string(15) ""
» Blog » Archipelag - Nowy Projekt MGF!
16-08-2014 14:46

Archipelag - Nowy Projekt MGF!

W działach: RPG | Odsłony: 615

Archipelag - Nowy Projekt MGF!

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich gromkim "hawk"! 

Manufaktura Gier Fabularnych postanowiła zagościć na Polterze. Mam nadzieję, że zabawimy tutaj długo, wy przyjmiecie nas ciepło, a wszystko będzie trwało długo i szczęśliwie. Okej, nie ma co zwlekać - trzeba rzucić pierwszym newsem.

Wczoraj miała miejsce premiera naszego nowego projektu - Archipelagu! Autorem projektu jest Skrobo, człowiek, który jest z nami niemal od początku. Archipelag to setting żeglarsko-piracki oparty na zasadach WFRP ed.2. Więcej informacji na temat projektu oraz linki do niego znajdziecie na blogu autora oraz MGF.

Pozdrawiam,

trx

Komentarze


Gawk
   
Ocena:
0

Nie przesadzajmy. Pewnie że miło byłoby poczytac coś o tych znanych miejscach oraz rozbudować je o jakieś archipelagi, ale równie dobrze można było stworzyć całkiem nowy kraj czy kilka wysp-państw. Wtedy każdy mógłby wykorzystać ten materiał w świecie, który tak lubi (bo akurat mechanikę to można zastosować każdą), a ewentualnie ludzie spragnieni nowości po prostu włącyliby sobie do gry nowe lokacje. Tych chyba nigdy za wiele.

Poza tym tutaj akurat nie ma ingerencji, bo to jest osobne uniwersum. :P

19-08-2014 19:40
Skrobo
   
Ocena:
+1

Kurczę Scath - przecież kto ci broni spalić 40 stron podręcznika dotyczących rzeczy nie licujących z godnością warhammerowca i wykorzystać resztę jako kawałek kampanii w starym świecie?

Nie chcę nikogo zmusić do przerzucenia się na Archi z Warhammera - wrzuciłem podręcznik w internety - jest dostępny - korzystajcie z niego jak chcecie:)

20-08-2014 13:49

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.