Bill Hader

Noty

Klopsiki kontratakują

10-04-2013 18:08 | Komentarze: 0
Świat wreszcie poznał się na geniuszu konstruktora Finta Lockwooda. Został nawet zaproszony do współpracy przez firmę, która wymyśla różne nowoczesne technologie ułatwiające życie. Niestety, Flint nagle dowiaduje się, że jego poprzedni, nieudany wynalazek - maszyna zmieniająca wodę w żywność - nadal działa. Ale teraz produkuje niebezpieczne jedzeniowo-zwierzęce hybrydy (jerzęta? zwijedzenie?). Maszynę koniecznie trzeba unieszkodliwić, a los świata znowu spoczywa w rękach Flinta. 

BFG: Bardzo Fajny Gigant

21-04-2016 14:34 | Komentarze: 0
Steven Spielberg, jeden z największych mistrzów kina, zdobywca trzech Oscarów przenosi na ekran powieść twórcy takich książek jak Charlie i fabryka czekolady czy Fantastyczny pan lis!

Wzruszająca i zabawna historia wsparta fantastyczną oprawą wizualną gwarantująca niezwykł...

To: Rozdział 2

03-04-2019 16:34 | Komentarze: 0
Zło wkrada się do miasteczka Derry położonego w stanie Maine co 27 lat. TO: Rozdział 2 ponownie gromadzi znanych nam z części pierwszej, dorosłych już bohaterów, którzy spotykają się prawie trzydzieści lat po wydarzeniach przedstawionych w filmie TO.

Wieści

Dreamworks promuje film z cieniem w roli głównej

Dreamworks promuje film z cieniem w roli głównej

24-07-2012 20:54 | Łukasz 'luke.orlowsky' Orłowski | Komentarze: 1
Pojawiły się pierwsze materiały promocyjne do nowego filmu studia Dreamworks - Me and My Shadow. Do obejrzenia w rozszerzeniu wieści. » więcej