string(15) ""
» Blog » 3
29-09-2009 20:59

3

W działach: Inne Sfery 2009, Legendy Miasta Ostów, Neverwinter Nights, Neverwinter Nights 2 | Odsłony: 3

3

Trzeci wpis, trzy sprawy. Każda ogromna, ale że jestem leniwy, to będzie skrótowo.

 

Ta więc zaczynając..

 

Zlot NWN - Kielce 2009.

 

Po raz 3, ludzie związani z Oficjalnym Polskim Serwerem NWN 1, zebrali się by pogadać o starych dobrych czasach, o wyzwaniach dnia dzisiejszego i planach na przyszłość.

Fotka idzie oczywiście ze zjazdu.

 

Prawda jest o też taka, że w moim jak i pewnie w przypadku wielu osób z serwera, że grają w tę grę już tyle lat, właśnie dlatego, że mogą przez nią poznawać fajnych ludzi a nie tylko komputerowe Avatarki.

 

Inne Sfery

 

Po. Udało się. Chcieliśmy aby Inne Sfery miały inny charakter niż przeciętny konwent, gdzie mhroczni erpegowcy, siedzą zamknięci w swoim gronie, a cała okolica drży o swoje koty. Udało się. Inne Sfery stały się imprezą otwartą, gdzie ludzie zaciekawieni rpg, literaturą, sztuką, teatrem, larpami, grami itp, mogli spotkać się razem w jednym miejscu i w naprawdę przyjemnej atmosferze pochwalić tym czym się zajmują. Dzięki darmowemu wstępowi i ogródkowi piwnemu udało się ściągnąć też sporo ludzi, którzy by w życiu się tam nie pojawili. Do tego wszystkiego jeszcze sosik piknikowości, który zawdzięczamy pogodzie i obiektowi na ktorym ISy się odbywały i genialnym ludziom którzy pomagali to zorganizować. Oby za rok, udało się utrzymać atmosferę..

 

Legendy Miasta Ostów

 

Nowa Drama wampirza (nWoD) we Wrocławiu. Rozpoczynamy w styczniu, a zajawkę mamy zamiar poprowadzić w listopadzie, przy okazji dnia wampirzego robionego przez Wielos. Główne założenia są takie, że akcja dzieje się w starym europejskim mieście Edynburgu w czasach współczesnych. Miastem rządzi Rada Domów, czyli zgromadzeń klanowych, która od dawien dawna zastępuje Księcia. Społeczeństwo istniejące od wieków, obrosłe w tradycje, konwenanse, zwyczaje. Obrosłe w ciepłe piórka, daleko od innych na skraju Europy wampiry nagle budzą się z ręką w nocniku, bowiem ktoś postanowił oczyścić z nich miasto, stosując metody, na myśl o których nawet najgorsze pijawki się krzywią. Niedługo pewnie będzie więcej informacji.

 

Dzisiejszy wpis sponsorowała cyferka 3.

Komentarze


Alfar
   
Ocena:
0
Podziwiam Twoją zwięzłą formę:P
29-09-2009 21:20
Ganelon
   
Ocena:
0
zatem popodziwiam i ja... ;-)
29-09-2009 21:58
Taraissu
   
Ocena:
0
Okolica naprawdę drży o swoje koty :D ?
Więcej żadnego nie wpuszczam do domu!
;)


01-10-2009 16:01

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.