» Wieści » Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action

Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action

|

Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action
Na płycie DVD dołączonej do najbliższego numeru CD-Action znajdzie się antologia Polter 2007, zbierająca najlepsze teksty, które pojawiły się na łamach naszego serwisu w zeszłym roku. Premiera CD-Action nr 7/08 będzie miała miejsce już za 10 dni - 8 lipca.

Antologię będzie również można - w późniejszym terminie - pobrać na twardy dysk bezpośrednio z naszej strony.

Antologia Polter 2007 to PDF zawierający kilkaset stron najlepszych tekstów, które ukazały się na naszych łamach w zeszłym roku, włączając w to teksty źródłowe do gier RPG, opowiadania, wywiady, a także... wpisy na blogach. Nie zabraknie także komiksów. Całość pliku "waży" ponad 50 MB, co już samo w sobie świadczy o jego objętości. Antologia została przy tym profesjonalnie złożona, tak by czytelnicy mogli czerpać z jej lektury jak najwięcej przyjemności.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Antologia Polter 2007 | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze


Adira
   
Ocena:
0
No tak, widzę że jedynie Kastor (przepraszam, Yarpen) zrozumiał że mowa jest o sytuacji czysto teoretycznej, a ja wyraziłam tylko wiarę w to, że wszelkich niezbędnych formalności dochowano.

Jedynie Kastor (przepraszam, Draker) musi przyjść i szukać Kastora tam, gdzie go nie ma. Poważnie, nudzi mnie już insynuacja jakobym była Kastorem.

Zajmij się lepiej Kastor (przepraszam, Draker) wyjaśnianiem z CD-A powodów dla których zaliczyliście kolejną wpadkę. Moja reakcja na samą Antologię była pozytywna, na pomysł publikowania jej w CD-A neutralna, na to jak wyszło... Wyszło jak zawsze.
09-07-2008 15:09
Yarpen
   
Ocena:
0
@Adira
Ale i ja wspomniałem, że mówię tu o sytuacji czysto teoretycznej. I jak wspomniał Draker, niezadowolonych ludzi nie było. Sądzę, że Polter mimo swego rozmachu to banda wesołych ludzi, którzy się 'znają' przez co nie trzeba tego aż tak potfornie dopinać w sensie stricte prawnym.

Chociaż w sumie... w chwili pojawienia się newsa powinny się najwyżej głosy sprzeciwu - jeśli takowych nie ma, stosujemy się do starej zasady "milczenie to brak sprzeciwu".

Takie rzeczy to jednak tylko w Polsce. Pamiętam, jak próbowałem wydębić od anglików/amerykanów licencje na publikację 'nieoficjalnych rozszerzeń do gier na silniku Infinity' - powiem krótko, MASAKRA. Szukanie i lokalizowanie tych ludzi to był koszmar, po czym bardzo często słyszało się "Nie" "Ale czemu?" "No bo nie". Byłem też bezradny wobec faktu, że autor największego dodatku (The Darkest Day) był nieobecny i nie mógł wyrazić zgody. Musieliśmy się obejść bez tego.

Była jeszcze sytuacja dosyć podobna. Oryginał dodatku został stworzony przez jednego z twórców gry oraz licznych writerów. Jednak został on potem skonwertowany i gruntownie ulepszony. Mieliśmy zgodę od tego 'drugiego' i wszystko byłoby fajnie gdyby z cienia nie wyszedł jeden writer i powiedział "nie, tamten pan od oryginalnego by się pewnie nie zgodził". The End.

Poza tym nie wiem kim jest Kastor, a czemu zostałem przeproszony. Wiem, bom buc. ;-)
09-07-2008 15:47
~Gomez z lasu

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Yarpen,po pierwsze nie dyskutujemy przy piwie a po drugie nie jestem zadnym fanbojem(byly inne ciekawsze pisma.wlasnie..BYLY;|).Poprostu logicznie patrzac CDA jest obecnie najlepsze,daje dobre gry,exclusive texty i sporo tresci jak na cene.Reszta to marne karly(nie wliczajac pism konsolowych)ktore maja male szanse ich dogonic.
"2) Podważanie czyjejś kompetencji oraz mówienie o kimś, że musi być "conajmniej głupim" nie jest mądre. Bo widzisz, kupiłem gazetę tylko po to, aby móc pokazać mojemu ojcu, że jednak to co piszę po nocach jakoś-gdzieś trafia do ludzi."
Ok,my bad,nie uwzglednilem tego;]

Ogolem licze na jakis pozytywny rozwoj sytuacji bo jakby nie patrzec milo by bylo zobaczyc taka antologie na coverze ;D
09-07-2008 15:50
Yarpen
   
Ocena:
-1
"Poprostu logicznie patrzac CDA jest obecnie najlepsze,daje dobre gry,exclusive texty i sporo tresci jak na cene. Reszta to marne karly(nie wliczajac pism konsolowych)ktore maja male szanse ich dogonic."
Fascynujące.
09-07-2008 17:14
Rebound
    Sprawa...
Ocena:
+2
... antologii będzie załatwiana na dniach. Wczoraj i dziś miałem utrudniony dostep do Sieci, ale jutro z samego rana się tym zajmę i dołożę wszelkich starań, aby zbiorek pojawił się na następnej płytce.

Jednocześnie bardzo przepraszamy wszystkich rozczarowanych, którzy kupili CD-A i nie znaleźli tam naszej antologii. O jej braku na płytce dowiedzieliśmy się (niestety) dopiero od czytelników.
10-07-2008 00:00
Qball
   
Ocena:
+1
Omigod! Nie ma antologii!

No cóż. Ktoś spieprzył sprawę którą trzeba teraz prostować. I tyle, albo aż tyle. Nie wiem o co tyle krzyku.

PS. Nie jestem Kastorem. Majką Jeżowską też nie.
11-07-2008 11:40
~Obliv

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Wiadomo już coś?
23-07-2008 00:12

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.