string(15) ""
» Blog » Beta Dema Horyzontu ver.9.93
06-12-2014 21:30

Beta Dema Horyzontu ver.9.93

W działach: rpg, gry fabularne | Odsłony: 636

Witajcie!

 

Właśnie rozpocząłem wysyłkę bety dema Horyzontu. Chodzi głownie o sprawdzenie "czy się podoba" taki styl i sposób stworzenia podręcznika. Na ostatniej stronie dema jest notka "od autora" która wyjaśnia więcej "co i jak".

Więc jeżeli chcesz przeczytać i zobaczyć betę dema Horyzontu. Zapraszam na https://www.facebook.com/HoryzontRPG i napisz priv. wiadomość! 

 

Bez strachu!

 

Komentarze


Tyldodymomen
   
Ocena:
+2

To jak, zdradzisz nam jaki to tajny cel masz w tym by ludzie żebrali na privie o demo dema wersji beta ? Może wtedy kilka osób się przekona.
 

08-12-2014 13:51
Gawk
   
Ocena:
+1

To tym bardziej prościej byłoby upublicznić ten materiał, żeby ułatwić sprawę zainteresowanym.

Ewentualnie zbierać propozycje tutaj i wysyłać zainteresowanym na PW, skoro już wykorzystujesz Polteru do reklamy.

 

Jeżeli produkt nie jest jakimś ewenementem "must have", to sprzedawca musi nim zainteresować klienta i zabiegać o jego uwagę. 

Pretensje że nikt się nie zainteresował, to marny chwyt marketingowy...

 

To i tak będzie HB

08-12-2014 14:51
Vitalius
    to wy... .
Ocena:
0

To Wy określiliście to jako żebranie. Ja po prostu chce wiedzieć, międzyinnymi, kto będzie to czytał i oceniał bo nie wszyscy by ściągneli, przeczytali i przesłali mi swoje komentarze... . Na tym zakończe wszelkie insynuacje jakobym był wielkim i złym kolesiem który każe sobie pisać priv. bo jest taki zajebisty.  

Dobrego wieczora życzę :)

08-12-2014 15:59
Tyldodymomen
   
Ocena:
+1

Ja po prostu chce wiedzieć, między innymi, kto będzie to czytał i oceniał bo nie wszyscy by ściągneli, przeczytali i przesłali mi swoje komentarze..

A jakie ma znaczenie wiek, płeć, poglądy polityczne i inne dane osobowe które zamierzasz zbierać podczas audiencji na priv wraz z recenzją dema dema bety ? To oczywiste że mało kto będzie pisał bezpośrednio, niemniej mógłbyś liczyć na sporą dozę komentarzy w internecie, na kilka bekowych powinien się trafić z jeden na temat co już jest wartością dodaną bo to jest ta kategoria osób które by nie napisały na priv.

08-12-2014 16:28
Vitalius
    Mam swoje...
Ocena:
+1

Mam swoje powody i dla mnie ma duże znaczenie :),

 

Twoje uszczypliwości są tutaj już niepotrzebne "podczas audiencji na priv wraz z recenzją dema dema bety".

 

I na koniec powiem jeszcze raz... . Gdy usunę większość rażących błędów i będę miał solidną całość dema wtedy każdy będzie mógł sobie zobaczyć i poczytać. A wtedy nie będzie priv. tylko pełen dostęp. 

:)

 

08-12-2014 16:37
Tyldodymomen
   
Ocena:
+1

To nie lepiej zapodać od razu szerszemu gronu tak żeby ostateczna beta nie miała numeracji 23. 69 ?

08-12-2014 16:47
gacoperz
   
Ocena:
+1

skoro tak długo powstaje demo, to produkt właściwy chyba wiecznie będzie w fazie deweloperskiej

vaporware, RPG edyszyn

08-12-2014 19:00
Vitalius
    Eh.
Ocena:
0

Produkt jest zrobiony w około 75-85% mówię tutaj o podręczniku źródłowym :) demo natomiast zrobiłem w międzyczasie używając urywków z aktualnie zrobionego podręcznika. Więc niestety nie zgadłeś przyjacielu gacoperz.

A co do szerszego grona. Nie. Bo jak już wcześniej powiedziałem, mam swoje powody :)

 

Więcej już nie napiszę, nie ma sensu :)

ps. mówię tutaj o pisaniu komentarzy :) Więc nie cieszcie się, że już nie będzie informacji o Horyzoncie, bo to dopiero początek ;)

09-12-2014 13:47
Nuriel
   
Ocena:
+1

@Vitalius

Kliknąłem na Twoją stronę na FB chcąc w końcu dowiedzieć się czegoś o systemie, o świecie itd. Co zastałem?

"System fabularny robiony z pasją dla samego Tworzenia!. Nowe Uniwersum post-apokaliptycznej przyszłości"

To wszystko. Nic więcej, żądnych kilku zdań o świecie. Serio, co to jest za jakaś nowa moda?

"Wyślę jak wejdziesz na mojego fejsbuczka, jak się doklikasz to znajdziesz więcej info itd. A pies Wam mordę lizał!" Serio, dlaczego mam tracić czas na wyszukiwanie informacji o TWOIM systemie. To Ty chcesz mi "sprzedać" swój produkt (czytaj: zachęcić do niego), to w Twoim interesie leży zatem żebym od razu na wejściu na stronę dostał fangę w nos i tonę zajawek do Twojego settingu.  

09-12-2014 15:07
Vitalius
    Masz racje ale...
Ocena:
0

Zastanawiam się czemu około 100 osób podoba się koncepcja systemu (mówię o setce bo reszta to akurat znajomi) ale ludzie z poltera "nie widzą" "nie rozumieją" "widzą w tym nową modę" "nie czają numerków" "wróżą nieskończenie wiele dni prac nad podręcznikiem"... 

Nie odpowiem więc na Twoje pytanie Nuriel, chodź przyznam, że nie posiadam na stronie FB "szybkie opisu systemu". Dlaczego? To też ma swój cel. Może też dlatego, że dla chcącego uszanować moją pracę obejrzy posty i poczyta. 

A nie typowe lenistwo dzisiejszego świata. Szybko, tanio i solidnie. To nie moje motto. Zresztą. Będzie oficjalna strona internetowa systemu, może już w następnym miesiącu, to wtedy będziecie mieli tak jak świat ojciec każe. :) 

09-12-2014 17:08
Agrafka
   
Ocena:
+3
Vitalius, nie wydaje mi się, żeby podejście"więcej nie odpowiem na wasze zarzuty, wrzucę uśmiechniętą emotkę żebyście wiedzieli jak bardzo mam gdzieś waszą krytykę" było sensownym rozwiązaniem. A ciągłe powtarzanie "Mam swoje powody" pokazuje że ich nie masz. Ot, wiem ale nie powiem? Celowo nastawiasz ludzi negatywnie? Pokazujemy ci twoje błędy, to co my za błędy odbieramy. Dobrze byłoby napisać"Kurczę, skoro rzeczywiście wywołuje to takie reakcje to trzeba to zmienić.". Feedback to coś bardzo, bardzo ważnego. Możesz obracać się w kółkach wzajemnej adoracji i nie zauważać problemów, albo zacisnąć zęby i dowiedzieć się co można zmienić na lepsze.
09-12-2014 17:09
Vitalius
    kurcze...
Ocena:
0

No to teraz dołączamy terapie psychologiczną. :)

Z całym szacunkiem Agrafko. Gdybym nie widział problemów i nie zaciskał zębów to nawet nie podjął bym się zrealizowania swoje marzenia na taką skale. A już na pewno nie pisał bym o tym na Polterze. :)

Ale Cieszę się, że mamy już tutaj sporą grupkę specjalistów od marketingu, psychologi, czytania emocji i celowości działania z tekstu i wielu wielu innych ukrytych mistrzów sztuk socjalnych.

09-12-2014 17:20
Kamael
   
Ocena:
+2

Hej, siemka, tu Kamael - robie troche grafik do Horyzontu. Podoba mi sie wypowiedz Agrafki rozumiem Vita, i musze zapytac.... od kiedy to zwykla informacja o wychodzacym demie zamienila sie w flamewar? Nie wnikam w to co robi Vit z marketingiem, ja tylko maluje ale wdlg mnie to wyglada na zwykla sonde mającą na celu sprawdzic zainteresowanie Horyzontem i ewentualne poprawienie detali w stosunku do docelowej demografii xD Ja tez chce zobaczyc demo (zwlaszcza ze sa tam moje rysunkie ahem! najlepsze na swiecie, orgazm dla oczu i tak dalej xD) no ale kurcze... ja bym sie cieszyl z informacji ze niedlugo wyjdzie i bedzie dostepne a nie sie klucil xD

09-12-2014 17:37
Agrafka
   
Ocena:
+1
Vitaliusie, ja rozumiem. Ale to polter. Wszystko co może zostać wypomniane-zostanie. Odnoszę po porostu wrażenie że puściły ci nerwy. Nie uważam się za speca od marketingu ani czegokolwiek innego, ale widzę kiedy jakaś reakcja jest odbierana negatywnie (a twoja została) i że nie wpływa to pozytywnie na wizerunek i odbiór produktu.

Niemniej, mam nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z twoimi planami. Życzę sukcesu :)
09-12-2014 18:07
Tyldodymomen
    "docelowa demografia " ? iksde
Ocena:
+2

Podsumujmy poszlaki :zamknięta beta dema, kwestionariusz osobowościowy, znakomite rysunki. Czyżby nasz wydawca planował na rpg zarabiać, naiwnie wierząc że jak napisze grę pod gusta licbazy to zostanie szyndlerem swojego pokolenia ?

09-12-2014 18:17
gacoperz
   
Ocena:
+2

Vitalius: miałem odpowiedzieć na kilka wątków tej dyskusji, ale myślę, że czytelniej będzie krócej: Ego jest złym doradcą.

09-12-2014 19:13
Vitalius
    odp.
Ocena:
0

1.Dziękuje Agrafko. I nie. Nie puściły mi nerwy :) Szczerze mówiąc lubię z wami rozmawiać, nawet w ten sposób. A to że przyjmuje czasem wasz język to już nie moja wina :P A co do odbioru "produktu". Pozwólmy aby ten produkt spróbował obronić się sam, co Ty na to? :)

2. Zarabiać? Raczej nie Horyzont ;)

3. Myślę, że sprawnie udało Ci się przekuć porażkę w zwycięskie słowa. A mojego Ego "zły doradca" ma się bardzo dobrze, siedzi i pisze właśnie kolejne rozdziały ;)

4. Ale dobrze... Niech wam będzie... . Macie link do Dema. Ostrzegałem, że jeszcze dużo jest do zmiany. Żeby nie było.

 

09-12-2014 20:33
TO~
   
Ocena:
+4

Opcje są dwie:

a) któryś zawodnik pięknie trolluje resztę społeczności

b) demo bety alfy szkicu tylko dla TRU jest prawdziwe

Opcja b mnie przeraża.

09-12-2014 22:51
Vitalius
    Niestety.
Ocena:
0

Możecie już iść się wieszać :)

09-12-2014 23:06
Gawk
   
Ocena:
0

Wieszał Vit razy kilka...

10-12-2014 10:27

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.