Outpost 2

Assassin’s Creed II

Wieści

Assassin’s Creed II tylko online

Assassin’s Creed II tylko online

18-02-2010 12:53 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 4
Odliczacie dni do premiery Assassin’s Creed II? Jeśli tak, mamy nadzieję, że posiadacie stabilne i szybkie połączenie z Internetem. Jak ogłosił dziś producent tytułu - firma Ubisoft, druga część przygód Ezio Auditore de Firenze będzie wymagała ciągłego połączenia z siecią. Twórcy chcą w ten sposób kontrolować legalność kopii i utrudnić piratom życie.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Zwiastun Assassin's Creed II - Bonfire of the Vanities

Zwiastun Assassin's Creed II - Bonfire of the Vanities

19-02-2010 08:46 | Krystian 'Duke Kris' Janiszewski | Komentarze: 0
Od wczoraj posiadacze Xbox 360, a od dziś Playstation 3 mogą ściągać kontynuację pierwszego DLC do Assassin's Creed II. Tym razem będziemy mogli przemierzać niedostępne wcześniej tereny Florencji. Naszym celem ma być zabójstwo mnicha imieniem Savonarola. » więcej
Zabezpieczania Ubisoftu złamane w jeden dzień

Zabezpieczania Ubisoftu złamane w jeden dzień

04-03-2010 12:30 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Zaledwie w jeden dzień po premierze Silent Hunter 5 zabezpieczenia DRM, stworzone przez Ubisoft, zostały złamane. "Zainstaluj grę i skopiuj cracka, to proste!" głosi opis w pirackiej kopii produktu. Wszystko wskazuje na to, że nielegalna wersja nie potrzebuje do działania ani internetu, ani systemu opracowanego przez autorów.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Assassin’s Creed II niegrywalny?

Assassin’s Creed II niegrywalny?

08-03-2010 09:31 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 3
Takiej wpadki nie miał chyba żaden producent od dłuższego czasu. Serwery obsługujące zabezpieczenie DRM w Assassin’s Creed II nie radzą sobie z obsługą systemu. Dziś w nocy przestały one praktycznie pracować, przez co gracze nie mieli możliwości grania w najnowszy produkt Ubisoftu. Jak już informowaliśmy, do zabawy wymagane jest ciągłe połączenie internetowe z wyżej wymienionymi maszynami.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Abstergo chce, żebyśmy coś zobaczyli...

Abstergo chce, żebyśmy coś zobaczyli...

24-03-2010 10:32 | Mateusz 'Red_the_Neko' Kalder | Komentarze: 2
Tajemniczy teaser związany z uwielbianą serią Assassin's Creed, pojawił się w sieci... » więcej
Assassin’s Creed II pobił rekord Guinnessa

Assassin’s Creed II pobił rekord Guinnessa

15-04-2010 14:47 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
Ubisoft ma spory powód do dumy. Assassin’s Creed II został zapisany w księdze rekordów Guinnessa jako tytuł najczęściej pojawiający się na okładkach magazynów. Druga odsłona przygód Ezio zachęcała do zakupu pisma aż 127 razy w 32 krajach. Mowa tutaj o okresie od kwietnia zeszłego roku do teraz. Oczywiście, największe brawa należą się specom od marketingu i reklamy, bo to oni są odpowiedzialni za tworzenie odpowiedniego szumu medialnego wokół swoich produktów.

Na koniec przypomnę, że w produkcji znajduje się trzecia i najprawdopodobniej ostatnia, odsłona cyklu. Jedną z największych nowości, jakie ma ona wprowadzić, będzie tryb multiplayer.
Ubiosoft nie zrezygnuje z DRM

Ubiosoft nie zrezygnuje z DRM

17-04-2010 13:54 | Michał 'Charger' Mularski | Komentarze: 0
W jednym z ostatnich wywiadów Max Béland - dyrektor produkcji Splinter Cell: Conviction, dał jasno do zrozumienia, iż Ubisoft nie zrezygnuje z wykorzystywania zabezpieczeń DRM. Co więcej jego firma uważa, że technologia ta jest wręcz kluczowa w ich biznesie. Dzięki niej gry odniosą sukces na PC.

Więcej w rozszerzeniu. » więcej
Nowa odsłona Assassin's Creed - Brotherhood

Nowa odsłona Assassin's Creed - Brotherhood

12-05-2010 17:44 | Cubuk | Komentarze: 0
Studio Ubisoft opowiedziało nieco o nadchodzącej nowej części Assassin’s Creed, noszącej podtytuł Brotherhood. Podobnie jak w drugiej części, bohaterem wciąż będzie Ezio, który tym razem dorobił się całego bractwa zabójców, które gracz będzie miał pod swoją kontrolą, wraz z możliwością rozwoju. Dodatkowymi nowościami będą kolejne narzędzia zabójców oddane do dyspozycji graczy – latające machiny, spadochron, zatrute strzały, a także… kusza.
Brotherhood zapewni nam zabawę przez 15 godzin, w ciągu których będziemy mogli spotkać takie osobistości jak Machiavelli, Sforza czy Da Vinci.
Oprócz kampanii single player, będziemy mieli także możliwość gry wieloosobowej – gracze będą się wcielać w różne postaci z wyjątkowym dla siebie sprzętem i zdolnościami. Twórcy jednak mówią tylko, że tryby gry będą „zróżnicowane” i będzie ich „wiele”, poza tym jednak żadnych informacji.

Zatem szykujcie listy do Mikołaja, bo nowa odsłona z Ezio zawita do nas na święta.