Outpost 2

Bartosz Wokan

Noty

Daro The Hero #1: Daro Początki: Atak wielkiego robota

09-01-2015 19:09 | Komentarze: 0
DARO - nowy heros na polskiej scenie rysunkowej. Wybuchowa mieszanka estetyki kamp, sf, horroru, filmów klasy B i absurdalnego humoru. Pierwszy zeszyt Atak Wielkiego Robota to początek trzyczęściowej sagi DARO Początki czyli od zera do bohatera. Oto nasz bohater, wieczny student i bumelant wpada w wir niesamowitych zdarzeń zapoczątkowanych atakiem tajemniczego Wielkiego Robota. Kto za tym stoi? Co z tego wyniknie? Czy uda mu się wyjść cało ze wszystkich opresji? Kiedy i jak zdobędzie moce? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź czytając sagę DARO Początki.

Daro The Hero #2: Daro Początki: Ucieczka za zniszczonej planety

05-12-2017 12:27 | Komentarze: 0
Daro The Hero powraca w drugiej części trylogii DARO: POCZĄTKI.

Zagłada trwa. Tajemniczy Wielki Robot dewastuje ziemię.

Nasz bohater próbuje przetrwać w postapokaliptycznym świecie u progu całkowitej zagłady. Do tego wydaje się, że uwziął się na niego pewien menel...

Planeta RTV/AGD

05-12-2017 13:06 | Komentarze: 0
Planeta RTV/AGD to spin-off serii DARO THE HERO, z postacią demonicznego Doktora Plagiata w roli głównej.

Tajemniczy Plagiat, stojący za atakiem Wielkiego Robota i zniszczeniem Ziemi (patrz, pierwsza i druga część tryptyku DARO:Początki) od zawsze wzbudzał ciekawość sympatyków serii. Nowa pozycja jest opowieścią o początkach drogi naukowca ku Ciemnej Stronie Mocy.

Wieści

Premiera komiksu Daro the Hero

Premiera komiksu Daro the Hero

14-01-2015 21:27 | Młot | Komentarze: 0

17 stycznia w trakcie festiwalu Złote Kurczaki 2014 swoją premierę będzie miał komiks Daro The Hero: Atak wielkiego robota autorstwa Bartosza Wokana i Wojciecha Malarta.