Affliction Ascendant

Wieści

Przygody mrocznej przyszłości

Przygody mrocznej przyszłości

29-09-2021 11:22 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Na stronie wydawnictwa Cubicle 7 przybliżono trzy opublikowane dotąd scenariusze do osadzonej w uniwersum Warhammera 40.000 gry fabularnej Wrath & Glory, przygody Bloody Gates, On the Wings of Valkyries oraz Lord of the Spire. Zapowiedziano także ostatnią część serii, scenariusz Affliction Ascendant, przeznaczony dla Kosmicznych Marines.

Dostępna nowa przygoda do Wrath & Glory

Dostępna nowa przygoda do Wrath & Glory

20-11-2021 22:36 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Jak informuje wydawnictwo Cubicle 7, do sprzedaży trafiła przygoda Affliction Ascendant, scenariusz do osadzonego w uniwersum Warhammera 40.000 systemu Wrath & Glory. Jest to zwieńczenie historii opowiadanej w przygodach Bloody Gates, On the Wings of Valkyries oraz Lord of the Spire. Podręcznik w wersji elektronicznej można nabyć na stronie wydawcy oraz w serwisie DriveThruRPG.

Fronty walki ludzkości

Fronty walki ludzkości

29-11-2021 20:47 | AdamWaskiewicz | Komentarze: 0

Na stronie wydawnictwa Cubicle 7 zamieszczono tekst przybliżający kampanię, na którą składają się cztery przygody do osadzonej w uniwersum Warhammera 40.000 gry fabularnej Wrath & Glory. Scenariusze The Bloody Gates, On the Wings of Valkyries, Lord of the Spire oraz Affliction Ascendant pozwalają na wcielenie się w odmienne postacie i ukazanie toczącej się na wielu frontach walki o Układ Gilead.

» więcej