string(15) ""
» Blog » Afterbomb Madness - Szukając kłopotów VII: Piekło na ziemi
02-06-2013 21:29

Afterbomb Madness - Szukając kłopotów VII: Piekło na ziemi

W działach: Afterbomb Madness, Raport, RPG | Odsłony: 1

W dzień dziecka jak na duże dzieci przystało bawiliśmy się grzecznie rozgrywając kolejną sesję RPG. Graliśmy prawie 8 godzin. W trakcie sesji odbyła się tylko jedna walka, a resztę zajęło podróżowanie, próby przetrwania w naprawdę trudnych warunkach i bardzo dużo dialogów, które dały nam się trochę wykazać. Udało nam się nawet wprowadzić taki klimat zwyczajnego dnia jaki spędzaliby ludzie w takich czasach - trochę typowych dyskusji o życiu i dupie maryni, które nadały postaciom na sesji więcej realizmu i życia.

Sesja i raport z motywem będącym ukłonem do Lokiego, który powinien wiedzieć o co chodzi ;)

Draby:
a) Bartek: Terin "Żelazko" - Drab, Maruder, Metalurg - mściwy tępiciel obcych, poszukujący ich za to, że zabili mu ojca... no i może jeszcze za to, że zrujnowali świat.
b) Jarek: John "Świeczka" - Drab, Maruder, Wizard - koleś z wrodzonym talentem do konstruowania i naprawiania sprzętu, a jednocześnie świetny strzelec.

Opis:
Raport agentki Marii Cross aka Karmazyn dla B.A.D.* dotyczący Obiektu 12. Część 8.
Na szczęście mimo wcześniejszych informacji Obiekt 12 jeszcze nie opuścił Los Angeles. Wedle moich źródeł niewiele jednak brakowało byśmy go stracili. W tym momencie przebywa on w domu należącym do Henry'ego Johnsona i jest w stanie krytycznym. Udało mi się dowiedzieć iż mogą wystąpić problemy z nałożoną na niego obrożą niewolniczą - według mojego informatora zegar w obroży przestawił się na 2 tygodnie. Moim celem jest teraz wniknięcie do ludzi Johnsona by zbliżyć się do Obiektu.

-------------------------------------------------------------------------------------
Tym razem nie występują tu jako takie wulgaryzmy, ale wkleiłem do niego dwa obrazki, które mają znaczenie dla raportu, a tutaj nie jestem w stanie ich przenieść toteż ponownie resztę raportu można przeczytać na moim blogu. Prawie cały raport pisany jest tak jak pierwszy akapity z opisu, czyli zbiór kilku raportów wykonanych przez jednego z NPC.

Lasard-RPG.blogspot.com
2
Notka polecana przez: Gotlib
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.