Adventure Time

Noty

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don't Know!

26-10-2013 18:02 | Komentarze: 0
Princess Bubblegum summons Finn and Jake to the Candy Kingdom to investigate a rash of thefts and kidnappings that have plagued her kingdom. She thinks the cause lies within her Secret Royal Dungeon, where only the nastiest monsters and criminals are locked up. If they've found a way to escape, ...

SMASH! #2

30-09-2014 11:59 | Komentarze: 0
Tematem tego numeru będzie, zdobywający w Polsce coraz większą popularność, Adventure Time. Oprócz nowości ze świata rynku komiksowego będziecie mogli przeczytać recenzje miedzy innymi takich komiksów jak Mysia straż Davida Petersena czy Opowieść Panny Młodej Kaoru Mori. Pamiętając...

Adventure Time #01

10-12-2014 16:13 | Komentarze: 0
Adventure Time - Pora na przygodę! to opowieść o dwóch najlepszych przyjaciołach: Jake’u – magicznym psie o wielkim i dobrym sercu oraz Finnie – narwanym chłopcu, który ponad wszystko pragnie zostać bohaterem.

Dołącz do Psa Jake’a, Człowieka Finna, Królewny Bal...

Adventure Time #02

05-02-2018 20:44 | Komentarze: 0
Przez Wami kolejna część szalonych przygód Finna i Jake’a! Tym razem będziemy… cofać się w czasie! Najnowszy wynalazek Królewny Balonowej mocno zamiesza, zakręci i wywróci do góry nogami cały świat. Nieodpowiedzialne igranie z czasem i bezmyślne pomysły Jake’a na do...

Adventure Time #03

05-02-2018 20:47 | Komentarze: 0
Po raz kolejny przenosimy się do Krainy Ooo - miejsca, w którym nic nie jest zbyt niezwykłe! Tym razem nasz ukochany komputer, BMO, zostanie zainfekowany przez szerzącego destrukcję wirusa. Nic takiego nie wydarzyło się w tym świecie od ponad tysiąca lat! Czy naszym bohaterom uda się pokonać złośliwy program, który rozprzestrzenia się na wszystkie komputery w Ooo? Czy świadomość naszego małego przyjaciela zostanie wymazana za zawsze? Oto wyzwanie dla Finna, Jake'a i Marceliny!

Adventure Time #04

05-02-2018 20:50 | Komentarze: 0
Dołącz do Psa Jake’a, Człowieka Finna, Królewny Balonowej i Marceliny Królowej Wampirów w krainie Ooo! Wspólnie z nimi przeżyj jedną z największych przygód... tym razem na łamach komiksu!
Ich pełne humoru i absurdalnych zwrotów akcji przygody podbiły serca milionów widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale i w Polsce. Światowy hit Cartoon Network teraz w formie równie zakręconego komiksu!

Adventure Time #05

05-02-2018 20:53 | Komentarze: 0
Królewna Balonowa pragnie dla swojego królestwa wszystkiego, co najlepsze... zazwyczaj. Po tym, jak jeden z jej eksperymentów nie wypalił, cała Kraina Ooo znalazła się w niebezpieczeństwie i tym razem Finn i Jake nie będą w stanie pomóc. KB będzie musiała stawić czoła tworowi, który powołała do życia, z pomocą Marceliny i... Cytryndora? Ale co to za problem uratować świat... prawda?

Free Comic Book Day 2018: Adventure Time with Fionna & Cake

11-05-2018 15:32 | Komentarze: 0
What time is it? It's Adventure Time! As we prepare for the series finale of Cartoon Network's beloved animated series, everyone's favorite genderbent citizens of Ooo star in this all-new, original Fionna and Cake story, exclusive to this Free Comic Book Day issue. Fionna and Cake take a look at some of their favorite times together over the years before they jump off into another adventure.

All-Ages.

Wieści

Komiksy z cyklu Adventure Time w Polsce

Komiksy z cyklu Adventure Time w Polsce

24-10-2014 19:11 | Mały Dan | Komentarze: 0

30 listopada do sprzedaży w całym kraju trafi kultowy komiks Adventure Time. Komiks ukaże się nakładem wydawnictwa Studio JG.

» więcej
Pora na Adventure Time!

Pora na Adventure Time!

04-11-2014 14:08 | Mały Dan | Komentarze: 0

30 listopada do sprzedaży w całym kraju trafi kultowy komiks Adventure Time. Komiks ukaże się nakładem Studio JG.

» więcej
Przykłądowe plansze pierwszego tomu Adventure Time

Przykłądowe plansze pierwszego tomu Adventure Time

03-12-2014 14:23 | Mały Dan | Komentarze: 0

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi planszami komiksu Adventure Time #1. Do rąk polskich czytelników album trafi już wkrótce nakładem Studio JG.

» więcej
Pierwsze czerwcowe premiery od Studia JG

Pierwsze czerwcowe premiery od Studia JG

13-06-2018 10:44 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Już za tydzień na sklepowe półki trafią pierwsze czerwcowe nowości od Studia JG – szesnasty tom serii Fairy Tail oraz dziesiąty album mangi Ajin. Wśród pozostałych nowości znalazł się również Adventure Time i ostatni, dziewiąty tom Golden Time.

» więcej
Lipiec ze Studiem JG

Lipiec ze Studiem JG

07-07-2018 09:02 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Studio JG na lipiec przygotowało dziewięć tytułów mangowych, kontynuacje zarówno nowych serii jak Gorzki poranekGoblin Slayer czy Overlord, oraz kolejne tomy Jak zostałam bóstwem!?Fairy Tail.

» więcej
Październik ze Studiem JG

Październik ze Studiem JG

09-10-2018 11:25 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Studio JG na październik przygotowało jedenaście mangowych premier. Wśród nich pojawiło się kilka nowości m. in. Voynich Hotel i Śnieżka o czerwonych włosach. Nie zabrakło także kolejnych tomów Fairy Tail, Mrocznego Grabarza Riddle'a, oraz Log Horizon.

» więcej
Listopad ze Studiem JG

Listopad ze Studiem JG

03-11-2018 19:06 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

W listopadzie od Studio JG możemy oczekiwać magazynu Otaku #66, kolejnych tomów Ajina, Haganai i Księcia Piekieł, oraz przesuniętej ze września premiery Adventure Time #6. Zapraszamy do zapoznania się z całą listą.

» więcej