Afterfall - Rascal

Artykuły

Afterfall – szczypta refleksji

Afterfall – szczypta refleksji

26-08-2009 21:00 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 4
Chyba każdy z nas słyszał o amatorskiej produkcji, która miała rzucić na kolana Fallout 3 i zarazem stać się godnym następcą poprzednich wersji tej gry. Mowa o Afterfall. Projekt ten niegdyś nosił nazwę Burżuazja a tworzyła go grupa zapaleńców z Intoxicate Interactive. Chciałbym przedstawić Wam kilk...

Wieści

CD Projekt wyda Afterfall: Insanity

CD Projekt wyda Afterfall: Insanity

28-05-2010 16:49 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Zapewne wielu z Was śledziło losy rodzimego projektu Afterfall. Wszystko zaczęło się od Burżuazji, która później zmieniła nazwę właśnie na Afterfall. Prawa do marki wykupił polski wydawca Nicolas Games, który wziął ekipę Intoxicate pod swoje skrzydła. Tak powstał survival-horror Afterfall: Rascal. Po licznych perturbacjach, wzlotach oraz upadkach, projekt osiągnął stabilność i niezłe widoki na przyszłość. Roboczy Rascal zmienił nazwę na Insanity a grę w pierwszym kwartale 2011 wyda CD Projekt. Więcej szczegółów na temat produkcji poznamy na targach E3, które odbędą się 15-17 czerwca.
Afterfall: InSanity - zwiastun

Afterfall: InSanity - zwiastun

12-06-2010 00:05 | Michał 'shergar' Tronina | Komentarze: 0
Afterfall: InSanity nareszcie doczekało się pierwszej oficjalnej zapowiedzi w formie zwiastuna. Co prawda filmik za dużo nie pokazuje, ale w końcu taka rola teaserów. Wszystko wskazuje na to, że na zbliżających się targach E3 ekipa Nicolas Intoxicate pokaże coś więcej.

Zwiastun znajdziecie w rozszerzeniu wieści. » więcej
Afterfall: Insanity - premiera na początku 2011 roku

Afterfall: Insanity - premiera na początku 2011 roku

01-11-2010 21:40 | Krzysztof 'Valandil Falassion' Górski | Komentarze: 1
Nicolas Games podpisał umowę z niemieckim Just A Game, dotyczącą światowej promocji oraz dystrybucji gry Afterfall: Insanity. Potwierdzona została również przybliżona data premiery, zaplanowana na pierwszy kwartał 2011 roku. Tomasz Majka, prezes zarządu Nicolas Games, zdradził, że firma planuje w ciągu 2 lat od premiery sprzedać milion kopii gry. Posiadaczy konsol ucieszy fakt, że Afterfall: Insanity zadebiutuje nie tylko na PC, ale również na PS3 i Xbox360. Wyłącznym dystrybutorem w Polsce będzie firma CD Projekt.