» Konwenty » Minione » Biały Kruk 2007

Biały Kruk 2007

%DANE%

Wersja beta programu (PDF)

W Białej Podlaskiej odbędzie się kolejna edycja konwentu Biały Kruk. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w jednej z licznych imprez fantastycznych na ziemi lubelskiej.

W programie ma znaleźć się między innymi możliwość zwiedzenia przygotowanego przez organizatorów bunkra przeciwatomowego, w nim do wzięcia udziału w prelekcjach, dyskusjach oraz LARPie osnutych wokół klimatów post-apokaliptycznych oraz spróbowania... prawdziwej Nuke-Coli! Oprócz tego organizatorzy zapraszają do odwiedzenia punktów programu zgromadzonych w pięciu innych blokach, czyli bloku erpegowym, bloku kultury japońskiej, bloku starwarsowy, bloku fantastycznym i bloku konkursowym.

Konwent odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej i jest organizowany przez Bialski Klub Miłośników Fantastyki - Biały Kruk.

Cennik akredytacji i zniżki
Trzydniowa wejściówka (pełna akredytacja) – 25 zł

Wejściówki jednodniowe:
Piątek – 10 zł
Sobota – 15 zł
Niedziela – 10 zł

Wejściówki jednodniowe nie obejmują godzin nocnych (24:00-8:00). By pozostać w tych godzinach na terenie konwentu, trzeba mieć wykupiony karnet nocny, który kosztuje 5 zł.

Osoby, które wykupują wejściówkę trzydniową (pełną akredytację) i nie posiadają żadnych zniżek za punkty programu, mogą zakupić koszulkę konwentu w promocyjnej cenie – 10 zł!

Zniżki:
1 punkt programu – 50%
2 punkty programu – 100%
Zniżka nie może przekroczyć 100%
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę

Komentarze

string(15) ""

Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.