» Artykuły » Publicystyka » Biohazard #1

Biohazard #1

Biohazard #1
Witajcie w Biohazard, czyli cyklu artykułów traktującym rynek elektronicznej rozrywki w nieco bardziej luźny sposób. Co dwa tygodnie będziemy prezentować Wam najróżniejsze absurdy, zabawne, ale i ciekawe zestawienia na temat gier komputerowych. Oczywiście nie zabraknie również spektakularnych powrotów do przeszłości.

Po całych trzech miesiącach walki z zamiecią, śniegiem oraz lodem, w końcu nadeszły roztopy i po raz pierwszy od dłuższego czasu mogliście oglądać słońce w pełnym wymiarze (redakcja przez ostatni tydzień cały czas znajdowała się pod zbawiennym wpływem Heliosa ponieważ Miszcz zaprosił nas do swojej chatki na Karaibach). Skoro zima już powoli dogorywa, czas porzucić grube i cieplutkie kurteczki, a założyć coś lżejszego, co bardziej będzie odpowiadać wiosennej atmosferze. Jeżeli nie macie pojęcia, jakie ubranie na siebie włożyć, zawsze możecie postawić na oryginalność i przebrać się za jakąś postać z gry czy anime. Widok trzydziestu przerośniętych Pikachu na pewno nikogo nie zdziwi. Poniżej prezentujemy Wam zestawienie zrobione przez portal Slobs of Gaming, prezentujące trzydzieści jeden najciekawszych przebrań.

Z artykułem możecie zapoznać się pod tym adresem.

Rodzice zarzucają Ci, że cały dzień siedzisz przed komputerem? Że marnujesz czas i psujesz wzrok? Każą zająć się czym innym? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Jak wszyscy wiemy, z hobby wiąże się z masą zobowiązań, ale również niebezpieczeństw. Sklejanie modeli to zabawa z diabelnie ostrymi skalpelami czy odurzającym klejem, co zapewne nie zadowoli rodzicieli, a poza tym zapach chemikaliów w całym mieszkaniu nie jest szczególnie rozkoszny. Czytaniem książek człowiek na dłuższą metę nie pociągnie, zatem pozostaje wyjść na dwór, lecz tu dopiero czyhają niebezpieczeństwa! Rower czy deskorolka to tylko z pozoru bezpieczne przedmioty, co pokazuje poniższy materiał. Zatem może lepiej pokazać mamusi, że komputer jest najbezpieczniejszą opcją spędzania wolnego czasu?

Skate na konsole Wii – bezpieczniej będzie zostać w domuWiększość z Was widziała na pewno takie filmy jak Resident Evil czy Noc Żywych Trupów. Moderzy GTA IV zapewne zazdrościli filmowcom i sami postanowili pobawić się we Wszechmogącego. Oto efekty:

You live...you die...but sometimes...Ostatni turnus ferii dobiega końca, a PKP dalej w śnie zimowym. Wszyscy uczniowie z województwa Śląskiego już przechodzą w stan jednoczesnego smutku i agresji, a co zadziwiające, to samo udzieliło się Master Chiefowi, przebywającemu w Korei Południowej. Gdyby ktoś był chętny (mowa o płci pięknej) na randkę z tym super bohaterem, dzwonić proszę na służbowy numer naszego naczelnego.

Agresywny Master Chief

Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamęCzytaj również

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.