» Wieści » Znamy tytuł 4. części Piratów z Karaibów!

Znamy tytuł 4. części Piratów z Karaibów!

12-09-2009 14:23 | Marigold

Znamy tytuł 4. części Piratów z Karaibów!
W czasie jednej z ostatnich imprez promocyjnych Disneya na scenie pojawił się Johnny Depp ubrany w kostium Jacka Sparrowa i ogłosił, że czwarta część Piratów z Karaibów pojawi się na ekranach kin latem 2011 roku i nosić będzie tytuł Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.

Według informacji, które krążą w sieci fabuła skupiać się ma na Sparrowie i Barbossie. Z ciekawostek - On Stranger Tides to tytuł powieści o piratach autorstwa Tima Powersa, której bohaterowie płyną na poszukiwanie Fontanny Młodości. Wystarczy przypomnieć, iż na końcu trzeciej części zaczęli jej szukać także obaj kapitanowie. Pozostaje nam czekać na więcej informacji.
Źródło: ComingSoon
Tagi: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides | Pirates of the Caribbean | Piraci z Karaibów | Johnny Depp | Jack Sparrow


Czytaj również

Komentarze

string(15) ""

Repek
    Wreszcie...
Ocena:
+6
...jest na co czekać w kinach! :) Jack Sparrow and the Holy Grail, no kto by pomyślał. :P

Pozdrówka
12-09-2009 14:29
~hallucyon

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Znamy tytuł 4 części Piratów z Karaibów!

Według "Wielkiego słownika ortograficznego PWN" po cyfrach arabskich oznaczających liczebniki porządkowe stawia się kropki. Kropkę można opuścić, jeśli z kontekstu jednoznacznie wynika, że użyty został liczebnik porządkowy.

Tutaj należałoby wstawić tę kropkę po czwórce, bo tytuł wieści można zrozumieć dwojako: "Znamy tytuł czterech części..." lub "Znamy tytuł czwartej części...".
12-09-2009 20:11
~Tomek1995

Użytkownik niezarejestrowany
    nazwa
Ocena:
0
Co oznacza "on Strager tides" ??
17-05-2010 17:16

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.