string(15) ""
» Blog » Battletech Arena na NERDzie
23-01-2016 20:13

Battletech Arena na NERDzie

W działach: Battletech | Odsłony: 213

Battletech Arena na NERDzie

W tym roku, razem z polską ekipą Solaris VII, zamierzamy wystawić na Pyrkonie Arenę, dużą makietę w skali, przedstawiającą słynną arenę walk battlemechów w Dystrykcie Silesia w Solaris City.  Makieta ma służyć do gier wprowadzających w ogromniaste uniwersum  Battletecha.

Chcemy ją najpierw przetestować bliżej domu i w mniejszej skali, i świetną okazją do tego będzie właśnie NERD 2016 w Raciborzu. Ta więc rozstawiamy się w sobotę 20 lutego.

Co w programie?

  • Przede wszystkim, granie w Battletecha! Event kierujemy przede wszystkim do początkujących, którzy chcieliby zobaczyć jak się gra w grę wymyśloną przed 30 laty na tle współczesnych.
  • Gra będzie otwarta przez cały dzień, każdy chętny będzie mógł spróbować swoich sił na Arenie, walcząc w pojedynkach z kolegami. Pod wieczór wielki finał, w którym wszyscy chętni stoczą wspólnie bitwę o tytuł Championa Areny. Zasady są proste - ostatni stojący jest zwycięzcą.
  • To także świetna okazja powrotu do gry dla tych Przedwiecznych, którzy pamiętają jeszcze polską edycję Battletecha z lat dziewięćdziesiątych, która unieśmiertelniła firmę Encore. Pokażemy co się zmieniło przez te dwie dekady (naprawdę niewiele), będzie też okazja przetestować czy jeszcze coś pamiętacie. 
  • Nie martwicie się o figurki i inny sprzęt do grania - wszystko będzie na miejscu. 
  • Jeśli uda się osiągnąć pełną operacyjność makiety, będziecie mieli, mam nadzieję, okazję nacieszyć oczy, a może także uszy.
  • Jeśli będzie na to czas, poprowadzimy także krótkie warsztaty w speedpaintingu mechów. Jeśli przyniesiecie własne mechy, będziecie mogli je zatrzymać po imprezie :)
  • Nagrodą w turnieju jest ZESTAW STARTOWY DO GRY BATTLETECH, ufundowany przez jednego ze sponsorów NERDa - firmę DOM PROFIT

Zanim więc spotkamy się w Solaris City w kwietniu, pamiętajcie by tak wybrać trasę skoków nadświetlnych, by zatrzymać się w sektorze Silesia w lutym i odwiedzić nas na NERDzie. Siostry Cassate, strategiczny patron transportowy Areny, mają atrakcyjne oferty na takie przeloty, gdziekolwiek jesteście w Sferze Wewnętrznej.

Przybywajcie!

 

 

 

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Z Enterprise
   
Ocena:
0

Jeszcze aktualizacja. Pojawił się strategiczny sponsor, który ufundował nagrodę w turnieju. Jest nią zestaw startowy do Battletecha. Stawki właśnie poszły w górę! :)

02-02-2016 12:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.