Outpost 2

Anasazi

Artykuły

Anasazi

Anasazi

Historia pewnej ekspedycji

22-08-2008 16:32 | Marcin 'Ezechiel' Zaród | Komentarze: 8
Dżungla. Kilku nieogolonych awanturników. Stara mapa ze skarbem. Uskoki i bagna. Krwiożerczy i niebezpieczni tubylcy. Egzotyczne piękności. Miejsca, gdzie nigdy nie stanęła stopa białego człowieka. Bądźmy szczerzy – kariery jako awanturnik nie zrobię. Mam co prawda kapelusz i maczetę, niestet...

Noty

Anasazi

02-10-2008 13:03 | Komentarze: 1
Plemiona Anasazi żyły na środkowym zachodzie Ameryki i budowały swe osiedla głównie w jaskiniach kanionów. Nie zdołano dotąd wytłumaczyć dziwnego faktu, iż wszystkie te osady zostały opuszczone w XIII wieku. Minęło bardzo wiele czasu zanim odkryto miasta i ich skarby, ponieważ ukrywały się w niedostępnych ścianach kanionów. Gracze biorą udział w rozmaitych ekspedycjach, starając się zdobyć skarby różnych plemion Anasazi.

Wieści

Anasazi - recenzja

Anasazi - recenzja

22-08-2008 16:38 | Marcin 'Ezechiel' Zaród
"Bądźmy szczerzy – kariery jako awanturnik nie zrobię. Mam co prawda kapelusz i maczetę, niestety niechęć do whisky, węży tropikalnych i uregulowany stan cywilny (Wieczny Narzeczony – gdyby ktoś pytał) nie pozwoliły mi rozwinąć skrzydeł w tej zacnej profesji. Ponieważ nie zostanę Indianą Jonesem ani nawet Tonym Halikiem, muszę pozostać przy graniu w planszówki."

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry planszowej Anasazi. » więcej