Bellringer

Artykuły

U koryta

U koryta

Polityczna satyra w formie planszówki

30-04-2013 18:00 | Rafał 'PowerMilk' Kociniewski | Komentarze: 1
Recenzja gry powstała na podstawie egzemplarza przedpremierowego. Temat polityki jest dość drażliwy, jednak bardzo chętnie poruszany przez ludzi, niezależnie od ich opcji politycznej. Długie dyskusje na ten temat zazwyczaj kończą się jeszcze dłuższymi kłótniami. Również zawiłe meandry tej dziedziny...

Noty

U koryta

03-03-2013 17:09 | Komentarze: 0
Gra planszowa U koryta porusza w satyryczny sposób tematy polityczno-społeczne, w realiach świata politycznej fikcji, umiejscowionej gdzieś pomiędzy upadkiem IV Rzeczpospolitej a narodzinami V. Gracze wcielają się w role szarych eminencji pociągających za sznurki partii politycznych i swoimi wyborami wpływają zarówno na kształt sceny politycznej, ale również na stan państwa.

Wieści

Każdy się będzie mógł dopchać do koryta

Każdy się będzie mógł dopchać do koryta

20-02-2013 22:13 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski | Komentarze: 5
Premiera debiutanckiego tytułu wydawnictwa Bellringer coraz bliżej. Została już uruchomiona strona internetowa wydawcy oraz gry U koryta. Ruszyła też strona na facebooku, gdzie stopniowo będą ujawniane karty, a także pojawią się liczne konkursy.

Serwis Poltergeist objął swoim patronatem grę U koryta. » więcej
U koryta - wyniki konkursu

U koryta - wyniki konkursu

01-10-2013 21:47 | Artur 'GoldenDragon' Jaskólski | Komentarze: 0

Udało się wreszcie rozstrzygnąć wyniki wspólnego konkursu wydawnictwa Bellringer i serwisu Poltergeist. Egzemplarze gier powędrowały do Kamili Hadas z Olesna i Pauliny Gackowskiej z Bydgoszczy. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałych Czytelników zapraszamy do udziału w innych zabawach na łamach Poltera.