o Anglię, pomóż aliantom wygrać kampanię afrykańską, broń Rosji przed potężną armią Trzeciej Rzeszy oraz staw czoła nieustraszonym japońskim pilotom nad Pacyfikiem.

Robin Hood: The Secrets of Sherwood Forest

27-10-2010 21:32 | Komentarze: 0
Robin Hood: The Secrets of Sherwood Forest to zbiór ośmiu gier logicznych płynnie wpasowanych w opowieść o legendarnym banicie z lasu Sherwood, który grabił bogatych i wspomagał biednych. Grę skierowano głównie do najmłodszych graczy, jednak i dorośli mogą w niej znaleźć coś dla siebie. Rozgrywka jest ustawiona w określonych ramach czasowych i składa sie na nią do ośmiu mini gier. Wygrywa osoba która zdobędzie największą ilość punktów.

Blood Ties

27-06-2010 11:14 | Komentarze: 0
Gra logiczna typu hidden object, na podstawie serialu o tym samym tytule - Blood Ties. Naszym zadaniem jest w określonym przedziale czasowym odnaleźć na różnych mapach przedmioty z listy. Z każdym następnym poziomem lista staje się dłuższa a ilość lokacji większa. Podczas zabawy mamy możliwość zapoznania się tak z postaciami, jak i wydarzeniami z serialu, poprzez czytanie akt policyjnych czy dzięki wstawkom tematycznym. Gra jest zrobiona całkowicie w 2D.

Sniper: Ghost Warrior Contracts

22-11-2019 23:53 | Komentarze: 0
Experience pure sniping gameplay across the harsh terrain of Siberia in a brand new contracts-based system, encouraging strategic thinking within engaging, redeployable missions.

Fulfill contracts that offer clear objectives with a fixed monetary reward and options to complete bonus challenges for payouts. With hundreds of ways to take down a wide range of targets, Contracts offers precise, strategic sniping gameplay at its absolute best.

Wieści

Co dla nas szykuje City Interactive we wrześniu?

Co dla nas szykuje City Interactive we wrześniu?

24-09-2010 20:00 | Cubuk | Komentarze: 0
City Interactive planuje 29 września wydać cztery nowe tytuły na PC. Oto one:
  • Planet Horse - gra przeznaczona głównie dla płci pięknej, oferuje konne wyścigi i inne wyzwania oraz jazdę po Europie i Ameryce na siodle.
  • Robin Hood: The Secrets of Sherwood Forest - zbiór gier zręcznościowych i logicznych opartych na słynnej legendzie o szlachetnym banicie.
  • Family 8 i Family 17 to zestaw odpowiednio 8 i 17 familijnych gier logicznych i zręcznościowych, rozwijających kreatywne myślenie i całkowicie pozbawionych przemocy.
Black Mirror II 29 października

Black Mirror II 29 października

09-10-2010 10:15 | Cubuk | Komentarze: 0
Już 29 października dane nam będzie zagrać w Black Mirror II, kontynuację słynnej przygodówki utrzymanej w mrocznych klimatach. Po raz kolejny dane nam będzie zwiedzić Biddeford oraz Willow Creek. Na stronie gry można także obejrzeć trailer nadchodzącej produkcji.
CITY Interactive poszerza październikową ofertę

CITY Interactive poszerza październikową ofertę

19-10-2010 18:22 | Tomasz 'Landovsky' Mendyka | Komentarze: 0
CITY Interactive ogłosiło, iż do końca miesiąca możemy liczyć na jeszcze trzy premiery gier (w tym dwie pecetowe). Dnia 29 października na naszym rynku pojawić się ma Art of Murder: Tajne Akta, Chronicles of Mystery: Legenda Świętego Skarbu oraz Crime Lab: Body of Evidence. Pierwsze dwa tytuły kierowane są na blaszaki, natomiast trzecia pozycja będzie grą na konsolę NDS.
Sniper: Ghost Warrior 2 i silnik CryEngine 3

Sniper: Ghost Warrior 2 i silnik CryEngine 3

28-10-2010 13:15 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Kontynuacja Sniper: Ghost Warrior ma powstać na silniku graficznym CryEngine 3. CITY Interactive podpisało umowę z firmą Crytek GmbH na użycie ich technologii w dwóch nadchodzących produkcjach. Liczymy, że twórcy odpowiednio wykorzystają potencjał drzemiący w silniku.
City Interactive - Stuart Black w ekipie

City Interactive - Stuart Black w ekipie

01-12-2010 13:18 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Człowiek niegdyś odpowiedzialny za bardzo dobrą grę na PS2 o nazwie Black dołącza do zespołu City Interactive - mowa oczywiście o Stuarcie Blacku. Zajmie on kluczowe miejsce w londyńskim studiu i przejmę pracę nad tytułem, którego akcja rozgrywać się będzie podczas drugiej wojny światowej.
Trzy nowe pozycje od City Interactive

Trzy nowe pozycje od City Interactive

03-12-2010 23:29 | Cubuk | Komentarze: 0
Zbliżają się święta, ulice zaczynają roić się od facetów z białą brodą, a sklepowe półki zapełniają się grami! Między innymi z tego powodu City Interactive w grudniu wypuszcza na rynek trzy nowe gry. Więcej informacji znajdziecie w rozszerzeniu wieści.

» więcej
Legendy Dzikiego Zachodu: Złote Wzgórze - recenzja

Legendy Dzikiego Zachodu: Złote Wzgórze - recenzja

06-12-2010 11:00 | Michał 'Charger' Mularski
"Brain College to wydawana przez City Interactive seria tanich, familijnych gier, polegających na rozwiązywaniu łamigłówek oraz zagadek logicznych. Jednym z jej założeń jest wydawanie produktów pozbawionych przemocy, a pełnych walorów edukacyjnych lub rozwijających zdolności u najmłodszych. Jednak i to wymaga klimatycznego, przekonywującego świata oraz miłej w śledzeniu fabuły."

Zapraszamy do lektury recenzji Legendy Dzikiego Zachodu: Złote Wzgórze. Autorem tekstu jest Jakub 'Cubuk' Łukasik. » więcej
Dwa miliony snajperów

Dwa miliony snajperów

20-12-2011 16:57 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 1
City Interactive ogłosiło, że ich najlepsza produkcja, czyli Sniper: Ghost Warrior od chwili premiery znalazła 2 miliony nabywców. Studio potwierdza także, że trwają prace nad kontynuacją tego dobrze przyjętego tytułu.

Ciekawe czy zapowiedziane na 2012 rok projekty Enemy Front i Combat Wings: The Great Battles of World War II odniosą podobny sukces.
Nowa gra City Interactive

Nowa gra City Interactive

14-01-2012 17:11 | Adam 'Khubas' Kubaszewski | Komentarze: 0
Od jakiegoś czasu wiadomo było, że studio City Interactive pracuje nad kilkoma projektami. Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad trzecią częścią serii Sniper: Ghost Warrior, a dziś dowiedzieliśmy się o kolejnej produkcji. » więcej
Nowe logo City Interactive

Nowe logo City Interactive

10-09-2012 21:38 | Jan 'gower' Popieluch | Komentarze: 1
Od pewnego czasu City Interactive – polskie studio deweloperskie – stara się przekonać graczy, że ma do zaoferowania znacznie więcej niż niskobudżetowe (i najczęściej słabe) produkcje. Najważniejszym dowodem są oczywiście gry (jak zbliżający się Sniper: Ghost Warrior 2), zmianę wizerunku ma też jednak zapewnić nowe logo. Poniżej prezentujemy jego starą i nową wersję. » więcej
Stuart Black porzuca City Interactive

Stuart Black porzuca City Interactive

12-10-2012 07:24 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Stuart Black, były dyrektor kreatywny Codemasters i projektant studia Criterion jakiś czas temu dołączył do CITY Interactive. Niestety okazuje się, że musiał opuścić polskie studio z powodu odmiennych poglądów dotyczących gry Enemy Front. Obecnie planuje się skupić na produkcjach niezależnych.
Kolejne opóźnienie Sniper: Ghost Warrior 2

Kolejne opóźnienie Sniper: Ghost Warrior 2

03-01-2013 18:24 | Ania 'Amanea' Ługowska | Komentarze: 0
CITY Interactive przełożyło datę premiery Sniper: Ghost Warrior 2 o kolejne dwa miesiące. Gra ma zostać wydana 12 marca 2013 roku. Oby nagromadzenie innych oczekiwanych premier w marcu nie było powodem dalszych opóźnień.
Sniper: Ghost Warrior 3 w produkcji?

Sniper: Ghost Warrior 3 w produkcji?

26-03-2013 16:01 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 0
Na stronie CI Games pojawiły się nowe oferty pracy. Możemy tam wyczytać, że studio poszukuje dwóch ludzi do pracy nad projektem nazwanym Sniper 3. To raczej jednoznacznie wskazuje na to, że trzecia część serii znajduje się w produkcji. W wytycznych na stanowisko wymagana jest znajomość Xbox 360 i PS3, więc gra zapewne zadebiutuje jeszcze na konsolach obecnej generacji.