string(15) ""
» Blog » AF poleca - dekadnie nadchodzą!
11-10-2012 09:36

AF poleca - dekadnie nadchodzą!

W działach: Opinie, Przydatnik, Różne | Odsłony: 2

AF poleca - dekadnie nadchodzą!
Miałem tego cyklu nie reklamować ("AF visitors only"), niemniej w dobie flejmów o flejm i jedynosłuszność redakcji Poltera postanowiłem uderzyć z czymś bardziej merytorycznym. Cykl "AF poleca", gdzie co dekadzień (tercję miesiąca) podawać będę garść linków do interesujących wpisów o RPG, napisanych w przeciągu ostatnich dziesięciu dni.

AF poleca - Dekadzień #1.

Myślę, że "półaktywna poza" pani szeryf miasta Piltover w artworku bohaterki Caitlyn zachęci was. :-)

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

von Mansfeld
   
Ocena:
0
Jakby ktoś był zainteresowany, art na moim pulpicie pochodzi stąd :-)
11-10-2012 10:50
postapokaliptyk
   
Ocena:
+4
masz fart - kobieta wygląda kompetentnie. nie ruszą cię
11-10-2012 10:51
von Mansfeld
   
Ocena:
+1
@KlanFan
Za to Caitlyn, poza dużymi butami, ogromnym kapeluszem oraz kusą sukieneczką ledwie zakrywającą od piersi po pośladki, nie należy do "wzorcowego nie-seksizmu". ;-) Do tego te paski opinające ciało...
11-10-2012 11:18
postapokaliptyk
   
Ocena:
+1
von Mansfeld
w sumie racja, wiadoma osoba może stwierdzić, że to ją obraża...
11-10-2012 11:26
Jagmin
   
Ocena:
0
Mały offtop, ale mam pytanie własnie w temacie kobiet na pulpicie. Ci którzy znają mojego bloga wiedzą co tam widnieje. Jakby nie patrzeć wygląda to jakbym kpił z feministek. Jednak jak się to ma do tego, że osoba tam widniejąca sama dała mi kilka swoich stylowych fotek, z których wybrałem taką (wszystkie były utrzymane w podobnym tonie), która najlepiej pasowała do kompozycji bloga po czym odesłałem do akceptacji?
11-10-2012 11:47
38850

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Kpisz i tak.
A dziewczyna bardzo sympatyczna ze zdjęcia.
11-10-2012 11:52
nerv0
   
Ocena:
0
@Jagmin
O, skoro sam ruszyłeś temat swojego bloga to chciałbym zapytać - jak udało ci się tyle wycisnąć z googlowych blogów? Bo to te od Googla, right? Chodzi o to, że blog jest zwyczajnie ładny! :) Większość blogów, które widziałem na tym silniku to jakieś straszne brzydactwo (wybacz Llaveris, ciebie to też dotyczy :(), a tu proszę, widać, że można.

Sam też starałem się coś zdziałać, ale trafiałem na rozmaite kłopoty (na przykład niemożność załadowania swojego tła), czy też wyjątkowo mała różnorodność motywów (choć opcje ich modyfikacji są już całkiem niegłupie).

Możesz podpowiedzieć z czego i jak skleciłeś tego swojego blogaska? :)
11-10-2012 11:55
Jagmin
   
Ocena:
0
Ja jako facet i tak nie przegadam żadnej feministki, ale co z kobietami, które mają głęboko w poważaniu to grono?

@nerv0
Tak to blog Googla. Rzeczywiście zrobienie na nim czegoś po swojemu co nie przepadnie po kolejnej modyfikacji Googla to ciężka sprawa. Aktualny wygląd to wynik prób i błędów związanych z problemami z wyświetlaniem go na różnych przeglądarkach. Teraz wygląda to podobnie poza IE, ale i tam da się to przełknąć.

Ponieważ Google za często mi coś psuł postanowiłem nie instalować niczego w kodzie bloga i postąpić zgodnie z wytycznymi. Mianowicie masz od jakiegoś czasu opcję dostosowywania szablonu z kilkoma gotowcami. Wybrałem jeden z nich (pierwotnie był inny) i dodałem kilka wartości w CSS (opcja w dostosowaniu) zmieniających trochę pozycje elementów i wyłączający niechciane elementy. Tło i kolory da się ustawić z pozycji dostosowywania, bez użycia kodów.

Najlepiej założyć sobie blog testowy i poćwiczyć różne warianty. Nie polecam samouczków dostępnych na sieci bo najczęściej zalecają ingerencję w kod HTML bloga co, jak się przekonałem, może się źle skończyć.

Koniec offtopu z mojej strony.
11-10-2012 11:58

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.