Arcania: Fall of Setarrif

Wieści

Znamy datę premiery Arcania: Fall of Setarrif

Znamy datę premiery Arcania: Fall of Setarrif

15-02-2011 11:18 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Jowood poinformował na swojej stronie, że dodatek do czwartej części GothicaArcania: Fall of Setarrif, będzie dostępny dwudziestego piątego marca.

Co ciekawe, historię upadającego miasta Setarrif z powodu obecności demona będziemy mogli oglądać z różnych perspektyw, kierując losami różnych postaci. Dodatek zaoferuje także nowych przeciwników, ciekawe uzbrojenie oraz niedostępne wcześniej lokacje.
Nowy dodatek do Gothic 4

Nowy dodatek do Gothic 4

22-09-2011 16:37 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 7
ArcaniA: Fall of Setarrif będzie samodzielnym dodatkiem do gry ArcaniA: Gothic 4. Znajdziemy w nim nową fabułę, której przejście zajmie minimum 4 godziny. Za te kilka godzin przyjdzie nam zapłacić 15 euro. Czy warto? Czas pokaże.

Premiera wersji PC ustalona została na 25 października. Gra powstaje także na konsole Xbox 360 i PS3, jednak o dacie premiery do tej pory nic nie wiadomo.
Wymagania sprzętowe ArcaniA: Fall of Setarrif

Wymagania sprzętowe ArcaniA: Fall of Setarrif

05-10-2011 15:11 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Problemy finansowe jakie dotknęły Jowood mogły zaprzepaścić wydanie dodatku do Arcania: The Gothic Tale. Na szczęście Nordic Games wyłożył kasę i postanowił wydać rozszerzenie. Zagwarantuje ono dziesięć godzin zabawy z nowymi bohaterami i przeciwnikami. Ważna informacja jest taka, że poznaliśmy wymagania sprzętowe.

Gra dostępna będzie wyłącznie w dystrybucji cyfrowej 25 października.
» więcej