Amanda Downum

Artykuły

Tonące miasto - Amanda Downum

Tonące miasto - Amanda Downum

30-03-2011 19:38 | Aleksandra 'milllo' Walkowska | Komentarze: 0
Trzeba przyznać, że powieść Tonące Miasto jest naprawdę niezła, jak na początek literackiej kariery Amandy Downum. Pisarka, czerpie ze swoich podróżniczych doświadczeń i fascynacji Orientem. Stwarza dzięki temu niepowtarzalny egzotyczny świat, który znakomicie trafia w gusta czytelników, być może ju...

Noty

Tonące miasto

21-09-2010 00:26 | Komentarze: 8
Symir – Tonące Miasto, będące domem wygnańców i emigrantów, piratów i przemytników. A także brutalnych rewolucjonistów, którzy nie cofną się przed niczym, żeby obalić skorumpowany cesarski rząd. Dla Isyllt Iskaldur, nekromantki i szpiega, rodząca się rewolucja jest okazją, ...

Wieści

Miasto zaczęło tonąć

Miasto zaczęło tonąć

20-10-2010 18:08 | Bartłomiej 'baczko' Łopatka | Komentarze: 0
Do sprzedaży trafiło Tonące miasto Amandy Downum wydane przez Dwójkę Bez Sternika. Poltergeist objął tę książkę patronatem.
Tonące miasto - recenzja

Tonące miasto - recenzja

30-03-2011 19:43 | Tomasz 'Asthariel' Lisek
"Już sam tytuł wskazuje na to, że to miasto jest głównym elementem powieści. Symir tętni życiem i przede wszystkim kipi od gwałtownych uczuć i czynów ludzi, których losy nieprzypadkowo splotły się akurat w tym egzotycznym miejscu w przeddzień wybuchu rewolucji. Tytuł jest nieco zwodniczy – w pierwszej chwili skojarzył mi się raczej z zagrożoną zagładą Wenecją – co nie zmienia faktu, że wielkim plusem powieści jest właśnie niezwykle bogaty koloryt Azji, który zdradza fascynacje autorki."

Aleksandra 'milllo' Walkowska ocenia Tonące miasto autorstwa Amandy Downum. Zapraszamy do lektury! » więcej
Zapowiedź kolejnej noweli w świecie Arkham Horror

Zapowiedź kolejnej noweli w świecie Arkham Horror

03-09-2020 21:36 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Wydawnictwo Fantasy Flight Games zapowiedziało kolejną nowelę osadzoną w uniwersum znanym z gier planszowych i karcianych takich jak Arkham Horror czy Elder Sign. Zatytułowana Dark Revelations, autorstwa Amandy Downum, ma mieć premierę w listopadzie, a obecnie dostępna jest w przedsprzedaży.

Nowości od Fantasy Flight Games

Nowości od Fantasy Flight Games

09-11-2020 19:14 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Jak informuje wydawnictwo Fantasy Flight Games, do sprzedaży trafiły nowe dodatki do gier karcianych Marvel Champions: The Card Game, Arkham Horror: The Card Game, Legend of the Five Rings LCG, oraz nowela Dark Revelations osadzona w uniwersum gry Arkham Horror.