Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa

Artykuły

Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa

Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa

Coś dla miłośników klasyki

25-06-2021 13:53 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 2
Lata 80. polskiej komiksowej fantastyki to artyści, którzy tworzyli przepiękne historie, zahaczające o mity, legendy, SF czy pradawną kulturę. I nawet dziś, niekiedy mając przed sobą “ściany tekstu” i toporne dialogi, ciężko oderwać się od tych klasyków. Bogowie z Gwiazdozbior...

Noty

Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa #1

07-11-2010 16:53 | Komentarze: 0
Dwuczęściowy komiks o załodze statku kosmicznego z gwiazdozbioru Aquariusa, któy uległ awarii podczas lotu nadprzestrzennego.

Statek zmuszony jest do lądowania na najbliższej zdolnej do zamieszkania planecie. Planetą tą jest Ziemia, cztery i pół tysiąca lat temu. Przybysze zostają otoczeni boskim kultem przez himalajski lud pasterzy. W zamian pomagają swym wyznawcom w obronie przed agresywnymi góralami i wyprowadzają ich do Mezopotamii.

Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa #2

07-11-2010 16:57 | Komentarze: 0
Dwuczęściowy komiks o załodze statku kosmicznego z gwiazdozbioru Aquariusa, który uległ awarii podczas lotu nadprzestrzennego. Statek zmuszony jest do lądowania na najbliższej zdolnej do zamieszkania planecie. Planetą tą jest Ziemia, cztery i pół tysiąca lat temu. Przybysze zostają otoczeni boskim kultem przez himalajski lud pasterzy. W zamian pomagają swym wyznawcom w obronie przed agresywnymi góralami i wyprowadzają ich do Mezopotamii.

Bogowie z gwiazdozbioru Aquariusa

01-11-2020 21:25 | Komentarze: 0
Przedstawiciele zaawansowanej cywilizacji awaryjnie lądują swoim statkiem kosmicznym na Ziemi, a ludzie są przekonani, że odwiedzili ich sami bogowie. Do Oceanu Spokojnego wpada tajemniczy obiekt z kosmosu, wydarzenie to rozpoczyna szereg niewyjaśnionych katastrof morskich. Pewien Ateńczyk uda...