» Wieści » Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action

Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action

|

Antologia Poltergeista 2007 w CD-Action
Na płycie DVD dołączonej do najbliższego numeru CD-Action znajdzie się antologia Polter 2007, zbierająca najlepsze teksty, które pojawiły się na łamach naszego serwisu w zeszłym roku. Premiera CD-Action nr 7/08 będzie miała miejsce już za 10 dni - 8 lipca.

Antologię będzie również można - w późniejszym terminie - pobrać na twardy dysk bezpośrednio z naszej strony.

Antologia Polter 2007 to PDF zawierający kilkaset stron najlepszych tekstów, które ukazały się na naszych łamach w zeszłym roku, włączając w to teksty źródłowe do gier RPG, opowiadania, wywiady, a także... wpisy na blogach. Nie zabraknie także komiksów. Całość pliku "waży" ponad 50 MB, co już samo w sobie świadczy o jego objętości. Antologia została przy tym profesjonalnie złożona, tak by czytelnicy mogli czerpać z jej lektury jak najwięcej przyjemności.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę
Tagi: Antologia Polter 2007 | Poltergeist


Czytaj również

Komentarze


SethBahl
   
Ocena:
0
Dostałem ostatnio kota, mi starczy ;)

ja też nic nie dostałem - choć nie wykluczam, zę moze być to spowodowane brakiem mojego tekstu w antologii ;)
-- Ale chcesz, nie? To też powinieneś dostać ;)
05-07-2008 10:31
karp
   
Ocena:
0
Dostałem ostatnio kota, mi starczy ;)
Smaczny? ;)
05-07-2008 17:33
SethBahl
   
Ocena:
0
Smaczny? ;)
-- Znaczy czy ja jestem smaczny? :> Może tak (bo usiłuje się we mnie wgryzać kiedy to tylko możliwe), a może nie (bo wciąż jestem w jednym kawałku [choć odrapany]) :>
05-07-2008 23:21
Adira
   
Ocena:
-2
http://www.cdaction.pl/news/4346/

Ani słowa na okładce, ani słowa w zapowiedziach, ani słowa w publikowanych np. na pcLab.pl listach zawartości...

Pomysł może nawet dobry, ale zastanawiało mnie jak Polter ma na nim skorzystać. Teraz widzę, że nie skorzysta. Na waszym miejscu 'nieco' bym się wściekła. Do kitu z taką promocją, panowie.

Nie będę nawet pytała czy mieliście zgodę wszystkich autorów na przedruk ich prac w innym medium, bo to 'oczywista oczywistość'.
08-07-2008 12:45
Chavez
   
Ocena:
+6
"Nie będę nawet pytała czy mieliście zgodę wszystkich autorów na przedruk ich prac w innym medium, bo to 'oczywista oczywistość'."
Szklana kula ewidentnie Ci nawala - polecam przetrzec szmatka ;) Kazdy opublikowany wiedzial o tym, ze bedzie umieszczony w Antologii.
08-07-2008 13:26
Repek
    @A kto już kupił CDA?
Ocena:
+3
:) Chyba trzeba będzie się kopnąć do kiosku...

A jak się okaże, że rzeczywiście nie ma [trudno], to się pośle info do odpowiedniej osoby i wyjaśni sytuację.

Nie będę nawet pytała czy mieliście zgodę wszystkich autorów na przedruk ich prac w innym medium, bo to 'oczywista oczywistość'.
Prezes Kaczor wiecznie żywy. :P

Pozdrówka
08-07-2008 14:29
Yarpen
    Kupiłem...
Ocena:
0
... i nie ma. Nic.
08-07-2008 15:29
Repek
    @No...
Ocena:
0
...to spamujemy. Dzięki za info.

Pozdrówka
08-07-2008 15:31
~Obliv

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
Albo jestem ślepy albo tego po prostu nie ma. Super 15zł wyrzucone w błoto, ostatni raz kupiłem CDA...
08-07-2008 17:37
Yarpen
   
Ocena:
0
Obliv, dokładnie to samo czuję. Jak by mi się wydawało, że specjalnie to zrobili aby nabić klientów przy zjawiskowo wręcz słabych pełnych wersjach. Kupowałem zwykle numery 13' - i ten kupiłem, bo ponoć dwa moje teksty są na tej Antologii. No i cóż, zawiodłem się.
08-07-2008 17:43
~Gomez z Lasu

Użytkownik niezarejestrowany
   
Ocena:
0
To wez mi napisz w jakimz to innym pismie (z tego miecha choby) sa lepsze pelne wersje?;]
No i trzeba byc conajmniej glupim zeby kupowac cale pismo TYLKO dla pdfa ktory rownie dobrze moglby byc wrzucony tutaj na sajta xD
Dodam tez ze nigdzie poza polterem nikt nie wspomnial o tej antologii.
08-07-2008 21:21
Adira
   
Ocena:
-1
@Chavez & repek
Toż mówię, że oczywistość, wcale nie szydząc właśnie. Nie wyobrażam sobie nawet, żeby nie zapytano przy tego rodzaju ruchu promocyjnym, nawet mimo starych flejmów o przedruki i prawa autorskie (i pewnie przynajmniej jednego nowego - o zmianie medium i koniecznych wobec autorów tekstów formalnościach oraz dla nich korzyściach - jaki dałoby się natychmiast na ten temat ukręcić).

@Gomez z Lasu
Wystarczy nie być głupim, a ciekawym głównie tej kompilacji. Sam PDF ma być wrzucony "kiedyś" na Poltera, ale podobno jest ciekawy, profesjonalnie złamany przez Dro i spółkę, et caetera.

Tylko, że nikt o nim nie wie, nikt się nim poza Polterem nie chwali, w CD-Action ostatnim go nie ma.

Jak dla mnie, koszmarna wpadka promocyjna, choć wina tym razem akurat na zewnątrz Poltera. Posłałabym na Waszym miejscu parę ciepłych słów ludzikom z CD-A :|
09-07-2008 00:57
Erykz
   
Ocena:
+3
Czy redakcja Poltergeista ma zamiar w jakis sposob wyjasnic ten incydent z redakcja CDA?
09-07-2008 02:05
Repek
    @Erykz...
Ocena:
0
...no co Ty, poczekamy aż zajmie się tym Ćwiakalski. :P

Pozdrówka
09-07-2008 02:23
Erykz
   
Ocena:
0
Albo Szkielko Kontaktowe. Ok czekam na wynik.
09-07-2008 02:40
Yarpen
   
Ocena:
+1
@Gomez z Lasu
1) Widzisz, nie bronię ci posiadać takich poglądów - tak samo jak ty nie powinieneś bronić mi posiadania moich. Wiem, że z fanbojami się nie dyskutuje... zresztą, są lepsze tematy do rozmowy przy piwie/rude/herbacie niż pisma komputerowe. Cóż, tych nie kupuję (poza CDA okazjonalnie numery 13 - o czym wcześniej wspominałem).
2) Podważanie czyjejś kompetencji oraz mówienie o kimś, że musi być "conajmniej głupim" nie jest mądre. Bo widzisz, kupiłem gazetę tylko po to, aby móc pokazać mojemu ojcu, że jednak to co piszę po nocach jakoś-gdzieś trafia do ludzi. Zabronisz mi tego, fanboju? ;]

@Adira
Nie widzę sensu w kłóceniu się z CDA. Należy podejść spokojnie: grzecznie upomnić się o swoje prawa oraz o złożoną obietnicę/umowę.

@Chavez
"Szklana kula ewidentnie Ci nawala - polecam przetrzec szmatka ;) Kazdy opublikowany wiedzial o tym, ze bedzie umieszczony w Antologii."
Tu chyba chodzi o coś innego. O Antologii wiedzieli wszyscy, ale nikt nie wspominał o umieszczeniu Antologii na krążku CDA. Może się to wydawać absurdalne, jednak niektórzy ludzie mogliby sobie nie życzyć aby ich teksty pojawiały się TAM. Sytuacja czysto teoretyczna.
09-07-2008 10:55
Adira
   
Ocena:
-1
@Yarpen
Hejże, pewnie że nie należy się kłócić. Po prostu posłałabym im w paczce Alexa Fergussona w trybie "suszarki" :D

O Antologii wiedzieli wszyscy, ale nikt nie wspominał o umieszczeniu Antologii na krążku CDA. Może się to wydawać absurdalne, jednak niektórzy ludzie mogliby sobie nie życzyć aby ich teksty pojawiały się TAM. Sytuacja czysto teoretyczna.
Touche! Dokładnie tak.

To, że Iksiński wyraził zgodę na publikację w Antologii, nie oznacza zgody na zmianę medium (strona internetowa > PDF zakopany gdzieś na krążku dołączanym jako darmówka do pisma komputerowego), ani na konkretny tytuł. W przeciwnym wypadku, Polter mógłby wysłać swoje artykuły jako... nie wiem, podcasta do Radia Maryja. Niektórzy, mówiąc eufemistycznie, "mogliby sobie tego nie życzyć".

Wielu zaś z publikujących na Polterze nie publikuje od wczoraj, ma swoje zaszłości, ma swoje sympatie i antypatie, być może nie chce publikować w CD-A z jakichś powodów. Przy zmianie medium, gdy nie jest to żadną miarą cytat, a kompletnie odrębne od formy pierwotnej zbiorcze opracowanie, należałoby moim zdaniem autora się spytać.

Po prostu, nawet jeśli nie ma wymogu prawnego per se (chyba jest coś na ten temat w Prasowym), wymagałaby tego zwyczajna etyka i przyzwoitość.
09-07-2008 13:29
Chavez
   
Ocena:
0
No, albo pomysl, ze bedzie w necie i ktos sciagnie. I wypali na plyte TDK. A ja sobie nie zycze, zeby moje prace byly na plycie tej firmy, bo ja jej nie lubie. O. ;)
09-07-2008 14:11
Adira
   
Ocena:
-1
Chavez, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy publikacją w innej formie, pod innym tytułem o innej charakterystyce i renomie, a zapisem na nośniku innej firmy, to nie mamy o czym rozmawiać. Chyba, że tak sobie pokpiwasz bez sensu.
09-07-2008 14:29
Draker
   
Ocena:
0
Chavez sobie pokpiwa, bo akurat autorzy tekstow sa bardzo zadowoleni z tego, ze antologia wraz z ich praca ukaze sie w CDA i bedzie moglo ja przeczytac wiecej osob.

Cala sprawa jak widac po komentarzach wyzej jest odbierana bardzo pozytywnie, jedynie Kastor (przepraszam, Adira) musi przyjsc i szukac problemu tam gdzie nikt go nie ma.
09-07-2008 14:45

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.