Pamięć zwana imperium

Alien Swarm

Artykuły

Alien Swarm

Alien Swarm

08-09-2010 20:00 | Tomasz 'arakin' Czajka | Komentarze: 20
Z tworzeniem darmowych gier zwykle kojarzą się małe, niezależne studia. Gdy jednak bezpłatną produkcję wypuszcza tak znana firma jak Valve, robi się interesująco. Tak jest w przypadku Alien Swarm, sieciowej strzelanki dostępnej na platformie Steam. Bij Obcego! Akcja Jacob's Rest, jedynej oficjalne...

Noty

Alien Swarm

28-07-2010 15:33 | Komentarze: 0
Alien Swarm to darmowa gra, stworzona przez Valve - ściślej rzecz biorąc, grupę modderów, odpowiedzialnych za oryginalny AS. Ten był do tej pory jedynie modem do Unreal Tournament 2004.

Tym razem mamy do czynienia z samodzielną produkcją. Jest to drużynowa strzelanka...

Wieści

Coś dla amatorów darmowego grania

Coś dla amatorów darmowego grania

19-07-2010 17:05 | Bartosz 'Chili' Rakowski
Jeżeli jesteś oszczędny, albo uważasz, że wydawanie pieniędzy na gry to niepotrzebna krzywda dla Twojego portfela, to portal Steam spieszy z pomocą! Około godziny 22, światło dzienne ujrzeć ma Alien Swarm od samego Valve, strzelanka w widoku izometrycznym. Założenia rozgrywki nie odbiegają znacząco od stareńkiego Alien Breed. Naszym zadaniem jest eksterminacja wszelakiej maści przybyszów z obcej planety. Siłą napędową tej pozycji ma być kooperacyjny multiplayer.
Pozostaje tylko czekać, aż gra dostępna będzie, za darmo, pod tym adresem. » więcej
Alien Swarm - recenzja

Alien Swarm - recenzja

08-09-2010 20:28 | Maciej 'Czarny' Kozłowski
"Alien Swarm generalnie polega bieganiu po całej mapie i eksterminacji nieskończonych zastępów potworów, podobnie jak w popularnym Alien Shooter. [...] Produkt Valve wyróżnia się nastawieniem na ścisłą kooperację czteroosobowych zespołów."

Zapraszamy do lektury recenzji gry Alien Swarm. Autorem tekstu jest Tomasz 'arakin' Czajka. » więcej