Age of Empires Online

Artykuły

Wrażenia z beta-testu Age of Empires Online

Wrażenia z beta-testu Age of Empires Online

20-05-2011 11:57 | Tomasz 'arakin' Czajka | Komentarze: 9
Wielbiciele serii Age of Empires mogą już zacierać ręce: nadchodzi kolejna odsłona. Tym razem nastawiona będzie na rozgrywkę wieloosobową, stąd jej tytuł – Age of Empires Online. Produkcja w zeszły piątek wkroczyła w fazę otwartej bety, w której chętnie wziąłem udział, mimo pewnych obaw. Te na...

Noty

Age of Empires Online

19-07-2011 16:43 | Komentarze: 0
Age of Empires Online to sieciowa wersja najnowszej gry z bardzo uznanej serii strategicznej. Za jej powstanie odpowiada studio Gas Powered Games mająca na swoim koncie kilka mocnych tytułów.

Produkcja ukierunkowana jest na budowanie i zarządzaniu miast. Oprócz tego pojawi się konie...

Wieści

Microsoft zapowiada Age of Empires Online!

Microsoft zapowiada Age of Empires Online!

17-08-2010 13:51 | Bartek 'Dante' Dudek | Komentarze: 0
Microsoft zapowiedział Age of Empires Online! Gra stanowi część programu, którym gigant z Redmond ma zamiar wspierać Windows jako platformę do gier. Póki co na temat produkcji wiadomo na razie tyle, że gracze zostaną uraczeni masą historycznych postaci, ciekawych questów i rozwiniętym aspektem strategicznym! W AoEO zagramy zarówno sami jak i z przyjaciółmi, a naszym zadaniem będzie doprowadzenie antycznych Greków do statusu dominującej cywilizacji.

Więcej o grze przeczytacie tutaj. Na stronie znajduje się także pierwszy trailer, a także oferta dołączenia do beta testów produkcji.
Wideoblog Age of Empires Online

Wideoblog Age of Empires Online

07-03-2011 11:34 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Niedawno prace nad Age of Empires Online przejęło studio Gas Powered Games. Wideoblog, który ukazał się w sieci, jest formą przedstawienia się i pokazania, że posiadają nieszablonowe pomysły.

Zapraszamy do oglądania. » więcej
Age of Empires Online w sierpniu

Age of Empires Online w sierpniu

01-06-2011 10:32 | Mirosław 'angel21' Poręba | Komentarze: 0
Według twórców, Age of Empires Online jest gotowy, by wyjść z fazy beta-testów. Premiera ma odbyć się szesnastego sierpnia.

Gra początkowo oferować będzie dwie frakcje – grecką i egipską. Gracze, którzy będą chcieli zagrać bezpłatnie, otrzymają ponad czterdzieści godzin dobrej zabawy. Jednak później, aby móc być coraz lepszym, trzeba będzie zapłacić.
Age of Empires Online gotowe

Age of Empires Online gotowe

17-08-2011 15:50 | Mateusz 'TheProdigy' Gołaszewski | Komentarze: 0
Od dzisiaj można grać w Age of Empires Online. Choć jest darmowa, to istnieją w niej mikropłatności zwiększające liczbę opcji rozgrywki.

Do wyboru mamy 4 frakcje. Poziomy doświadczenia zdobywamy wykonując zadania. Gra oferuje praktycznie wszystko to co klasyczne RTS-y plus bardzo ładną grafikę. Nic tylko spróbować.