string(15) ""
» Blog » CDP.pl ruszył...
23-01-2015 07:04

CDP.pl ruszył...

W działach: RPG | Odsłony: 512

CDP.pl ruszył...

...a erpegów w nim zatrzęsienie! Wchodzę do "gier karcianych", myślę - skoro CDP to dystrybutor MtG, może będą sprzedawać tanio? Nope, Magica w ogóle nie ma w ofercie na start. Buszuję po innych działach by sprawdzić jak sklep chce konkurować z Rebelem. I okazuje się, że nijak, ceny jak w sklepach stacjonarnych. Już nawet Rebel ma taniej. Jedyne co znalazłem taniej to startery do Warzone. Może w innych działach jest lepiej.

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Furiath
   
Ocena:
+2

Fajnie, że CDP rozszerza działalność, biznesowo moim zdaniem to jest świetna platforma.

Moje pierwsze wrażenie, dotyczy oczywiście nowego layoutu. Nie wiem, ile to kwestii przyzwyczajenia - sprawdzę po kilku tygodniach czy opinia mi się zmieni, ale trochę rozbuchany jest ten nowy layout, zamiast skupic się na produkcie. Sam kafelek z okładka np. gry i ceną mało mi mówi - widok listy jest moim zdaniem o wiele fajniejszy, gdyż pozwala jeszcze dodać 3 cechy do produktu - no i wiem, czy dana gra to FPS czy RPG. Wyraźniej chciałbym widzieć zabezpieczenia - jak w starej wersji - dla mnie było to ważne, czy kupuje klucz na steam, czy grę na uplaya, czy origin, czy tez zwykłe ściąganie. W wersji show item - Cechy produktu są za nisko - dłużej trwa ich weryfikacja (bardzo mnie to interesuje np. ile jest do ściągnięcia 20 GB czy 20 MB).

Ogólnie mocno kibicuję platformie.

 

23-01-2015 10:46
dzemeuksis
   
Ocena:
0

Czy mi się zdaje, czy zlikwidowali osobny dział gier fabularnych? Przykładowo jak chcę wylistować erpegowe ebooki, to nie jest to ani proste ani nie mam pewności, że znajdę wszystko czego szukam. (Mój sposób to: w szukajce wpisz RPG a potem zawęź do "Książki").

Poza tym trochę bez sensu, że domyślnie w wynikach wyświetla pozycje, które mam na ichniej półce, przez co większość ma status "niedostępny" i muszę się przegrzebywać, żeby znaleźć coś, czego nie mam. Pierwsze wrażenie mam takie, że para poszła w gwizdek.

23-01-2015 15:28
gower
   
Ocena:
+1

@Czarnotrup
CDP.pl skontaktowało się ze mną w sprawie Twojej notki. W tym newsie jest ich krótki komentarz.

24-01-2015 03:02
Enc
   
Ocena:
0

Ciekawe wyjaśnienie - ciekawe, bo oznacza, że umowa z WotC musiała się zmienić albo ISA sprzedawała karciochy w swoim sklepie nielegalnie. Dzięki za link do komentarza :)

24-01-2015 07:19
Anioł Gniewu
   
Ocena:
0

Oblukalem i rewolucji cenowej nie widze. Sklepik internetowy jak setki innych.

24-01-2015 13:57
    Z grubsza mam tak jak @dzemeuksis
Ocena:
0
RPG-i nie są wyrożnione, ani wśród e-booków, ani książek.
Pod tymi hasłami zdaje się że w ogóle się nie wyświetlają, albo w ograniczonym zakresie. Natomiast można znaleźć parę tytułów "po konkretnych tytułach" (nie "gałęzi"), czyli z perspektywy osoby chcącej kupić RPG-i w tym serwisie baza danych działa lipnie...
27-01-2015 11:58
Sethariel
   
Ocena:
0

Mało intuicyjne, ale jest kategoria.

Książki/e-booki/Poradniki/Hobby/Gry i zabawy towarzyskie

27-01-2015 14:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.