Adwokat diabła

Noty

Adwokat diabła

25-01-2009 20:00 | Komentarze: 0
Marzeniem każdego adwokata jest praca w wielkiej i wpływowej kancelarii prawniczej która zapewni dostatek i właściwą pozycję. Więc kiedy Kevin Lomax, zdolny prawnik z prowincjonalnego miasteczka otrzymuje propozycję od właśnie takiej nowojorskiej firmy prawniczej, decyduje się na nią bez większego zastanowienia. Nowa praca, mieszkanie, przyjaciele, na to człowiek musi pracować przez całe życie. Kevin otrzymał to zgadzając się na jedną propozycję. Z czasem zaczyna jednak zauważać iż pewne, drobne na pozór wydarzenia, burzą idealny stan rzeczy.

Wieści

Odszedł Sidney Lumet

Odszedł Sidney Lumet

10-04-2011 11:16 | Mateusz 'Umbra' Nowak | Komentarze: 3
Odeszła wielka postać kina, człowiek, który dla wielu będzie pamiętany jako autor Dwunastu gniewnych ludzi. Dla fanów fantastyki z pewnością pozostanie w pamięci jako reżyser takich filmów jak Adwokat diabła czy Czarnoksiężnik z krainy Oz z Michaelem Jacksonem. » więcej
Wznowienie Adwokata diabła w połowie lipca

Wznowienie Adwokata diabła w połowie lipca

06-06-2019 21:46 | Tomasz 'Asthariel' Lisek | Komentarze: 0

Wydawnictwo Vesper zapowiedziało, że 17 lipca ukaże się jego nakładem wznowienie Adwokata diabła autorstwa Andrew Neidermana, książki, na podstawie której powstał kultowy film o tym samym tytule.

» więcej