string(15) ""
» Blog » Afterbomb Madness - Czerwień na północy I
31-05-2013 16:09

Afterbomb Madness - Czerwień na północy I

W działach: Afterbomb Madness, Raport, RPG, Kfiatki | Odsłony: 6

Afterbomb Madness - Czerwień na północy I
Rozpocząłem nową kampanię w Afterbomb Madness z nową ekipą. Pierwszą sesję rozegraliśmy w nocy ze środy na czwartek i trwała całkiem przyzwoite 8 godzin (10 doliczając tworzenie postaci jednego z graczy, bo reszta zrobiła je już wcześniej i teraz tylko przepisywała je na karty postaci i dopracowywała). Drużynę mam niby 4 osobową, ale niestety z różnych przyczyn jeden z graczy się nie mógł zjawić. Mimo to i tak grało nam się całkiem dobrze, choć wynikł pewien problem w postaci takiej, że to Drab brakującego gracza miał być tym od gadania, a reszta ma co najwyżej wykupiony Handel. Dlatego większość swoich problemów musieli załatwiać ołowiem i żelazem.

Draby:
a) Huzar: Blackout - Drab, Albinos, Tracker - w dzieciństwie oddany Indianom i przez nich wychowywany. Świetny zwiadowca i łucznik.
b) Trzmielu: Johny B. - Drab, Albinos, Biofreak - wyrzucony z ojczystej osady-azylu za któreś z kolei wysadzenie laboratorium, teraz błąka się po pustyniach i liczy na znalezienie Nirvany. Świetny biochemik, drużynowy medyk.
c) Dawid: Spike - Drab, Toxic, Metalurg - uczeń Metalurga z klanu Cyborgów, który wszczepił mu Implant i tuż przed śmiercią przekazał mu swój pancerz. Jego celem jest dotarcie na Alaskę w celu znalezienia bazy wojskowej projektu HAARP i wykorzystania jej do zniszczenia kolonii obcych wywołując trzęsienia ziemi. Świetny wojownik w zbroi hutniczej typu II oraz bardzo zdolny mechanik.

Ze względu na regulamin Poltera i kilka wulgaryzmów znajdujących się w raporcie umieszczam tylko link do wpisu na blogu:
http://lasard-rpg.blogspot.com/2013/05/afterbomb-madness-czerwien-na-ponocy-i.html
2
Notka polecana przez: KFC
Poleć innym tę notkę

Komentarze


KFC
   
Ocena:
+2
Ostro 10h :]
31-05-2013 19:23
54591

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Klawa zajawka, rzucę okiem na pełen wpis!
31-05-2013 22:13

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.