string(15) ""
» Blog » Blog Adeptusa
04-08-2016 10:57

Blog Adeptusa

Odsłony: 432

Multikonto – treść skasowana. Technicznie notka zostawiana ze względu na komentarze.

– Kamulec

1
Notka polecana przez: earl
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Draker
   
Ocena:
+2

Sorry, ale dla Ciebie jedyną opcją jest "ma być tak jak mi się podoba", Kamulec ma moderować tak jak ja uważam za stosowne i wg zasad, które Ty podyktujesz. Jak wchodzisz do kogoś do domu to też zaczynasz od przestawiania mebli po swojemu, bo uważasz, że coś zostało umieszczone w "absurdalnym" miejscu? Tak to nie działa i z taką postawą nie da się dyskutować. 

Na razie zostawiam wpis, aby inni mieli okazję przeczytać i wyrobić sobie zdanie, a później z przykrością będziemy musieli wrócić do starej zabawy w kasowanie.

04-08-2016 17:57
Bakcyl
   
Ocena:
0

Nie sądziłem że to się stanie, ale tym razem jestem po stronie Drakera. 

04-08-2016 18:05
134405

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

@ Draker

Sorry, ale dla Ciebie jedyną opcją jest "ma być tak jak mi się podoba", Kamulec ma moderować tak jak ja uważam za stosowne i wg zasad, które Ty podyktujesz.

Czyli dalej będzie banowanie za krytykę i "psucie atmosfery", bo gdyby tak nie było, to byłoby tak, jak się podoba Adeptusowi, a tak być nie może.

A tak na serio - wiele działań Kamulca akceptowałem, pomimo tego, że byłem z nich niezadowolony. Np. kiedy ukrywał notki za to, że były w nich/w komentarzach do nich wulgaryzmy (ale prawdziwe wulgaryzmy, nie podśmiechujki czy złodupiec). Nie piszę to, żeby pokazać, że robiłem wielką łaskę, bo pozwalałem moderatorowi pracować, tylko po prostu twierdzenie, że chciałbym dyktować wszystko Kamulcowi jest niezgodne z prawdą. Abstrahując od tego, że zwyczajnie nie mam możliwości mu niczego podyktować. Tyle mojego, co sobie pogadam... Problem w tym, że tego gadania zabroniono. Jest spora przestrzeń pomiędzy "chciałbym móc wyrazić swoją dezaprobatę" a "mam być tak, jak mi się podoba i wg zasad, które podyktuję".

Zresztą, przed chwilą sam pisałem: "Nie jest to "jedyny" układ. Jest inny. Wywalacie z regulaminu bzdurny zapis, Kamulec zaczyna akceptować krytykę (co nie znaczy, że musi się z nią zgadzać)", więc wkładasz w usta coś sprzecznego z tym, co powiedziałem.

Jak wchodzisz do kogoś do domu to też zaczynasz od przestawiania mebli po swojemu, bo uważasz, że coś zostało umieszczone w "absurdalnym" miejscu? Tak to nie działa i z taką postawą nie da się dyskutować. 

Ależ oczywiście, że masz mnie prawo za to kasować, banować itd, bo to w końcu Twoje przedsięwzięcie i masz prawo nim zarządzać, jak chcesz. Tyle, że dopóki robisz to nieskutecznie, ja z tego korzystam. Daj bana na IP i będzie spokój.

Na razie zostawiam wpis, aby inni mieli okazję przeczytać i wyrobić sobie zdanie

Bardzo słuszna postawa! I właśnie przez kontrast z tą postawą, uwydatnia się małość Kamulca. On nigdy by nie podjął dyskusji i nie pozwoliłby na to, żeby "inni mieli okazję przeczytać i wyrobić sobie zdanie". Nie, od niego można by usłyszeć tylko "Ukrywam notkę, a jak masz uwagi, zapraszam na priva". Gdyby Kamulec zachowywał się tak, jak Ty, problemu by nie było.

później z przykrością będziemy musieli wrócić do starej zabawy w kasowanie.

Jak często powtarzam - nikt Was nie zmusza.

@ Bakcyl

Nie sądziłem że to się stanie, ale tym razem jestem po stronie Drakera. 

Cóż, to że jesteś po stronie Drakera, nie znaczy, że jesteś przeciwko mnie, bo postawa, do której Draker się negatywnie odnosi, nie jest moją postawą.

04-08-2016 18:14
Anioł Gniewu
   
Ocena:
+7

Ożesz kurwa daruj już sobie Adeptus  - wyciągają do Ciebie rękę a Ty dalej swoje jak zafiksowany. Są granice świrozji które pomału przekraczasz. Jak Cie lubię, tak tego juz nie kumam.

04-08-2016 18:21
Bakcyl
   
Ocena:
+1

Dobry trolling nie jest zły, ale tutaj zgadzam się z Aniołem. Sam wyznaję zasadę, by nie rozmawiać z debilami, więc układanie się z administracją także bym sobie odpuścił. Ale skoro sami wyciągają do ciebie rękę, a ty wolisz pajacować, to cóż.

Tym bardziej, że ostatnio podałem ci trzy rozwiązania, z których skorzystać nie chcesz. W ten sposób robisz sobie antyreklamę bloga.

04-08-2016 18:41
earl
   
Ocena:
+3

@ Adeptusie

Draker ma rację. Kamulca nie przekonasz do swoich argumentów, więc nie ma co dalej prowadzić tej wojenki. Wróć do starego nicka i starego konta i rób to, co wychodzi Ci dobrze na blogu i FB czy to, co robiłeś w poprzednich latach - opowiadania, paragrafówki, artykuły. Ci, którzy uważają moderacją za złą, i tak już bardziej się w tym nie umocnią, ci natomiast, którzy uważają moderację za dobrą lub znośną, to już ich nie przekonasz do zmiany zdania, skoro do tej pory ich nie przekonałeś. Jesteś inteligentnym facetem, szkoda byłoby gdybyś, mając okazję powrotu, zaprzepaścił ją.

04-08-2016 18:59
TO~
   
Ocena:
+1

Nie siedzę na lolterze jakoś wybitnie długo, ale pierwszy raz widzę, żeby ktoś wyekstrahował gniew z anioła.

04-08-2016 19:08
earl
   
Ocena:
+2

Jak anioła głos...

04-08-2016 19:10
TO~
   
Ocena:
+2

Usłyszałem ją...

04-08-2016 19:14
earl
   
Ocena:
+2

Powiedziała patrz...

04-08-2016 19:14
TO~
   
Ocena:
+2

Tak to on...

04-08-2016 19:16
Bakcyl
   
Ocena:
+3

Widzę czarne oczy, ich nie przeoczysz!

04-08-2016 19:24
TO~
   
Ocena:
+3

TO~ za mną kroczy

Polter - jedyne miejsce w sieci, gdzie można pogadać o fantastyce i robić karaoke

04-08-2016 19:29
Bakcyl
   
Ocena:
+1

Zawsze można robić karaoke o fantastyce. W sumie to chyba lepsza inicjatywa, niż Polterświęta.

04-08-2016 19:31
earl
   
Ocena:
+2

Ze mną jest...

04-08-2016 19:32
TO~
   
Ocena:
+1

Takie to życie dziwne jest...

04-08-2016 19:33
Bakcyl
   
Ocena:
+1

Dziwny jest tee-een! Świat.

04-08-2016 19:50
134405

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0

@ Bakcyl

Tym bardziej, że ostatnio podałem ci trzy rozwiązania, z których skorzystać nie chcesz. W ten sposób robisz sobie antyreklamę bloga.

A ja Ci odpisałem, czemu te rozwiązania są złe. W ogóle nie wiem, czemu Wy wszyscy odbieracie, że ja mam jakiś problem. Wstawiam notkę, administracja ją kasuje, wstawiam nową. Mi ten układ pasuje.

Co do antyreklamy - bądźmy szczerzy i tak na tego bloga prawie nikt nie zagląda i nic tego nie zmieni, więc tym aspektem bym się nie przejmował.

Jeszcze jedna rzecz - swego czasu polecałeś moje antykamulcowe notki i popierałeś je w komentarzach, teraz Draker pisze, że one "nikogo nie interesowały". To znaczy, zgadzając się z Drakerem, stwierdzasz, że jesteś nikim. Cóż, niska samoocena jest cnotą, ale chyba trochę przesadzasz.

@ Anioł Gniewu

Wyciągają rękę, ale za cenę przyznania im racji i zaakceptowania tej anatemy umieszczonej w regulaminie, a tego zrobić nie mogę. To byłoby nie w porządku - także wobec administracji - gdyż zaakceptować tego zapisu nie mogę, a nie chcę ich okłamywać.

@ Earl

Jak wyżej. To jest kwestia pryncypiów, Ty, jako osoba szczególnie czuła na punkcie honoru, powinieneś to rozumieć. Już z dwojga złego, jeśliby trzeba wybrać pomiędzy całkowitą rezygnacją z jakiejkolwiek obecności na Polterze, a zaakceptowaniem zakazu komentowania poczynań moderacji, wybrałbym to pierwsze.

 

04-08-2016 20:06
TO~
   
Ocena:
+1

Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru ...

04-08-2016 20:18
Draker
   
Ocena:
+5

To ja - typ niepokorny ...

04-08-2016 20:32

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.