Adrien Brody

Artykuły

Predators

Predators

Drapieżnik bez pazura

28-07-2010 00:22 | Krzysztof 'Azgaroth' Pietrzyk | Komentarze: 22
Predator po dwóch kiepskich występach razem z Obcymi znów otrzymuje obraz, w którym jest gwiazdą numer jeden. To dawało nadzieję, że w końcu ta kultowa postać odbije się od dna i pokaże, że jeszcze nie czas na emeryturę. Dodatkową zachętą były nazwiska zarówno reżysera jak i producenta, a także ciek...
Grand Budapest Hotel

Grand Budapest Hotel

Pokój z widokiem na przygodę

13-06-2014 22:58 | | Komentarze: 1
W swoim najnowszym filmie Wes Anderson prezentuje się w iście doskonałej formie. Zapewne kiedy za kilka lat ktoś niezaznajomiony z twórczością amerykańskiego reżysera zapyta, który film jest jego wizytówką, bez wahania będzie można odpowiedzieć, iż to właśnie Grand Budapest Hotel. Daw...

Noty

Predators

25-07-2010 23:33 | Komentarze: 0
Predators to pierwszy od dwudziestu lat film z Predatorem w roli głównej. Gwoli ścisłości, pierwszy, w którym postać ta nie musi dzielić się publicznością z Obcym(Obcymi).

Tym razem akcja rozgrywa się poza Ziemią, na planecie tytułowych potworów. Ci kosmiczni łowczy postano...

Istota

09-12-2010 01:03 | Komentarze: 0
Najnowszy cud nauki to największe zagrożenie dla ludzkości... Twórcy Labiryntu Fauna i Cube łączą talenty w genialnym filmie grozy.

Para ambitnych naukowców rzuca wyzwanie prawom natury, rozpoczynając w tajemnicy eksperyment, który polega na skrzyżowaniu ludzkiego i zwierzęcego DNA. Badacze są przekonani, że efektem ich działań będzie udoskonalona wersja człowieka. Jednak istota, którą powołują do życia, okazuje się śmiertelnym zagrożeniem nie tylko dla swoich stwórców, ale i całej ludzkości.

[opis dystrybutora kino]

Grand Budapest Hotel

15-05-2014 02:14 | Komentarze: 0
Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej.

Wieści

Adrien Brody w Predators

Adrien Brody w Predators

07-10-2009 14:24 | Krzysztof 'Azgaroth' Pietrzyk | Komentarze: 8
Znamy już obsadę filmu Predators. W głównej roli wystąpi Adrien Brody, którego rola ma nawiązywać do postaci Dutcha zagranej przez Arnolda Schwarzeneggera w obrazie Predator z 1987 roku. W filmie wystąpią również Alice Braga, Danny Trejo, Walt Goggins, Oleg Taktarov, Mahershalalhashbaz Ali i Louiz Ozawa. Predators wyreżyseruje Nimrod Antal, a produkcją zajmie się Robert Rodriguez.
Odsiecz wiedeńska po włosku

Odsiecz wiedeńska po włosku

06-05-2010 00:23 | JImmyKupa | Komentarze: 8
Włoska telewizja RAI w koprodukcji z Polską nakręci film o odsieczy wiedeńskiej. Obraz w reżyserii Renzo Martinelliego zatytułowany będzie 11 września 1683. W postać Jana III Sobieskiego wcieli się Harvey Keitel.

Podstawą scenariusza będzie powieść włoskiego pisarza Carlo Sgorlona. Opowiada ona o włoskim kapucynie, Marco z Aviano, który uważany jest za duchowego ojca wiedeńskiej wiktorii. Głównego bohatera filmu zagra Adrien Brody lub Raoul Bova.
Nowy trailer Istoty

Nowy trailer Istoty

03-06-2010 16:13 | JImmyKupa | Komentarze: 5
W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Istota.
Reżyserem horroru jest Vincenzo Natali. W rolach głównych wystąpili Adrien Brody i Sarah Polley. Premiera filmu w Polsce 18 czerwca 2010.
Zwiastun obejrzycie w rozszerzeniu wieści. » więcej
Brody w filmie Burtona?

Brody w filmie Burtona?

14-01-2011 21:38 | Mateusz 'Umbra' Nowak | Komentarze: 2
Adrien Brody jest jednym z głównych kandydatów do zagrania głównej roli w filmie Abraham Lincoln: Łowca wampirów . Reżyserować będzie Timur Bekmambetov a produkcją zajmie się Tim Burton. O główną rolę walczą również tacy aktorzy, jak Eric Bana, Timothy Olyphant, Josh Lucas czy James D'Arcy. » więcej