Assassin's Creed Origins – Curse of the Pharaohs

Artykuły

Assassin's Creed Origins – The Curse of the Pharaohs

Assassin's Creed Origins – The Curse of the Pharaohs

W krainie faraonów

22-03-2018 16:27 | Magda 'Magi' Wiśniewska | Komentarze: 0
W kolejnej egipskiej przygodzie Bayek musi udać się do Teb, by zbadać tajemnicze zagrożenie pochodzące z głębi Doliny Królów. Jakie tajemnice czyhają w grobowcach faraonów? Dawni władcy O ile pierwsze rozszerzenie – The Hidden Ones – było bezpiecznym rozwinięciem formuły znanej z Origi...

Noty

Assassin's Creed Origins – The Curse of the Pharaohs

17-03-2018 20:53 | Komentarze: 0
Udaj się z Bayekiem do Teb, po tym jak otrzymał on wieści o zachodzących tam wypadkach. Po dotarciu do miasta, Bayek odkrywa, że na całą okolicę spadła klątwa, która zamieniła Teby w koszmar. Aby ją zdjąć, Bayek musi odkryć jej źródło, po drodze stawiając czoła bestiom, które miały istnieć tylko w legendach.

Drugi dodatek wprowadza do Assassin's Creed Origins nowe treści wraz z misjami, postaciami i wrogami rodem z egipskiej mitologii. Walcz z olbrzymimi skorpionami, wojownikami Anubisa i najpotężniejszymi bestiami Egiptu w zupełnie nowym regionie.

Wieści

Informacje o drugim dodatku do AC Origins

Informacje o drugim dodatku do AC Origins

26-02-2018 03:32 | Magda 'Magi' Wiśniewska | Komentarze: 0

Drugie rozszerzenie Assassin's Creed Origins nosi tytuł Curse of the Pharaohs i przeniesie Bayeka do Teb oraz Doliny Królów, gdzie przyjdzie mu zmierzyć się z nieoczekiwanymi wyzwaniami. Twórcy podzielili się dalszymi szczegółami o rozgrywce.

» więcej