string(15) ""
» Blog » A weź się przytul!
09-01-2014 21:11

A weź się przytul!

Odsłony: 588

<a href=http://www.youtube.com/watch?v=Xv1v8Addsgs  >Zrób dla siebie coś dobrego. Bo czyniąc lepszym siebie, uczynisz lepszym innych!</a>

 

Ostatnio tyle tego jadu w tym znoju. Każdy rzyga siarką i pluje ogniem, się zacietrzewia, grymasi, gorzknieje i gnije od środka. Chcąc nie chcąc, przeistacza się, zmienia, wypacza samego siebie, stając się bleederem. Istotną, która wpisując się w nowy trend nagminnego krzywdzenia innych przez przypadek nie rozumie , jak bardzo inni czują się przez to niekomfortowo.
I każdy trwa w tym każdy każdego krzywdzi, zamiast wybaczać, prosi o pomstę dla brata i siostry. Ale to nie przynosi mu ulgi. Tylko potem krwawi i łzawi i żal mu. Więc krzywdzi nadal, bo się wstydzi tego, że krzywdzi i źle mu z tym - jak ten pijak w powieści Antoine de Saint-Exupéry'ego. Zupełnie bez sensu!
I nie pomoże coroczne katharsis w postaci świąt Bożego Narodzenia czy cotygodniowej spowiedzi, gdy od poniedziałku przeczy się swej idei.
Nie pomoże narodowy dzień przytulania, bo różni ludzie w różnych momentach mają potrzebę wyrwania się z tych odmętów.

Ty też nie możesz wyjść z tego impasu? Nie umiesz, nie chcesz, nie rozumiesz? Wydaje ci się, że już nic się nie zmieni? Spróbuj nowatorskiej metody snugglingu! Nie myśl, po prostu zrób to i ciesz się gwarantowanymi efektami odczuwania komfortu poprzez satysfakcję!
Dość nieskutecznych terapii, na które i tak nikt nie ma czasu, bo wiecznie tylko praca i dom. Dość płacenia za prywatne wizyty, na które zawsze się wraca, bo nikogo nie obchodzi nasz problem! Dość kupowania leków, które zamiast pomagać - szkodzą. Dość, i czas powiedzieć to głośno: Dość udawania, że chcemy sobie pomóc!
 Czy to się uda? To zależy od CIEBIE, lecz zawsze warto spróbować. Zwłaszcza, jeśli jest to za darmo i niczego na tym nie stracisz, a możesz jedynie zyskać!

Zatem powołuję tu, w tym miejscu, specjalnego rodzaju inicjatywę. Powołuję do życia ruch snugglingu! Ruch traktujący o wzajemnej pomocy w tych trudnych czasach. Ruch stawiający uprzejmość, życzliwość, zrozumienie i radość, naprzeciw chamstwu, obojętności, arogancji i hipokryzji!  
Zamiast zwyczajowego zwrotu grzecznościowego, który ludzie zwykli wymawiać w reakcji na tego typu inicjatywy, ustanowiłem inny: A weź się przytul! I tym zwrotem będziemy kwitowali wszelkiego rodzaju bleeding. Niech to będzie hasło przewodnie każdego snugglera! Osoby, która poświęci się dla szerzenia idei zrozumienia i uprzejmości poprzez przytulanie. 
Przytulać można tak metaforycznie jak i dosłownie. Pamiętajcie tylko, żeby wcześniej zapytać się, który sposób preferuje osoba, co do której chcecie zastosować naszą nowatorska metodę.
A więc do dzieła. I ty, i ty, i ty też - a weź się przytul! Już teraz. W domu, w szkole, w miejscu pracy, tam gdzie jesteś - bez różnicy. Możesz to zrobić wszędzie. Wystarczy, że będziesz chciał. 
Snugglij z nami! Bo snugglować mogą wszyscy, niezależnie od płci, rasy czy wieku! 
snuggling - jak internet - jest dostępny dla wszystkich! Lecz w przeciwieństwie do niego - nie wymaga żadnych opłat. Skorzystaj z tego i snuggluj z nami!

 

Nie czekaj na nic i uczyń świat lepszym już dziś!

 

Więc tul się! Bo bycie Snugglerem jest lepsze, niż bycie Bleederem

 

Oni już się o tym przekonali!

Komentarze

Autor tego bloga samodzielnie moderuje komentarze i administracja serwisu nie ingeruje w ich treść.

Z Enterprise
   
Ocena:
+2

Scath, gratuluję, rekordowo szybko dorobiłeś się własnych tyld-hejterów. Z dużą dozą prawdopodobieństwa są to wyrejestrowani na chwilę użytkownicy, którym za bardzo dopiekłeś, skończyły im się argumenty i teraz się przezywają zza murka anonimowości.

10-01-2014 20:27
Gawk
   
Ocena:
+1

Moja zajebistość jest tak zajebista, że nie potrzebuje fapingu. To perpetum mobile.

10-01-2014 21:13
Agrafka
   
Ocena:
+2

Twoja zajebistość fapuje za ciebie?

 

10-01-2014 21:16
dzemeuksis
   
Ocena:
0

@Scath

Moja zajebistość jest tak zajebista, że nie potrzebuje fapingu. To perpetum mobile.

Coś w tym stylu?

10-01-2014 21:21
Gawk
   
Ocena:
+1

Twoja zajebistość fapuje za ciebie?

Nie wiem. Nie utrzymujemy kontaktów. Powiedziałem jej, żeby się odprzytuliła, bo przeszkadza mi w myśleniu.

 

@Z

 

Jdna trzecia z nich, to stałki. :) Ale wiadomo, że trzeba sobie w kapturze za winkla drzeć mordę, że JP, a potem "to nie ja, to on, to on!".

 

Generalnie oni nigdy nie mieli argumentów - przynajmniej niektórzy. Taki Dżemikus coś tam niby jest merytoryczny, ale jak się okazuje, że ma myśleć samodzielnie i na poczekaniu, nie klepiąc tezami wyczytanymi w cudzych felietonach, a korzystając z własnych doświadczeń, to przerywa pisanie i "tajemniczo" wychodzi z siebie. A odzywa się, kiedy wydaje mu się, że znowu zebrał konkretnie odpowiednią garść nowych kamieni do rzucania.

Niektórzy po prostu lubią placki.

10-01-2014 21:23
~L2K

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
+1
Morda przegrywie!
10-01-2014 21:57
Gawk
   
Ocena:
0

Dżemikus, wypad z mojego bloga, wyjątku potwiedzający regułę mojej zajebistości. :)

 

Pomyślę nad zmianą nicka na "Wasza Zajebistość". Generalnie od teraz mogą się tak do mnie zwracać wszystkie osoby typu Dżemusia, który już sam kasuje swoje komentarze, żeby nie było widać, jak bardzo nie myśli.

 

Od teraz Jestę Zajebistę!

10-01-2014 22:21
~

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Arioch jesteś naprawdę nudny.
11-01-2014 11:10

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.