string(15) ""
» Blog » Arkham City 2000
03-12-2017 13:47

Arkham City 2000

Odsłony: 163

Arkham City 2000

Witajcie!

Dzisiaj szybko i krótki, wszak pisząc te słowa Arkham zostało bez Mayora!

Po wielu, wielu latach, odpaliłem ponownie Sim City 2000. Jakoś mnie na nią naszło, nawet próbowałem sobie przypomnieć sytuacje, które mogłyby mnie natchnąć na tę grę, ale nic sobie takiego nie przypomniałem.

Gdy grałem w SC2000 ostatni raz miałem pewnie ledwo kilkanaście lat. Okazuje się, że nie wiedziałem wtedy wielu rzeczy, np. że można ustawić podatek dochodowy, rozpocząć kampanię na rzecz walki ze smogiem czy nawet nie wiedziałem, że wskaźniki Mieszkanców, Usług i Przemysłu wskazują, że trzeba budować gdy są na górze, a nie na dole :). Nie wiedziałem też, że szare domy oznaczają, że budynki są opuszczone - zawsze myślałem, że po prostu ktoś zaraz taki budynek zburzy i postawi lepszy :P.

I najciekawsze jest to, że nie znając zasad jakoś te miasta budowałem. Przyznam ze wstydem, że odpalając grę kilka dni temu zadłużyłem się tak, że nie umiałem wyjść z pętli zadłużenia... i zacząłem od nowa. Być może w przeszłości szło mi tak dobrze, bo nie miałem długów :).

Super gra, polecam! Atomówka w środku Arkham :)

1
Notka polecana przez: Torgradczyk
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Torgradczyk
   
Ocena:
0

Nie pamiętam, które to było Sim City (ale na pewno dużo wcześniejsze niż 2000). W każdym razie z kuzynką włączaliśmy tryb gotowego miasta i spuszczaliśmy na nie wszelkie kataklizmy. Zabawa polegała na tym, że wcielaliśmy się w role czarnych charakterów, którzy zrzucając kolejne bomby, tornada, i powodzie, chcą wymusić od władz miasta olbrzymi okup. Najśmieszniejsze, że władze zawsze twardo nie chciały zapłacić XD
 

08-12-2017 19:25
Exar
   
Ocena:
0

Wcześniejsze SimCity było w 2D jeśli dobrze pamiętam. W 2000 katastrof jest kilka, w tym gigantyczny potwór.

09-12-2017 10:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.