Aaron Campbell

Artykuły

Infidel

Infidel

Rak, który trawi wszystko

01-12-2019 16:50 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0
Infidel to kolejna pozycja, która zahacza o gatunek horroru, chcąc zaskoczyć czytelnika czymś nieprzewidywalnym. Ale przedstawienie klimatu grozy za pomocą historii obrazkowych nie jest sprawą łatwą. Ciężko wzbudzić strach w czytelniku, który kątem oka dostrzega to, co wydarzy się za kilka kolejnych...

Noty

Infidel

25-06-2019 23:27 | Komentarze: 0
Współczesna opowieść z motywem nawiedzonego domu w tle. Amerykanka muzułmańskiego pochodzenia wprowadza się do budynku opanowanego przez istoty czerpiące swoją siłę z ksenofobii. Przerażający horror mocno osadzony w często dorównującej mu w okropnościach rzeczywistości.

Wieści

Trial of Sherlock Holmes #1 za darmo w sieci

Trial of Sherlock Holmes #1 za darmo w sieci

17-12-2009 17:43 | Jarosław 'beacon' Kopeć
W związku z amerykańską premierą albumu The Trial of Sherlock Holmes, wydawnictwo Dynamite umożliwiło magazynowi Bleeding Cool publikację na swoich łamach jego pierwszego zeszytu.

Okładkę narysował John Cassaday, a wnętrze komiksu to dzieło Leah Moore (córki Alana Moore'a), Johna Reppiona (jej męża) i (niespokrewnionego z nimi) Aarona Campbella. » więcej
Pierwsza przyszłoroczna zapowiedź Non Stop Comics

Pierwsza przyszłoroczna zapowiedź Non Stop Comics

21-10-2018 12:00 | Joanna 'Shadov' Walczak | Komentarze: 0

Non Stop Comics ogłosiło, że na początku 2019 roku planuje wydać album autorstwa Pornsaka Pichteshote’a i Aarona Campbella pt. Infidel. Oryginalnie komiks ukazał się nakładem Image Comics 26 września tego roku.

» więcej