string(15) ""
» Blog » Atrakcje na ZSzeFie 2010!
28-07-2010 15:52

Atrakcje na ZSzeFie 2010!

Odsłony: 0

Atrakcje na ZSzeFie 2010!
Na stronie Zamojskich Spotkań z Fantastyką pojawiły się pierwsze konwentowe atrakcje. Na pierwszy rzut oka widać, że nikt w Zamościu nie będzie się nudził.

Przez czas trwania konwentu, pośród różnorakich prelekcji i pokazów będzie dostępne studio tatuażu. Wszyscy chętni dostaną możliwość wygrawerowania sobie czegoś na ciele, czy to na stałe, czy na kilka dni.

Oczywiście cały event będzie podzielony na bloki tematyczne, gdzie m.in. znajdą się:

- Blok ogólny - konkursy ogólnofantastyczne, pokazywanki, turnieje w games-roomie i inne.

- Blok wampirzo-wilkołaczy - tu znajdą się wszelakie punkty programu, które stricte powiązane są z tymi drapieżnymi istotami.

- Blok Mangi i anime - miejsce, gdzie każdy fan Japonii znajdzie coś dla siebie.

- Blok bitewniakowy - nie może Cię tam zabraknąć, jeśli Twoją pasją są ścierające się ze sobą armie; oprócz tego, jeśli nigdy nie grałeś w żadnego bitewniaka, na ZSzeFie, pod okiem profesjonalnych graczy, będziesz miał taką możliwość.

- Pokazy - tutaj obejrzysz rzeczy, o których się nawet fantastom nie śniło :), a pośród nich m.in. COSPLAY, o którym szczegóły pojawią się już niebawem, a tymczasem możecie szykować sobie stroje.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do współtworzenia programu. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się pod adresem:
http://www.zszef.konwent.pl

Komentarze


~Cukaj

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Blog Blok wampirzo-wilkołaczy ubogi... a konkurs anime jakoś nie pasuje w blogu. A szata graficzna strony trochę odstrasza :P
04-08-2010 19:10
Hurloth
   
Ocena:
0
Program jest dalej w trakcie kompletowania, aczkolwiek nie wiele już miejsc wolnych zostało. W nie dalekim czasie będzie update strony i pojawi się wiele nowych punktów programu. A strona ma odstraszać, w końcu to konwent wampirzo-wilkołaczy ;)
16-08-2010 08:46

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.